Life Sentence Hudba z desáté epizody

Hudba z desáté epizody

Hudba z desáté epizody

V desáté epizodě The Way We Work jste mohli zaslechnout několik písní, které podkreslovaly různé události tohoto dílu. Uvnitř článku můžete zjistit, o jaké konkrétní písně se jedná.

4 0
1.6.2018

Sailor – The Watchmaker

  • Stella a Wes se setkávají v kavárně a mluví o jejich budoucnosti; Stella vidí všechny členy rodiny, jak jsou momentálně šťastní. – bohužel není k této písni žádné video, ale poslechnout si ji můžete například na Spotify.

Jessie Ware – Alone

  • Stella navrhuje Wesovi, aby vyzkoušeli manželskou poradnu a aby se soustředili na to, co je mezi nimi dobré.
Thumbnail Play icon

Rogue Wave – Forest

  • Stella si stěžuje, že se Peter k ní stále chová, jako by byla nemocná a následně dostane Peter smsku, ve které se s ním Gina rozchází; Lizzie a Ida se udobřují; Wes oznamuje Aidenovi, že do baru nemůže investovat.
Thumbnail Play icon

Odesza feat. Sasha Sloan – Falls

  • Stella a Wes spolu tráví noc; Wes a Aiden podepisují papíry k baru; Kayla oznamuje Aidenovi, že dostala nabídku na práci v Jižní Americe; Lizzie se svěřuje Idě, že jí nakladatel chce vydat knížku; Peter žádá Ginu o druhou šanci; Stella, Wes a Aiden pracují na baru.
Thumbnail Play icon

Diskuze /1

bloody_maniac

mně se nejvíc líbí ta poslední :3

1.6.2018 | 18:56:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny