Legion Přečtěte si scénář k první epizodě druhé série

Přečtěte si scénář k první epizodě druhé série

Přečtěte si scénář k první epizodě druhé série

Časopis EW poskytnul fanouškům seriálu Legion scénář k premiérové epizodě druhé série, který tak přináší první informace, co na nás bude čekat. Výkonný producent Noah Hawley k tomu dále dodal pár slov, které si můžete přečíst uvnitř v článku.


10 0
16.7.2017

Na konci první série jsme mohli vidět, jak Oliver Bird a Lenny Busker opouštějí Davida Hallera a zbytek týmu, aby se vydali někam, kde je tepleji. Scénář k první epizodě druhé série naznačuje, že v tomto ohledu uspěli, ale nesmíme zapomínat, že v tomto seriálu není nic takové, jak se na první pohled zdá.

Lenny a Oliver jsou ovládáni Amahl Faroukem, který si čas od času vypůjčí jejich tváře. Je to jeho způsob, jak zůstat skrytý před okolním světem. V podstatě žijí uvnitř něj. Jaké to pro ně musí být? Nenachází se na žádném fyzickém místě, spíš někde, kde to připomíná astrální rovinu. Mají vše, na co si vzpomenou. Jsou u bazénu, je tam krásně, ale část nich se uvědomuje, že jsou uvězněni v realitě, nad kterou nemají žádnou moc.


(Foto: FX; Zdroj: EW)

Zdroj článku: EW

Diskuze /3

azoxid

Tak Lenny byla jen ztělesněním shadow kinga, Oliver vlastně jel sám. Tak trochu jsem doufal, že se druhá série posune někam dál a už se nebude motat kolem shadow kinga.

#2 SerFirox
16.7.2017 | 20:07:07
SerFirox

#1 azoxid: Shadow King je super záporák a líbí se mi, že to není jen záporák pro jedinou sezónu.

webmaster
16.7.2017 | 22:41:22
dadinka

Lidi prosím vás, nevíte, kdy to zase začne? Opět v únoru? Teď jsem na to dokoukala a mám krizi :D.

19.7.2017 | 9:30:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Legion a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Zajímavosti

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Herec Saïd Taghmaoui, který si nedávno zahrál ve filmu Wonder Woman, je první novou posilou. V seriálu má ztvárnit Shadow Kinga, se kterým jsme se setkali již v první sérii, ale nikdy ne v jeho skutečné podobě.

Nepřehlédněte

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

V první sérii jsme se dočkali britského Davida, který byl velice nápomocný při boji proti Shadow Kingovi. Ve druhé řadě se můžeme těšit na to, že se seznámíme s dalšími osobnostmi, které se ukrývají v Davidově hlavě.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny