Legion Ďábel se žlutýma očima

Ďábel se žlutýma očima

Ďábel se žlutýma očima

Za sebou máme již čtvrtou epizodu, která nám toho nabídla vskutku hodně. Nejenže nám prozradila příběh Caryho a Kerry, ale také jsme zjistili pár nových informací o Ďáblovi se žlutýma očima.


15 0
6.3.2017

Největší záhadou seriálu je bezesporu identita Ďábla se žlutýma očima. Za čtyři epizody jsme se o něm mohli dozvědět pár informací, ale určitě se najde někdo, kdo nic nezaznamenal.

Čtvrtý díl přinesl šokující zvraty, kdy jsme zjistili, že Lenny je možná ve skutečnosti urostlý chlap, jenž se jmenuje Benny. Pojďme se ale nyní bavit o Lenny, protože okolo té se dnešní článek bude točit.


Všichni víme, že David a Lenny byli spolu v léčebně Clockworks, kde z nich byli dobří přátelé. A tady začíná naše teorie o tom, že Ďábel se žlutýma očima je ve skutečnosti Lenny. Tedy mrtvá Lenny. Poté, co ji Sydney omylem zabila, Ďábel se žlutýma očima posedl její tělo, aby si získal Davidovu důvěru.

V nejnovějším díle se David ptá Lenny, kdo doopravdy je, ta neví, co má říct, a tak se snaží zavtipkovat. Pokud si pamatujete scénu, kdy s Davidem kouřili vapor a leželi na zemi, a když se v jednu chvíli na ni otáčí, vidí místo ní Ďábla se žlutýma očima, což může znamenat, že jeho podvědomí mu chce naznačit, že Lenny je ve skutečnosti Ďábel se žlutýma očima.

Bylo by to celkem logické, protože se ho Lenny celou dobu snaží přesvědčit, aby nevěřil Melanie a jejím společníkům, kteří chtějí najít pravdu v jeho vzpomínkách. Také jsme zjistili, že Oliver řekl Davidovi, že ho jeho monstrum přimělo zapomenout.

Co nechce Ďábel se žlutýma očima, aby ostatní zjistili? A co si myslíte o této teorii?

Foto: FX

Diskuze /11

Blackhand47XD

Podle mě chce Ďábel zabránit zjištění, že jde o Xavierova syna a jaký je plný potenciál jeho schopností, aby jej mohl ovládnout.

webmaster
6.3.2017 | 17:02:16
LostArrow

Zajímá mě jestli nakonec bude opravdu záporák, který ho chce ovládnout a nebo klaďas, kterej se ho snažil ochránit předtěma schopnostma :D A nebo že ho někdo vytvořil aby tak dělal.

#3 SerFirox
6.3.2017 | 18:13:04
SerFirox

#2 LostArrow: Spíš to bude záporák, který chce posednout jeho tělo. :)

webmaster
6.3.2017 | 18:19:21
frozen

No čo Azazel zo Supernatural prišiel na návštevu :D

#6 Tereza Nováková
6.3.2017 | 18:25:01
default

Taky si myslim, ze jeho poslanim bude aby si David myslel, ze nic neumi, ze je jen nemocnej. Ale v glave ho ma uz pred cvokhausem, takze kdo mu ho tam dal a proc? Nekdo blizky aby ho ochranil pred sebou samym??

7.3.2017 | 0:06:21
Tereza Nováková

#4 frozen: jsem chtěla napsat

7.3.2017 | 22:37:09
ksanzi10

nebude to nakoniec tak, že ho vytvoril sám David, a vložil všetky svoje zle myslienky a skutky. A aby mal pocit, že on je ten dobrý a tým si vymazal pamäť?

8.3.2017 | 16:30:13
Beno51

Možno má nejako zvláštne rozdvojenú osobnosť, pričom jeho „horšie ja“ sa skrýva za rôzne postavy(Lenny, Diabol, alebo ten chlapec z knižky) a snaží sa ho ovládnuť rôznymi spôsobmi… To mu zároveň bráni v používaní schopností a preto sa mu ich podarí „zapnúť“ len vtedy keď to chce nie len on, ale každá časť jeho osobnosti… len vtedy sa môže jeho myseľ plne sústrediť… To môže znamenať, že keď chce použiť schopnosti, musí najprv nejako „presvedčiť“ všetky stránky svojej osobnosti, aby mu to dovolili.

9.3.2017 | 9:32:37
Blackhand47XD

Původně jsem si myslel, že jde o Moja, ale poté co jsem pátral komiksovými postavami, tak jsem si jistý, že jde o Shadow Kinga. :)

#10 SerFirox #11 slayerrrr
webmaster
9.3.2017 | 19:35:22
SerFirox

#9 Blackhand47XD: Po páté epizodě si to myslím taky. :)

webmaster
9.3.2017 | 23:06:22
slayerrrr

#9 Blackhand47XD: Není pochyb o tom, že to bude Shadow King, ač mě původně zmátla podobnost s Apocalypse. Přeci jen původ, podobný origin, podobné schopnosti a spojitost s Charlesem…

11.3.2017 | 23:37:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Legion a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Zajímavosti

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Herec Saïd Taghmaoui, který si nedávno zahrál ve filmu Wonder Woman, je první novou posilou. V seriálu má ztvárnit Shadow Kinga, se kterým jsme se setkali již v první sérii, ale nikdy ne v jeho skutečné podobě.

Nepřehlédněte

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

V první sérii jsme se dočkali britského Davida, který byl velice nápomocný při boji proti Shadow Kingovi. Ve druhé řadě se můžeme těšit na to, že se seznámíme s dalšími osobnostmi, které se ukrývají v Davidově hlavě.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny