Legends (Legenda)
88/100 - 53×

Legends(Legenda)

Sean Bean (Game of Thrones, Pán prstenů) jako agent FBI, který je velmi dobrý ve své práci. Umí se naprosto vžít v koho chce, podle toho, na čem zrovna pracuje. Problém ale nastane tehdy, když se v jeho životě objeví někdo, kdo mu bude tvrdit, že není tím, kým opravdu je.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | TNT | 42 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Sean Bean (Martin Odum), Morris Chestnut (Tony Rice), Winter Ave Zoli (Gábi Mišková), Steve Kazee (Curtis Ballard), Klára Issová (Ilyana Crawford), Aisling Franciosi (Kate Crawford), Kelly Overton (Nina Brenner), Ralph Brown (Terrence Graves), Ali Larter (Crystal McGuire), Steve Harris (Nelson Gates), Tina Majorino (Maggie Harris), Amber Valletta (Sonya Odum)

S02E10: The Legend of Alexei Volkov

S02E10: The Legend of Alexei Volkov

Martin v Praze uzavře dohodu s Rusy, aby zachránil Kate, která je nucena se vdát v Čečensku za prezidenta Arsanova. Před Gábi zatím stojí těžké rozhodnutí, zda udá svého manžela. Flasbacky nás zavedou do roku 1972 a odhalena je skutečná Martinova identita. Dozvídáme se také, proč v roce 2004 Martin opustil Ilyanu a Kate.

cz sk
28.12.2015
330 000
42 minut

Scénář: Ken Biller, Matthew Newman
Režie: Ken Biller

Foto: TNT

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

V tomto diely som si myslel že tu bude ešte dokončenie 1 serii lebo tam to zostalo otvorene ale to sa nejako preskočilo a hned začali z Dimitrim. Nečakal som od tohto serialu vela a myslel som si že to bude nejaký tuctový serial o agentovy ktoreho zradia ale to bolo len do prvej serie v druhej to nabralo druhy dych. Finale bolo premna obrovským prekvapen ani by som nepomyslel nato žeby to skončilo takto. Len je škoda toho konca ktorý je dost smutny,

6.7.2017 | 4:16:07
Kothy

Opravdu drsne finale…

31.12.2015 | 16:55:02
Lucifrid

Hustý! Skvěle uzavřené, ale i otevřené pro další sérii. Štve mě, že nebude :( A to děsně. Druhá řada byla opravdu famózní!

webmaster, korektor
30.12.2015 | 0:20:21
KevSpa

Parádní finále. Ale chci další sérii!

webmaster, korektor
29.12.2015 | 17:27:47

Nepřehlédněte

Čeští fanoušci v Legends

Čeští fanoušci v Legends

Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.

Reklama

Identity

Identity

Nejlepší postavy

Promo fotky

Promo fotky

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama