Legends of Tomorrow John Constantine

John Constantine

John Constantine

Demonolog, který na krátkou chvíli pomůže posádce lodi Waverider.

Sezóny 1
2017 - 2018


John Constantine je člověk, který bojuje s temnými silami ze světa za tím naším. Jedná se o neúctivého podvodníka z pracující třídy, je to expert na okultismus, zkušený exorcista a demonolog, který zná lidi podobné jemu, i stvoření nepocházející z našeho světa. John Constantine vystupoval v seriálu Constantine na stanici NBC, ale show byla po jedné sezóně zrušena.

Jelikož ale postava byla velice oblíbená, vrátil se ve čtvrté řadě seriálu Arrow od stanice CW, kde bylo odhaleno, že se John potkal na ostrově s Oliverem Queenem, který tu už pobýval celé čtyři roky. Constantine zde hledal prastarý artefakt, ale dostal se do spárů žoldáka Barona Reitera. Díky Oliverovi ale dokáže utéci, čímž u něj získal patřičný respekt. Z ostrova odjíždí i s cenným artefaktem.


Po pěti letech Oliver Queen vyhledá Constantinovu pomoc a to ve chvíli, kdy byla Sara Lance přivedena zpět k životu. Jelikož ja ale nepříčetná a ztratila svou duši, Constantine nasměruje Olivera, kam se musí vydat, aby Saru definitivně zachránil. O několik let později, kdy je Sara kapitánkou lodi Waverider, se zničehonic objeví Constantine, který jí je ochoten pomoci s problémy, které tým zažívá s Damienem Darhkem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FJTY

Viete prečo sa Legends zasekli v roku 1969 ??? Aby Constantine urobil Saru XD Veľmi dobrá postava (veľmi charizmatická XD) , satirický humor , odvážny … Veľmi rád by som ho uvítal aj v ďalších dieloch ,no o tom rozhodujú scenáristi a producenti

20.2.2018 | 13:07:07
wan

Tohle je prostě ten největší týpek. Bylo by super, kdyby v seriálu zůstal, ale to se pravděpodobně nestane. Aspoň by se mohl ukázat v dalších epizodách

17.2.2018 | 16:47:09
katula456

zbožnuju Johna Constantina a jsem ráda že se tu zase objevil :)

20.1.2018 | 22:33:12
WillMax

Nejlepší postava LoT a to tam byl zatím 30 sekund. :D Ne mám ho rád z jeho vlastního seriálu, kterej je lepší než cokoliv od CW. :)

16.1.2018 | 23:45:58
Darth Otoman

Nejlepší čáryfuk…

8.1.2018 | 16:21:24

Stav překladu

Epizoda S03E11: Here I Go Again

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Milenka, @VIxiene a @Matej773
Přečas: @Marcus

Překlad sedí na verze DC's Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-SVA
  • 1080p.Amazon.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Jak se Wally přidá k týmu? Phil Klemmer to nyní poodhalil

Jak se Wally přidá k týmu? Phil Klemmer to nyní poodhalil

Po značných ztrátách se tým musí prvních pár dílů po zimní pauze pořádně zotavit, ale hned v těch dalších získá do svého portfolia velice zdatného muže. Bude jím Wally West, rychlík. Takového hrdinu Legendy ve svých řadách ještě nemají. Jak se ale Kid-Flash dostane na Waverider?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás