Legion Legion se spolčí s novým mutantem

Legion se spolčí s novým mutantem

Legion se spolčí s novým mutantem

Na třetí sezóně se začíná aktivně pracovat, což utvrzuje nedávná castingová novinka. Legionův svět bude rozšířen o novou skvadru mutantů. Jedním z nich bude Switch, již si střihne začínající herečka Lauren Tsai.

13 0
12.1.2019

Třetí Legionův příběh se pomalu připravuje a navazuje na vše pozitivní, s čím jsme se doposud setkali, s důrazem na svůj originální psychedelický podtón balancující na hranici reality a výjevů Davidovy mysli. David bude letos donucen pověsit svůj plášť hrdiny na hřebík a upřednostní bohémský životní styl. Zároveň se přiblíží ke svému komiksovému postoji lačnícímu po přestavbě světa k obrazu svému a nechá se přetáhnout na temnou stranu.

Embed from Getty Images

Zlý David, nyní Legion, si najde cestu k nové mutantce, jejíž schopnosti jsou klíčové k uskutečnění Davidova zákeřného plánu. Řeč je o méně známém mutantovi, který si přezdívá Switch a disponuje schopností proklouznout do mysli své oběti a vyměnit si s ní tělo. V seriálu dojde k menší změně formátu, jelikož Switche neztvární muž, nýbrž žena, začínající herečka Lauren Tsai, která se objevila v reality show Terrace House: Aloha State. Výstup v Legionovi bude velkým přelomem v její kariéře. Tsaino srdce ke komiksovému žánru přilnulo mnohem dříve. Navrhla a nakreslila obálky pro loňskou sérii týmovky West Coast Avengers a podílela se na nových doplňujících příbězích Carol Danvers v sérii Captain Marvel, jejíž první sešit vyšel tento týden. Zatím není jisté, jestli se Switch přidá k Legionovi dobrovolně či nedobrovolně.


Zdroj článku: Marvel

Diskuze /6

dahakere

Vyměnit si tělo ? Hmmmm něco mi to vzdáleně připomíná. xD Ale jako těším se ne že ne.

#2 WolverineCzE
12.1.2019 | 19:37:46
WolverineCzE

#1 dahakere: neumi to nahodou tu schopnost Syd ?

#3 dahakere
13.1.2019 | 7:41:13
dahakere

#2 WolverineCzE: takovou náhodičkou ano :D

14.1.2019 | 20:35:50
Kirk1

Tak to je trapné

16.3.2019 | 15:39:42
Arcess

Z Davida se nestal záporák a rozhodně není zlej. Jenom prostě využil schopností k útěku, když ho chtěli znova šoupnout do cvokárny. To by snad udělal každej. Syd je kravka.

#6 modrinka
25.3.2019 | 18:27:56
modrinka

#5 Arcess: souhlasím

5.5.2019 | 18:00:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: Chapter 27

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kubc6a

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Dotazy k titulkům můžete pokládat v naší diskuzi.
Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O poslední řadě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál Legion

Třetí série: Trailer na závěrečnou velejízdu

Thumbnail Play icon

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

V poslední řadě se objeví Profesor X

V poslední řadě se objeví Profesor X

Největší mozek planety Charles Xavier si konečně našel cestu do seriálu Legion. Touto novinkou se pochlubil tvůrce Noah Hawley, který oznámil, že v závěrečné řadě představí Davidovy biologické rodiče. Roli Profesora však přebere nový herec.

Fotky postav

Fotky postav

Narozeniny

Hlídejte si nás