Legends of Tomorrow V šesté řadě do Legends of Tomorrow zavítá i Aliyah O'Brien

V šesté řadě do Legends of Tomorrow zavítá i Aliyah O'Brien

V šesté řadě do Legends of Tomorrow zavítá i Aliyah O'Brien

Šestá řada se už nějaký ten pátek natáčí a fanoušci ji netrpělivě očekávají. Podle všeho by měla dorazit letos na jaře, ale přesné datum ještě nebylo stanoveno. Těšit se můžeme na patnáct epizod. A klub Legend se může pochlubit další postavou, kterou sem tam budeme vídat.

7 0
15.1.2021

V šesté řadě se můžeme těšit na herečku Aliyah O'Brien. Jde o kanadskou herečku, kterou si můžete pamatovat například ze seriálů Insomnia či You Me Her. V našem seriálu bude hrát zcela novou postavu, která se ještě neobjevila v komiksech. Nejspíše půjde přímo o mimozemšťana, který bude mít co do činění s únosem kapitánky Sary Lance na konci minulé řady.

(Tato parta se zase o někoho rozroste. Foto: CW)


Aliyah si zahraje Kaylu, hrůzostrašnou válečnici, která nemá pochopení pro hloupější lidi. V seriálu bude spolupracovat s Legendami, ale občas bude vystupovat i proti nim. Má za sebou hned několik skalpů a velmi nevšední život. Rozhodně zajímavě zní ta část, ve které bude bojovat po boku Legend a taktéž proti nim. To samo o sobě může vyvolat zajímavou zápletku.

Dá se říci, že je to jakýsi evergreen seriálu, něčeho podobného jsme se dočkali už u Charlie, Avy Sharpe či Nory Darhk. Ty původně taky stály na straně zla a následně o něco změkly. Šestá sezóna se aktuálně natáčí, podle všeho bychom se měli dočkat patnácti epizod. Tvůrci tak nějak počítají i se sedmou řadou, ale ta ještě nebyla oficiálně potvrzena.

Těšíte se na další řadu, která dorazí někdy během jara 2021?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E15: Swan Thong

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @Azur58, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“ Přečas : @OggyCZ

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh již brzy opustí seriál Legends of Tomorrow. Jeho postava byla jednou z hlavních již od samého začátku, ale nyní po dlouhých pěti letech seriál opouští. A nekončí pouze on, ale i jeho žena Courtney Ford. Původně se mělo za to, že herci chtěli odejít sami, ale pravda je nakonec jiná.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás