Legion Otázky, které vzešly z pilotní epizody II.

Otázky, které vzešly z pilotní epizody II.

Otázky, které vzešly z pilotní epizody II.

Přinášíme vám druhou část, kde si společně rozebereme identitu záhadného muže v zeleném obleku. V pilotní epizodě jsme mohli spatřit plešatého muže, mohlo by se jednat o Profesora X?


18 0
14.2.2017

Co zač je muž v zeleném obleku?

V průběhu pilotního dílu jsme mohli spatřit muže středního věku, který nosí zelený oblek. Co je zač? Celou epizodu neřekl ani slovo a jen vyřezával předměty z dřeva. Jedno je jisté, jedná se o důležitou postavu s dostatečnou autoritou. Můžeme to poznat tak, že člověk, co vyslýchal Davida se na onoho muže obrátil a chtěl znát jeho názor. Z promo videí jsme se mohli dozvědět, že v následujících dílech povede jednotku, která bude mít za úkol zneškodnit Davida. Mohlo by se jednat o mutanta, který dokáže manipulovat s dřevem?

Dále jsme mohli zpozorovat tohoto muže, který se skrývá ve křoví. Jak jste si mohli všimnout, tak tento záhadný muž na sobě nemá stejné oblečení jako pacienti z léčebny Clockworks, tak co tam vůbec dělá?


Jak se Syd dostala z uzavřené místnosti?

David políbí Sydney, což vede k tomu, že každý z nich končí v těle toho druhého. A tady nastává zvrat, kdy Sydney ztrácí kontrolu sama nad sebou a s Davidovými schopnostmi uvězní všechny pacienty uvnitř pokojů, kde pak zjišťujeme, že uvěznila i sebe sama. Otázkou tedy je, jak se odtamtud dostala? Použila snad Davidovy schopnosti? A jak je možné, že všechny záznamy o její existenci zmizely?

Jedna z teorií je, že se Sydney ve skutečnosti jmenuje Cyndi, což je jedna z mnoha osobností, které David pohltil. Když se tedy David se Sydney políbí, tak si vlastně těla neprohodí, ale David se stáhne do pozadí a Sydney se stane tou převládající osobou v Davidově těle, což by vysvětlovalo, proč neexistují žádné záznamy a také to, jak se dostala z uzavřené místnosti.

Jedná se o profesora X?

Jistě vás napadla ta samá otázka, když jste spatřili tohoto plešatého muže. Co když nebyla Syd jediná, která byla projektovaná do Davidových vzpomínek.

Co myslíte, dočkáme se někdy profesora X v Legionovi?

Foto: FX

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Legion a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Zajímavosti

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Herec Saïd Taghmaoui, který si nedávno zahrál ve filmu Wonder Woman, je první novou posilou. V seriálu má ztvárnit Shadow Kinga, se kterým jsme se setkali již v první sérii, ale nikdy ne v jeho skutečné podobě.

Nepřehlédněte

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

V první sérii jsme se dočkali britského Davida, který byl velice nápomocný při boji proti Shadow Kingovi. Ve druhé řadě se můžeme těšit na to, že se seznámíme s dalšími osobnostmi, které se ukrývají v Davidově hlavě.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny