USA | 2014 | Ukončeno
2 sezóny |
TNT
| 42 minut
Sean Bean (Game of Thrones, Pán prstenů) jako agent FBI, který je velmi dobrý ve své práci. Umí se naprosto vžít v koho chce, podle toho, na čem zrovna pracuje. Problém ale nastane tehdy, když se v jeho životě objeví někdo, kdo mu bude tvrdit, že není tím, kým opravdu je.
Obsazení:Sean Bean (Martin Odum), Morris Chestnut (Tony Rice), Winter Ave Zoli (Gábi Mišková), Steve Kazee (Curtis Ballard), Klára Issová (Ilyana Crawford), Aisling Franciosi (Kate Crawford), Kelly Overton (Nina Brenner), Ralph Brown (Terrence Graves), Ali Larter (Crystal McGuire), Steve Harris (Nelson Gates), Tina Majorino (Maggie Harris), Amber Valletta (Sonya Odum)
(více)Do konce druhé řady nám zbývají ještě čtyři epizody, ale již dnes bylo oznámeno, že seriál se třetí řady nedočká. Za zrušením stojí ne tak skvělá sledovanost, ale nejspíše i změna formátu, kdy neustálé flashbacky odrazovaly diváky od sledování naopak mnohem lepší série, než kterou byla ta první.
Zdroj: TNT
Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.
Diskuze /9
KevSpa webmaster
:'(
Kafka Tamura
Tak Fazole si rozjel jiný seriál… to muselo být jasné už dávno, ne? Ale škoda, těšil jsem se na Prahu… no stejně si to dám.
#5 Lucifrid #8 KevSpaBalerion
Jj, Fazole se hodí ledatak do minisérií typu Frankenstein Chronicles. Legends mne odradil hned po druhem dílu, naštěstí..
#4 Kafka Tamura #5 LucifridKafka Tamura
#3 Balerion: Už po druhém? To je ale trochu sprostota.
Lucifrid webmaster
Amící nedokážou docenit kvalitní dílo! Jim se musí všehcno vysvětlit a hezky všechno pod nos!
#7 Kafka Tamura#2 Kafka Tamura: Tak ale Frankenstein je britskej, takže to spolu nesouvisí. Nehledě na to, že jsem slyšela, že ten nezachrání ani Bean. Ale někdy se na něj taky mrknu a udělám si názor sama.
#3 Balerion: Ona ta druhá série je mnohem lepší (a dá se na ni koukat i bez té první, není to problém). Ale i ta první byla fajn. Je fakt, že po pár dílech se to zvedlo fakt dost. Ale mně se to líbilo od začátku.
Balerion
Oproti pilotu mi to přišlo slabší, s naivni myšlenkou že se k tomu snad jednou vratim az budu mít čas.. Ted už není důvod.
#7 Kafka TamuraKafka Tamura
#6 Balerion: No tak s tou ‚myšlenkou‘ to mám stejně, byť až někde po 7.ep. :)
#5 Lucifrid: Nevím jak moc to spolu souvisí… jen očekávám, že Mr.Bean nemá času na rozdávání. Ale taky netuším, kolik zabere času takové natačení klasické britské minisérie. A tak teď začínám být zvědavý… jak dlouho se natáčí třeba jedna serie Luthera nebo jiného šestidílného seriálu?
KevSpa webmaster
#2 Kafka Tamura: U minisérií každopádně nemůže být řeč o nějakém „rozjetí“, v tomhle případě je to vyloženě jednorázová záležitost, takový trochu delší film. :)
JerryKo
Naprosto to rozhodnutí chápu. Také bych se už nikdy nechtěl dívat na nic podobného. Ani na flashbacky, ani na Prahu plnou „východních“ klišé a vůbec… brrrrr. A nejde o nějaké vysvětlování, ale o masakrování nějakého přirozeného tempa vyprávění. Škoda Beana. První série neměla chybu, ale za to ta druhá, to je prů…švih. Viděl jsem 3 díly a dál už se mi do toho nechce.