Limitless (Všemocný)
91/100 - 151×

Limitless(Všemocný)

Jak by se vám líbilo využívat svůj mozek na sto procent? Jak by to mohlo vypadat nastínil už film Limitless s Bradleym Cooperem, ve kterém hlavní hrdina po použití speciální drogy získal schopnosti, díky kterým se dostal do velkého světa velkých financí. Nový stejnojmenný seriál na tento film navazuje a posouvá jeho děj dál. A Cooper si v něm zahraje také.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Jake McDorman (Brian Finch), Ron Rifkin (Dennis Finch), Bradley Cooper (Eddie Morra), Colin Salmon (Jared Sands), Blair Brown (Marie Finch), Mary Elizabeth Mastrantonio (Nasreen Pouran), Jennifer Carpenter (Rebecca Harris), Hill Harper (Spellman Boyle), Michael James Shaw (Mike),

Rebecca Harris

Rebecca Harris

Zkušená agentka FBI, která se zajímá o NZT.

Sezóny 1
2015 - 2016

Rebeka je dlouhá léta agentkou FBI, která ztratila otce kvůli drogám, konkrétně kvůli NZT. Snaží se vždy najít pravdivou cestu ke spravedlnosti. Když chytne Briana, tak ho není schopná zastřelil při útěku, protože v jeho očích uvidí stejnou jiskru jako míval její otec, když byl na NZT. Přes všechny možné okolnosti Rebeka zjišťuje, že Brian je dobrý člověk, kterému šlo jenom o to, pomoct svému otci. S Brianem se stanou dobrými přáteli a kolegy.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Drang-Zorn

Přesně – Debra Morgan :D

14.12.2015 | 10:38:07
Kothy

Debra :)

5.11.2015 | 18:58:26

Filtr seriálů
Reklama