Legion Jak je to s Carym a Kerry?

Jak je to s Carym a Kerry?

Jak je to s Carym a Kerry?

Již před prvním dílem jsme mohli vědět, že Cary a Kerry nesou společné příjmení. Očekávali jsme tedy, že by mohlo jít o vztah otce s dcerou, ale vše se má nakonec jinak.


14 0
5.3.2017

V průběhu čtyř epizod jsme se postupně dozvěděli, jaký je vztah mezi Carym a Kerry. Mohli jsme například vidět, jak Kerry vychází z Caryho těla, nebo jak si David myslel, že mluví Cary sám se sebou, zatímco mluvil s Kerry, která se zrovna nacházela uvnitř jeho těla.

Více nám toho prozradil až díl čtvrtý, kdy jsme se dozvěděli příběh, který Kerry vyprávěla Sydney. Jde o to, že mladý Cary se jednoho večera probudil a uviděl před sebou dívku, která si hraje s jeho sadou vláčků. Nějakou dobu si myslel, že je to jeho imaginární kamarádka, kterou si vymyslel. Za nějaký čas si ale uvědomil, že se jedná o skutečnou osobu, která žije uvnitř jeho těla.


(Foto: FX)

Cary s Kerry jsou stejně staří, ale Kerry stárne jen tehdy, když se nachází mimo Carryho tělo. Cary je inteligentní a zajímá se o vědu, kdežto Kerry zajímá jen akce.

Naše teorie je taková, že Ray a Irma Whitecloudovi (rodiče Caryho a Kerry) nečekali pouze holčičku, ale očekávali dvojčata. Carry by mohl mít schopnost absorbovat něčí tělo, což by znamenalo, že v děloze pozřel svoji sestru, a proto na svět vyšel pouze on a Kerry žila uvnitř něj. A v osmi letech ji poprvé zahlídne, když se náhodou večer vzbudí.

Co si o tom myslíte vy? Dozvíme se další vodítka k jejich příběhu?

Diskuze /2

default

Nemyslim si nic. Je to proste divne. :D

6.3.2017 | 2:58:08
Menec

Jedna věc mi nesedí. Pokud Kerry stárne, jen pokud vyleze Carrymu z těla, neměla by se mu poprvé zjevit jako novorozeně (v těch jeho 8 letech)? Vycházím tedy z té vaší teorie, že se s tou schopností už narodili. Podle mě jí Carry získal až v těch 8 letech, proto byla jeho sestra stejně stará, když se mu poprvé zjevila…

24.3.2017 | 21:37:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Legion a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Zajímavosti

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Herec Saïd Taghmaoui, který si nedávno zahrál ve filmu Wonder Woman, je první novou posilou. V seriálu má ztvárnit Shadow Kinga, se kterým jsme se setkali již v první sérii, ale nikdy ne v jeho skutečné podobě.

Nepřehlédněte

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

V první sérii jsme se dočkali britského Davida, který byl velice nápomocný při boji proti Shadow Kingovi. Ve druhé řadě se můžeme těšit na to, že se seznámíme s dalšími osobnostmi, které se ukrývají v Davidově hlavě.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny