Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

S01E05: Wes Side Story

S01E05: Wes Side Story

Stella má pocit, že by se měli s Wesem vrátit zpátky k romantice, avšak vše se mění, když má Wes nečekanou návštěvu. Aiden je rozpolcený, jelikož neví, zda by měl či neměl otci říct pravdu o ženě, se kterou randí. Ida se vyrovnává s Peterovým novým vztahem, což způsobí problémy v jejím vlastním životě.

cz sk
4.4.2018
443 000
42 minut

Základní info:

Režie: Arlene Sanford
Scénář: Oliver Goldstick

Hrají: Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott), Riley Smith (Dr. Will Grant), Bre Blair (Lauren), Rana Roy (Pippa), Claudia Rocafort (Poppy), Shannon Chan-Kent (Finley),…

Foto: The CW

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

tenhle seriál mě hodně baví! jen tak dál :)

11.4.2018 | 7:58:07

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama