Life Sentence Na co se můžeme těšit v 9. - 11. díle?

Na co se můžeme těšit v 9. - 11. díle?

Na co se můžeme těšit v 9. - 11. díle?

Stella a Wes řeší budoucnost jejich vztahu. Aiden zjišťuje, že se mu líbí žena, kterou poznal na veřejně prospěšných pracích a navíc si začne hledat práci. Lizzie a Ida spolu začnou pracovat, ale nic není takové, jak si původně myslely. Peter uvažuje, zda pomoci Idě ve splnění jejího snu.

1 0
16.5.2018

1×09 – What To Expect When You're Not Expecting

Datum premiéry: 18. května 2018

Když si Stella a Wes promluví o své budoucnosti, dozvědí se novinky, které nečekali. Po diskuzi s Lizzie si Stella uvědomí, že možná ještě není připravená na budoucnost. Aiden zjistí, že chová pro něj neznámé city k jedné dívce, kterou potkal na veřejně prospěšných pracích, což ho zažene do neprozkoumaných vod. Mezitím Diego plánuje ohromit svou novou šéfovou, ale vše se zvrtne, když vyjde najevo, že o ni mají zájem Ida a Peter.


1×10 – The Way We Work

Datum premiéry: 25. května 2018

Stella a Wes si uvědomují, že jejich problémy jsou větší než mysleli, a proto vyhledají profesionální pomoc. Aiden si hledá práci a také se snaží pomoci Wesovi. Lizzie a Ida začnou pracovat spolu, což nakonec vyvolá problémy, které ani jedna z nich nečekala. Peterův vztah zatím funguje dobře, ale musí se rozhodnout, koho staví na první místo.

1×11 – Frisky Business

Datum premiéry: 1. června 2018

Stella a Wes cítí, že jsou konečně na správné cestě, ale brzy zjistí, že to vlastně není tak snadné, jak mysleli. Stella dostala možnost pomoci s plánováním akce pro nemocnici, což se nelíbí doktoru Grantovi. Aiden utrácí peníze, aniž by to zkonzultoval s Wesem, kvůli čemuž musí Wes najít investora. Peter se dozvídá, co je velkým snem Idy a musí se rozhodnout, zda jí pomůže s jeho dosažením.

Jak se těšíte na další epizody? Mrzí vás zrušení seriálu? Podělte se o své názory v komentářích.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny