Legends of Tomorrow Zapojí se Legendy do muzikálové epizody se Supergirl a Flashem?

Zapojí se Legendy do muzikálové epizody se Supergirl a Flashem?

Zapojí se Legendy do muzikálové epizody se Supergirl a Flashem?

Letošní seriálová sezóna bude opět něčím speciální a hvězdy seriálů Flash a Supergirl spojí síly v muzikálové epizodě, kde nám zatančí a zazpívají. Nyní se k nim mohou přidat i Legends of Tomorrow, kteří se přihlásily o slovo díky skvělému pěveckému vystoupení Victora Grabera.


13 0
13.11.2016

Seriály Supergirl a Flash tuto sezónu čeká další crossover, ve kterém se bude tentokrát tančit a především zpíva. Jelikož obě hvězdy těchto seriálů umí velice dobře zpívat, což dokázali v seriálu Glee, není divu, že vznikne právě muzikálová epizoda.

Ve středu dění bude Melissa Benoist, Grant Gustin a možná i Jesse L. Martin, který si v seriálu v minulém roce také zazpíval. Nyní se k těmto hvězdám mohou přidat i Legendy. Proč se nyní vůbec přemýšlí, že by se Legendy mohly objevit v muzikálové epizodě?


V epizodě The Justice Society of America se blískl Victor Garber, když v epizodě v jedné scéně zazpíval. Jelikož tato scéna byla fanoušky vřele přijatá, tvůrci seriálu okamžitě začali přemýšlet, že by do muzikálové epizody pozvaly Legendy, nebo alespoň některé z nich.

Thumbnail Play icon

(Hudební číslo Victora Grabera ve druhé epizodě druhé řady.)

Zatím se stále neví, kdy bude muzikálová epizoda odvysílána, nebude to určitě během masivního crossoveru v epizodě Invasion!. Muzikálové epizody se nejspíše dočkáme až příští rok. A které Legendy by se epizody zúčastnily? Zatím je jistý právě Victor Garber, na kterého výkonný producent seriálu Greg Berlanti pěje pouze chválu:

Byl bych blázen, kdybych nechtěl, aby v epizodě zazpíval. Má jeden z nejlepších hlasů, co jsem kdy slyšel. Jednou mi na jedné události zazpíval a pokud se někdy ožením, chci, aby mi Victor zazpíval na svatbě.

Muzikálová epizoda se ponese v odlehčenějším duchu a nebude se brát příliš vážně. Musíme mít ovšem na paměti, že se bude jednat jen o pár hudebních scén a většina epizody se bude odehrávat ve stejném duchu, jak jsme u CW seriálů zvyklí. Chtěli byste, aby Legendy zazpívaly v muzikálové epizodě? Pokud ano, koho byste chtěli slyšet zpívat?

Diskuze /4

Stardos

Micka :D

#2 Xegiie
13.11.2016 | 17:08:47
Xegiie

#1 Stardos: :D :D jooo!

13.11.2016 | 17:13:24
monikash

„Haló vínský“ speciál se zombíky jsme tu už měli, tak ještě zabitý zbytečný díl se zpěvy a tanci. To si mohli dovolit v SG C/A, které měly obrovskou sledovanost a fanovskou základnu. Ale u těchto „záblesků“ na cinema nebi? Možná se mentalita amerických diváků mění, bojím se o sledovanost.

překladatel
13.11.2016 | 18:01:36
matt44

muzikalova epizoda ? to uz ako vazne nemaju co tocit ? som zasadne proti

14.11.2016 | 7:18:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: Welcome to the Jungle

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Většina postav v seriálu se už setkala se svými mladšími já, staršími já nebo s někým důležitým z jejich rodiny. Vždycky se ale seriál vyhýbal Micku Rorymu, na kterého přišla řada nyní. Mick jako dospělý muž se setkává s mladší verzí svého otce. A dle slov tvůrců ho setkání dost ovlivní.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.