Lisey's Story
68/100 - 8×

Lisey's Story

Lisey je už dva roky bez svého manžela, protože ten jí zemřel. Po tak dlouhé době je však nucena čelit několika faktům, která potlačila a zapomněla, a to kvůli stalkerovi, který je posedlý prací jejího muže.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Julianne Moore (Lisey Landon), Clive Owen (Scott Landon), Jennifer Jason Leigh (Darla Debusher), Dane DeHaan (Jim Dooley), Joan Allen (Amanda Debusher)


Lisey's Story - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LenkaKery

Temnota, temnota a zase temnota… Mistr King jednoznačně patří mezi mé oblíbené spisovatelé. Zbožňuji tu jeho pokroucenou mysl. Vrtá se v mozku svých postav, škrabe, drásá, vysává je do mrtě… Kvůli jeho úžasné schopnosti pohrávat si na hraně sci-fi, paranormálních jevů, psycha hororu a já nevím čeho ještě, je velice těžké zpracovat jeho psané slovo ať už pro plátna kin, nebo televizi. Tohle zpracování se ale dle mého řadí mezi ty úspěšné pokusy. Výborná práce s kamerou, exteriéry jsou úžasné, atmosféru dotváří odpovídající hudební (zvukový) doprovod a obsazení je také v pořádku. Tak Julianne Moore je paní herečka, ta zahraje i „hovno u cesty“ na jedničku. Už se těším na další díly. Za mě 100% i když jsem „pozitivně zaujatá“ :-)

6.6.2021 | 17:19:55

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama