Loki
89/100 - 93×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Glorious Purpose

  S01E01: Glorious Purpose

  Loki s ukořistěným Tesseractem prchá do Mongolska, ale tam už si na něj počkají agenti organizace TVA. Ti hlídají posvátnou časovou linii, kterou Loki narušil. Zatímco Lokiho čeká soud, agent Mobius vidí v Lokim potenciál, kdy by mu mohl Bůh klamu pomoci v zajímavém případu.

  9.6.2021
  51 minut
 • S01E02: The Variant

  S01E02: The Variant

  Loki se mezitím rozkoukává v TVA, kdy se snaží pochopit druhého Lokiho, co má za lubem. Když prozkoumá všechny složky, najde tam, o co druhému Lokimu jde. Následně se setkává sám se sebou, kdy dává Lokimu zajímavou nabídku. Zdá se, že druhá verze má ale svůj vlastní plán.

  16.6.2021
  54 minut
 • S01E03: Lamentis

  S01E03: Lamentis

  Loki pronásleduje Sylvii Laufeydottir zpět do TVA, která se pokouší dostat ke Strážcům času. To se jí ovšem nepodaří a společně s Lokim uvíznou na planetě Lamentis, kterou brzy čeká srážka s měsícem. Oba začnou spolupracovat a pokusí se planetu opustit. V mezičase se poznávají.

  23.6.2021
  41 minut
 • S01E04: The Nexus Event

  S01E04: The Nexus Event

  Loki se sbližuje se Sylvií, což způsobí ohromnou trhlinu v čase, takže je TVA agenti vyslídí. Zatímco oba jsou uvěznění v časovém vězení, Mobius se snaží pochopit, co se v TVA skutečně děje. Pátrání ho ovšem dovede ke zběsilému odhalení, který změní jeho pohled na celou organizaci.

  30.6.2021
  48 minut
 • S01E05: Journey Into Mystery

  S01E05: Journey Into Mystery

  Loki se snaží dostat z Prázdnoty se svými druhy, ale není to tak úplně lehké. Sem se dostane i Sylvie, která tu narazí na Mobiuse. Ta má poměrně jasný plán, jak se z podivné planety dostat. V TVA se mezitím Ravonna přijít na to, co se skutečně v TVA děje a kdo společnost založil.

  7.7.2021
  49 minut
 • S01E06: For All Time. Always.

  S01E06: For All Time. Always.

  Loki a Sylvie jsou připraveni zabít posledního v cestě, který ovládá jejich čas a jejich rozhodnutí. Nicméně tento muž jim dá brouka do hlavy, čímž zamíchá vztahy mezi Sylvií a Lokim. Mobius mezitím vyráží do TVA, kde konfrontuje Ravonnu. Brána do multivesmíru se otevírá.

  14.7.2021
  46 minut

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama