Legion Aubrey Plaza o nešťastném osudu jedné seriálové postavy

Aubrey Plaza o nešťastném osudu jedné seriálové postavy

Aubrey Plaza o nešťastném osudu jedné seriálové postavy

Cestování časem s sebou nese řadu výhod i nevýhod, obzvláště každé narušení toku času má tvrdé následky. Černého Petra si bohužel vytáhla Lenny, která ve zlomku sekundy kvůli časovým démonům přišla o partnerku a dceru. Herečka Aubrey Plaza nedávno prozradila, jak se pod maskou Lenny cítila.

9 1
29.7.2019

Přestože je cestování časem naprosto průkopnická záležitost, každý nemá zápal změnit svůj vlastní osud jako David, ba získat druhou šanci a začít od nuly. Ve čtvrté epizodě závěrečné série jsme poznali, co cestování časem má za nevyhnutelné následky. Časoví démoni, kteří požírají čas, se zaměřili na rodinu Buskerových. Lenny přišla o svoji lásku Salmon, které se povedlo přivést na svět malou Violete, Violence Lollipop Buskerovou chcete-li. Jenže Lenny byla nucena sledovat celý život své dcery, jež si prošla pubertou, dospělostí a stářím v několika málo vteřinách, dokud Lenny nezůstala úplně sama. Přestože jí David nabízel způsob, jak si mohla ulevit od bolesti, Lenny se oddala zármutku a nedovolila Davidovi prosadit si svou. Ten se totiž snažil osvobodit Switch ze zajetí Třetí divize bez ohledu na to, co se stalo v útrobách kultu. David připravil Lenny o všechno, co ji dělalo šťastnou, a proto se rozhodla spáchat sebevraždu. Při této scéně David odhaluje to, co v něm doopravdy dřímá, neshledává se vinným za smrt své nejlepší kamarádky, zato vnímá tento akt jako pokus o sabotážní zákrok vesmíru. Další osoba si jej dovolila opustit.

V rámci prvního promítání třetí řady byla vyzpovídana herečka Aubrey Plaza, která v Legionovi ztvárňuje Lenny. Ta se rozpovídala o cestě k rodinnému zázemí, které se Lenny snažila vytvořit. „Byla jsem nadšená z toho, že se letos zaměříme na její zranitelnou stránku. Donedávna byla hotová nezávislá divoška. Avšak našla si lásku svého života a byla připravená se usadit, což by v jejích rukou nabíralo podivných rozměrů. Ale ovšem tento plán se jí brzy vytratí před očima,“ zmínila herečka.


Lenny konečně odhalila své pravé já. Foto: FX

„Opravdu mě to zasáhlo,“ svěřila se Plaza ke scéně, kdy musela vidět celý minutový život své seriálové dcery. „Bylo to velmi traumatizující. Byla to velmi smutná a strašlivá scéna a jsem ráda, že už to mám za sebou. V závěrečné řadě Lennino pravé já má možnost vyplavat na povrch. Poprvé po třech řadách dosáhla pocitu vnitřního klidu.“

Herečka také prozradila, jak vnímala smrt své seriálové postavy. Lenny v seriálu několikrát zemřela a posléze byla vzkříšena, ale tentokrát se jednalo o jakýsi poslední krůček ke změně, potažmo vyústění vývoje jejího charakteru. „Její celá existence spočívá na bedrech Davida Hallera, a to, co nakonec udělá, je jakýsi pokus převzít kontrolu nad svým životem, získat zpátky svoji moc. Bylo by deprimující a nebylo by to ono, kdyby ji zabil David, Shadow King nebo kdokoliv jiný. Smrt pro ni není nic nového, mučili ji a byla nucena bojovat o přežití. Chce získat kontrolu nad svým životem a v hlavě se jí honí: ‚Pokud mám znovu umřít, bude to takhle. Zemřu tak, jak chci já,‘ protože už toho měla vážně dost,“ vysvětlila Aubrey Plaza. Snad David bude se svým plánem úspěšný, protože s Lenny bychom se chtěli naposledy rozloučit.

Bude vám Lenny chybět? Co říkáte na tuto nečekanou scénu?

Zdroj článku: Marvel

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: Chapter 27

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kubc6a

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Dotazy k titulkům můžete pokládat v naší diskuzi.
Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O poslední řadě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál Legion

Třetí série: Trailer na závěrečnou velejízdu

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

V poslední řadě se objeví Profesor X

V poslední řadě se objeví Profesor X

Největší mozek planety Charles Xavier si konečně našel cestu do seriálu Legion. Touto novinkou se pochlubil tvůrce Noah Hawley, který oznámil, že v závěrečné řadě představí Davidovy biologické rodiče. Roli Profesora však přebere nový herec.

Reklama

Fotky postav

Fotky postav

Narozeniny

Hlídejte si nás