Legends of Tomorrow Poznejte Legendu: Heat Wave

Poznejte Legendu: Heat Wave

Poznejte Legendu: Heat Wave

V seriálu Legends of Tomorrow se nám kromě hrdinů představí i padouši. Podívejte se na původ Heat Wavea, kterého jsme mohli poprvé vidět v desáté epizodě první řady seriálu The Flash.

20 0
14.1.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

JenManik

00:18 – I wish u would, nebylo by lepší přeložit jako " Přál bych si kdybys mohl" přece jen dává to větší smysl " Můžu už něco zapálit ? Přál bych si kdybys mohl…" Jen taková poznámka.

#2 Brut #4 Xavik
14.1.2016 | 23:27:26
Brut

#1 JenManik: Taky mě to hned zaujalo. Neříkám, že to musí být vždycky doslovný překlad, ale tady to chápu tak, že i Captain Cold si přeje, aby už se akce rozjela, ale bráním jim v tom něco jiného. Zatím co překlad „Však se dočkáš“ naznačuje, že samotný Captain Cold brání Heat Wavevovi, aby nespěchal a počkal.

#3 JenManik
14.1.2016 | 23:35:34
JenManik

#2 Brut: Právě ztrácí to celý smysl a vlastně i ten vtipný podtext té věty, jak to říká svým hlásem " kéř bys mohl.." protože přece jen je to nudná atmosféra, oba se nudí jsou akční chtějí at se něco děje.. nvm stálo by to určitě za opravu.

15.1.2016 | 0:00:54
Xavik

#1 JenManik: Jojo, pravda, já to pochopil trochu jinak. Opraveno. :)

admin
15.1.2016 | 10:14:19
AvenjQ

thick pasuje skor na natvdlý :D aspon tak by som to preložil ja. Každopádne vyzera to zaujmavo serial ktory sa neberie príliš vážne je vždy fajn oživenie.

15.1.2016 | 17:39:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás