Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

S01E09: What To Expect When You're Not Expecting

S01E09: What To Expect When You're Not Expecting

Když si Stella a Wes promluví o své budoucnosti, dozvědí se novinky, které nečekali. Po diskuzi s Lizzie si Stella uvědomí, že možná ještě není připravená na budoucnost. Aiden zjistí, že chová pro něj neznámé city k jedné dívce, kterou potkal na veřejně prospěšných pracích, což ho zažene do neprozkoumaných vod. Mezitím Diego plánuje ohromit svou novou šéfovou, ale vše se zvrtne, když vyjde najevo, že o ni mají zájem Ida a Peter.

cz sk
18.5.2018
452 000
41 minut

Základní info:

Režie: John T. Kretchmer
Scénář: Louisa Levy

Hrají: Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott), Dominique Lucky Martell (Fiona Rojas Abbott), Sebastian Vargas (Frank Rojas Abbott), Alyssa Diaz (Kayla), Valerie Cruz (Gina), Shannon Chan-Kent (Finley), Andrew Dunbar (Sean Norton), Lindsay Maxwell (Denise),…

Hudba z epizody:

Foto: The CW

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nilly

To neustálé Stellino pochybování mě už unavuje. Totálně to ten seriál zabíjí. Tak nějak jsem doufala, že to bude o něčem jiném.

24.5.2018 | 17:41:35
oskarka

Docela to jde. Taková červená knihovna, v dobrém

24.5.2018 | 12:26:49

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama