Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector
58/100 - 12×

Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector

Lincoln Rhyme je legendární forenzní kriminolog, který byl vážně zraněn během lovu známého sériového vraha, který se přezdívá Sběratel kostí. Zabiják se objevuje znovu a Lincoln je opět povolán do akce po boku Amélie Sachsové, která pracuje pro NYPD.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Tři roky poté, co Bone Collector ukončil svou kariéru, se detektiv Lincoln Rhyme spojil s důstojníkem NYPD Amelií Sachsovou, aby vyšetřil řadu vražd, které svědčí o návratu vraha a narození nepravděpodob­ného týmu.

cz sk
11.1.2020
42 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
cvocek

Když jsem si všimla tohoto seriálu, očekávala jsem, že se konečně dočkám zpracování celé knižní série a ono nic. Možná mi v hlavě moc utkvělo filmové zpracování, které se alespoň snažilo držet předlohy a interakce mezi Angelinou a Denzelem mi přišla přirozenější. Zde jsem měla chvilkami pocit, že se dívám na parodii. Chyběla mi tam ta atmosféra, budování tajemna…aspoň chvilka na získání nějakého vztahu s postavami. Retrospektiva mne spíše rušila a nepřinášela mi nic nového. Hudební podkres jen stupňoval přehnaně uspěchané tempo celého děje. …a celou dobu mi v hlavě znělo slovo TYVEK !!!

11.1.2020 | 22:30:43
ARGUS001

Je smutné, že tvůrci měli k dipozici tak super knižní předlohu, ale rozhodli se jí zpracovat velice volně :(

11.1.2020 | 18:00:56

Filtr seriálů
Reklama