Legends Odchody a příchody: nové tváře a rozloučení

Odchody a příchody: nové tváře a rozloučení

Odchody a příchody: nové tváře a rozloučení

Ve druhé řadě Legends, se kterou se Sean Bean vrátí na podzim, se samozřejmě ukáží další nové postavy, o nichž vám povíme v článku. Bohužel nepřinášíme jen dobré zprávy – dvě ze současných postav se nejspíše nevrátí.


7 0
27.7.2015

Před 14 dny jsme vás informovali o dvou stálých nových postavách, mj. Kláře Issové. Dnes si představíme čtyři herecké posily a ze všech budou stálé postavy. Z toho vyplývá, že někdo bude muset asi odejít. Kdo to bude? Pradvěpodobně Ali Larter a Tina Majorino, ale prozatím se tato informace objevila v jediném článku. Ali porodila v lednu dcerku a té se nyní místo natáčení věnuje. Tina také zrovna nevypadá, že by natáčela v Londýně či Praze, ale možná to jen maskuje. Každopádně vás budeme informovat, jakmile bude odchod těchto dvou postav potvrzen, či vyvrácen. Ale vzhledem k posunutí děje do Evropy je docela dobře možné, že se s Crystal a Maggie už neuvidíme a příval nových stálých ženských postav tomu jen nasvědčuje.

Maggie a Crystal už v druhé sérii asi neuvidíme. Foto: TNT


Ale teď už k nově příchozím. Tou první je brunetka Kelly Overton, jež si nahraje Ninu Brenner, drsňačku ze CIA. Kelly vám je určitě povědomá a my jen dodáme: True Blood. Zde si zahrála Rikki Naylor, impulsivní vlkodlačici, a je to její nejvýraznější seriálová role, jinak zatím moc prostoru nedostala. Za zmínku stojí ještě japonský akční sci-fi film Tekken (2010), i když ten si moc pochvaly nevysloužil.

Další novou tváří je blondýnka Winter Ave Zoli, pro seriálové fanoušky známá především jako Lyla ze Sons of Anarchy a z česko-amerického koprodukčního propadáku Kněžna Libuše (2009), kde si střihla titulní roli. Winter si v druhé řadě Legends zahraje vyšetřovatelku-kariéristku jménem Gabriella Laska.

A do třetice tu máme novou ženskou postavu a to temperamentní britskou teenagerku Kate Crawford, jejíž předci pochází z Čečenska a doma to nemá zrovna lehké. Zahraje si ji Aisling Franciosi alias Katie Benedetto z The Fall.

Jediným mužem z této čtveřice přírůstků hereckého obsazení je Steve Kazee, jehož budete znát především jako Guse Pfendera z Shameless anebo Nicka Garretta z Working Class. Steve si zahraje Curtise Ballarda, moralizujícího agenta FBI pronásledovaného svým mládím a myšlenkou na jediného zločince, kterého nedopadl. Jako perličku zmiňme, že Steve získal za roli Guye v muzikálové jevištní adaptaci Once jak cenu Tony, tak i Grammy.

Jak to tak vypadá, v druhé řadě Legends moc starých známých nezůstane. Vadí vám to, nebo se naopak těšíte?

Diskuze /1

Megraid

Mno jestli byl pro mě Sean Bean první impuls k sledování tohoto seriálu, tak Ali Larter byla určitě ten druhý, takže se mi asi trochu posteskne, ale nechme se překvapit.

18.9.2015 | 20:32:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

Čeští fanoušci v Legends

Čeští fanoušci v Legends

Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.

Reklama

Identity

Identity

Nejlepší postavy

Promo fotky

Promo fotky

Hlídejte si nás