Legends (Legenda) Popis

Legends

Legends

Sean Bean (Game of Thrones, Pán prstenů) jako agent FBI, který je velmi dobrý ve své práci. Umí se naprosto vžít v koho chce, podle toho, na čem zrovna pracuje. Problém ale nastane tehdy, když se v jeho životě objeví někdo, kdo mu bude tvrdit, že není tím, kým opravdu je.

Seriál, který mají na svědomí producenti Homelandu Howard Gordon a Alexander Cary, se veze na podobné notě – akce, nedůvěra, špionáž, teroristé. V centru toho všeho najdeme Seana Beana v jeho další seriálové roli, tentokráte agenta FBI Martina Oduma, který tráví většinu svého pracovního života v utajení, což na něj má takový vliv, že mu jeho tajné identity začnou prosvítat do skutečného života. Obzvlášť, když se mu dostane upozornění, že on sám není tím, za koho se má. To rozpoutá smršť událostí, které Martina nenechají vydechnout. Kdo stojí na jeho straně a na koho se může obrátit o pomoc?

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Balerion

Rozběh slabší, pak to začalo dávat trochu smysl. Nedostane ale nejspíš druhou sérii takzě zenserialem končím. Vzdáleně připomíná skvělý Awake, který ale stihl stejný osud. 70%

1.10.2014 | 1:29:00
dm66

Super serial. Take nieco som cakal a nesklamal ma. Hlavný hrdina je fakt dobry.

22.8.2014 | 19:39:14
Kothy

Novy krimi serial se Seanem Beanem :)

17.8.2014 | 1:07:52
2

Nepřehlédněte

Čeští fanoušci v Legends

Čeští fanoušci v Legends

Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.

Reklama

Identity

Identity

Nejlepší postavy

Reklama

Promo fotky

Promo fotky

Hlídejte si nás