Liar (Prolhaní)
87/100 - 12×

Liar(Prolhaní)

Laura Newell je učitelkou a nedávno se rozešla se svým přítelem. Teď přemýšlí, jestli už je načase začít se znovu s někým vídat. Andrew Ellis je chirurgem, jehož syn navštěvuje školu, kde Laura učí. Po jejich prvním setkání si společně vyrazí, ale ani jeden z nich nečekal, jaké to bude mít následky.

VB | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ITV | 50 minut
žánr
Romantický, Thriller

S01E06: Episode 6

S01E06: Episode 6

Andrew, vyděšený zatčením, považuje Lukovu pomoc za alibi.

cz sk
16.10.2017
50 minut

Ale Laura Nielsonová se nevzdá snadno a konečný zápas mezi nimi bude mít násilné následky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Andrew měl fakt dobry plan jak se všemu vyhnout jen si měl davat větši pozor kde skladuje dukazy měl se jich zbavit a ne aby se jich někdo zmocnil podvodem ale jsem zvědav co bude ted když je mrtvy určitě ho zabil někdo a ted si tim budou prochat znovu a neda jim pokoj ani po smrti.

redaktor
23.11.2020 | 20:50:07

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama