Legion Dočkáme se Legiona ve světě MCU?

Dočkáme se Legiona ve světě MCU?

Dočkáme se Legiona ve světě MCU?

Marvel a Fox momentálně spolupracují na X-Menovském seriálu. Stále se ale neví, do jakého světa Legion zapadne. Nikdo by ale nečekal, že by se Legion mohl stát součástí Marvelovského filmového vesmíru.


11 0
3.8.2016

Všechny fanoušky nejspíše zajímá, v jakém světě se bude Legion odehrávat. Zpočátku to vypadalo, že bude součástí X-Menovského světa, ale pak někdo přišel s tím, že dostane vlastní svět. Nikdo ale nečekal, že by se Legion mohl stát součástí MCU. Na stránkách Marvelu se objevil článek nových postav, které se stanou součástí právě zmiňovaného MCU. Objevil se tam například Luke Cage, Captain Marvel a Legion na něm byl též. Nyní si budeme muset počkat na oficiální prohlášení od Noaha Hawleye či někoho jiného.

Byli byste rádi, kdyby se Legion připojil k ostatním postavám ve světě Marvelu?


Zdroj: comicbook

Diskuze /1

mr křeček

Kdyby tam bylo nějaké viditelné propojení, tak ano. Jinak mi to je jedno.

4.8.2016 | 14:39:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Legion a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Zajímavosti

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Herec Saïd Taghmaoui, který si nedávno zahrál ve filmu Wonder Woman, je první novou posilou. V seriálu má ztvárnit Shadow Kinga, se kterým jsme se setkali již v první sérii, ale nikdy ne v jeho skutečné podobě.

Nepřehlédněte

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

V první sérii jsme se dočkali britského Davida, který byl velice nápomocný při boji proti Shadow Kingovi. Ve druhé řadě se můžeme těšit na to, že se seznámíme s dalšími osobnostmi, které se ukrývají v Davidově hlavě.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny