Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

S01E04: How Stella Got Her Groove On

S01E04: How Stella Got Her Groove On

Když se Stella přihlašuje na manažerskou pozici, dozvídá se další tajemství o její minulosti, díky čemuž musí vyřešit, co chce se svým život opravdu podniknout. Wes si uvědomuje, že potřebují se Stellou peníze, a proto pracuje na tajném projektu, což zneklidní Stellu. Dům je prodaný a Peter a Aiden se nacházejí v zajímavé životní situaci. Aiden je připraven začít s rolí otce, ale dozvídá se šokující novinky, které všechno mění.

sk
28.3.2018
404 000
42 minut

Základní info:

Režie: Roger Kumble
Scénář: Lisa Melamed, Erin Cardillo, Richard Keith

Hrají: Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott), Nadej Bailey (Sadie Carter), Dominique Lucky Martell (Fiona Rojas Abbott), Sebastian Vargas (Frank Rojas Abbott), Bre Blair (Lauren), Alyshia Ochse (Marlene), Claudia Rocafort (Poppy), Shannon Chan-Kent (Finley), Jessica McLeod (Heidi Lynn Brennan),…

Foto: The CW

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama