Limitless (Všemocný)
91/100 - 149×

Limitless(Všemocný)

Jak by se vám líbilo využívat svůj mozek na sto procent? Jak by to mohlo vypadat nastínil už film Limitless s Bradleym Cooperem, ve kterém hlavní hrdina po použití speciální drogy získal schopnosti, díky kterým se dostal do velkého světa velkých financí. Nový stejnojmenný seriál na tento film navazuje a posouvá jeho děj dál. A Cooper si v něm zahraje také.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Jake McDorman (Brian Finch), Ron Rifkin (Dennis Finch), Bradley Cooper (Eddie Morra), Colin Salmon (Jared Sands), Blair Brown (Marie Finch), Mary Elizabeth Mastrantonio (Nasreen Pouran), Jennifer Carpenter (Rebecca Harris), Hill Harper (Spellman Boyle), Michael James Shaw (Mike),

Shrnutí finálové epizody

Shrnutí finálové epizody

Už nějakou dobu máme za sebou finálový díl první série seriálu Limitless. Co se v této epizodě odehrálo? Jestliže se to chcete dozvědět, máme pro vás menší shrnutí.

16 0
12.5.2016

Shrnutí a postřehy k finálové epizodě:

Brian se ocitá na okraji svých sil, začínají se u něj projevovat vedlejší účinky NZT, a proto musí co nejrychleji nalézt Piper, která ho jako jediná může této situace zbavit. Proto začíná pátrání po padouchovi Sandsovi, který v minulém díle utekl z vězení. Brian se vrací do starého týmu a je mu opětovně umožněn přístup k NZT.

Ptáte se, co se děje mezitím se senátorem Morrou?


Zatím si není nikdo jistý, jestli je senátor „dobrák“ nebo „padouch“, jedno je ale jisté, jakožto člověk, který bere NZT nejdéle, je možné, že o všem ví a čeká jenom na příležitost, kdy se znovu ukáže. Vidět jsme to mohli v minulém díle, když nebyl na palubě svého tryskáče a narychlo změnil plány letu.

Brianovi se podaří vypátrat údajnou výrobnu NZT pro Sandse a jeho lidi. Brian se tam vydá se speciální jednotkou, avšak Piper zde nenalezne. Rebecca se tam setká s vrahem svého otce, Sandsem. Když mu dává poslední šanci, aby se vzdal, je nucena použít smrtící sílu. Sands pravděpodobně nepřežil, tím už zbývá najít jedině Piper, která v té továrně nebyla.

(Foto: CBS)

Jak to dopadlo s Brianem?

Briana odváží Rebecca k jeho rodičům a promlouvá mu do duše. Chvíli se zdá, že se na něj dívá, jako kdyby se jí konečně zalíbil. Brian se zdrcen dostává domů a zde nalézá Piper, která mu vše objasní a vpíchne mu do těla jednu ze dvou protilátek, které již vydrží do Brianova posledního dechu.

(Ne)bude druhá série?

Jak to vypadá s druhou sérií? Toť otázka, která všechny trápí, vše totiž záleží na CBS.

Jak se vám poslední epizoda a vůbec celá první série líbila? Své názory můžete napsat do komentářů.

Diskuze /12

Phical

Epizoda byla skvělá. Hned jak jsem jí vidě..... prostě nadšení :D Na první řadu seriál i parádně uzavřeli, ale zároveň pořád zůstala dost místa na navázání druhé řady. Moc by mě už zajmalo jak a hlavně kdy se CBS vyjádří.. Na druhou řadu bych se těšil stejně jako na tu první.. :)

#3 lukascoolarik
12.5.2016 | 20:49:56
Epsik

K té další sérii. CBS to má oznámit 18. Května tak snad to vyjde.. ;)

12.5.2016 | 20:56:58
lukascoolarik

#1 Phical: Osud Limitless se dozvíme buď během tohoto nebo příštího týdne. Velká pětka, do níž CBS patří, touhle dobou oznamuje obnovení/rušení svých seriálů a představuje program na další sezónu, takže verdikt padne v příštích několika dnech.

čestný člen redakce
12.5.2016 | 20:58:23
adammov

Proč by šel ale zpět k FBI když protilátku má a NZT má nakoupeny tisíce.

#6 lukascoolarik #8 pozitkar
12.5.2016 | 21:21:21
Retyus

Doufám že nezruší další vtipnou detektivku jak jak zrušili Forever

#7 SRipperS721
12.5.2016 | 21:28:25
lukascoolarik

#4 adammov: Protože chce pomáhat lidem a chce to dělat oficiálně a protože FBI je ústředním motivem seriálu, kterého se jen tak nezbaví.

čestný člen redakce
12.5.2016 | 21:43:09
SRipperS721

#5 Retyus: přesně, taky mě to mrzí s forever…

12.5.2016 | 22:51:05
pozitkar

#4 adammov: Protože, když si dá NZT, tak se příšerně nudí.

13.5.2016 | 6:24:07
janamarta

Výborný seriál, zrušili Forever, toho pořádně lituji, doufám, že Limitless nezruší!

13.5.2016 | 12:01:35
Sillia

Taky doufám v obnovení. Je to úžasný seriál a až neuvěřitelně dobře zvládli všechno podstatné stihnout v té jedné sérii, hezky to uzavřít a přitom tam nechali dost prostoru pro další sérii. Vážně mě to bavilo a ráda bych Briana viděla znova.

13.5.2016 | 15:46:50
LimitedXx

Jelikož má každá epizoda Limitless více než pět miliónů shlédnutí, a epizody Gothamu pouze okolo čtyř miliónů, doufám, že seriál nezruší a bude tady s námi více než jednu sezónu.

#12 lukascoolarik
13.5.2016 | 23:06:40
lukascoolarik

#11 LimitedXx: Rozhodující je hlavně rating a ten je u obou seriálů průměrně víceméně stejný (Gotham má 1,42 a Limitless 1,34). A srovnávat tyto dva seriály je nelogické; jde o různé stanice s různým přístupem. FOX začal v letošní sezóně praktikovat nové postupy, díky čemuž byl obnoven např. Screem Queens nebo Sleepy Hollow, přestože jejich výsledky na obnovení nejsou. CBS je pořád CBS, srovnávat by se tedy měly spíš seriály v rámci téže stanice.

Mimochodem, Limitless to má spíš nahnuté ke zrušení. Údajně se zvažuje, že by seriál prodali jiné stanici, což neznačí nic dobrého. Supergirl to sice vyšlo, ale to je výjimka potvrzující pravidlo. Která stanice by měla zájem o seriál s lehce podprůměrnou sledovaností a ne zrovna chvalnými kritikami? Bradley Cooper taky nebude laciná záležitost, takže jako realista to vidím tak, že Limitless se s náma rozloučí. Ale část mě pořád doufá!

čestný člen redakce
14.5.2016 | 10:22:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama