Legends of Tomorrow Upoutávka k epizodě Last Refuge

Upoutávka k epizodě Last Refuge

Upoutávka k epizodě Last Refuge

Každý člen týmu je ohrožen, protože Poutnice jde zabit jejich mladší já. Rip a ostatní se musí vydat do svých minulostí, aby ji zastavili.

18 0
16.4.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

tom99

Je jasné, že CW nenechá zemřít jakékoliv malé dítě. Fakt tady nechápu to cestování časem. Vždyť se Poutnice může vrátit do jakéhokoliv bodu jejich dětství a zabít je. Poměrně snadný úkol, když se může neustále vracet v čase. A když by to nezvládla ona, tak by Páni času poslali někoho jiného a takhle by to dělali dokola a dokola, dokud by neuspěli, ale je předem jasné, že po tomto dílu od toho tvůrci zase dají ruce pryč. A už asi ani koukám nepřemýšlejí, jaký dopad to bude mít na časovou linii. Hlavně že na začátku řady si s tím tak lámali hlavu. Teď klidně pošlou svoje zabijáky do westernského města plných lidí…

#3 matrix17 #4 Klora
webmaster
16.4.2016 | 18:15:55
Toso11

lance z vlasmi už sa teším

16.4.2016 | 20:42:07
matrix17

#1 tom99: Tomu se právě říká vyšší dobro… Je lepší odstranit problém hned, než nechat domrvit celou časovou linku jejich návratama + na divokým západě toho moc posrat nejde. Jedno město uprostřed ničeho a jak tam bylo řečeno, stejně by jim nikdo nevěřil… A s tím vracením to taky není úplně pravda. Velice rychle by vyčerpali všechny body, kam se můžou vrátit… Jinými slovy, je tohle jeden z mála logických kroků v seriálu.

redaktor
17.4.2016 | 11:21:02
Klora

#1 tom99: Navíc by se museli změnit všichni i povahově, pokud sami sebe někam ukryjí + Sára ztratí svoje schopnosti? Leonard a Mick zbraně? Ray nebude mít svůj oblek ? Mně se seriál pořád dost líbí, ale prostě to dost nedává smysl.

#5 Onewinged
18.4.2016 | 23:19:46
Onewinged

#4 Klora: Ukryjí je jen na tobu než zastaví lovce. Potom jím vymažou paměť a vrátí do jejich času. Nevidím nikde problém. :D

23.4.2016 | 10:18:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E02: Freakshow

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV x264-LOL

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás