Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

S01E06: Who Framed Stella Abbott?

S01E06: Who Framed Stella Abbott?

Stella a Wes se domluví, že si budou říkat už jen pravdu, ale problém nastane, když přijde řeč na doktora Granta. Stella pomáhá Aidenovi se získáním práce v kavárně, ale brzy si uvědomí, že má Aiden něco za lubem. Když Stella žádá Wese a zbytek rodiny o pomoc, tak se všichni dohodnou, že si musí Aiden vyřešit své záležitosti sám. Mezitím se Lizzie a Diego snaží vrátit vše do normálu.

cz sk
27.4.2018
415 000
41 minut

Základní info:

Režie: Norman Buckley
Scénář: Nelson Soler

Hrají: Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott), Riley Smith (Dr. Will Grant), Anna Enger (Dr. Helena Chang), Shannon Chan-Kent (Finley), Dominique Lucky Martell (Fiona Rojas Abbott), Sebastian Vargas (Frank Rojas Abbott), Lindsay Maxwell (Denise),…

Foto: The CW

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

Prý že by seriál mohl být zrušen, podle mě by to byla škoda :/

1.5.2018 | 13:56:22

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama