Loki
89/100 - 95×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

S01E01: Glorious Purpose

S01E01: Glorious Purpose

Loki s ukořistěným Tesseractem prchá do Mongolska, ale tam už si na něj počkají agenti organizace TVA. Ti hlídají posvátnou časovou linii, kterou Loki narušil. Zatímco Lokiho čeká soud, agent Mobius vidí v Lokim potenciál, kdy by mu mohl Bůh klamu pomoci v zajímavém případu.

9.6.2021
51 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Loki utekl a skončil v TVA a hned jim tam zčal vyhrožovat že s nima uděla kratky proces a nemělo chybu jak si uvědomil že tam nic nezmuže a to jak mu Mobius řekl že jeho cesta je předurčena TVA tak nemělo chybu jak to Loki nechtěl přijmout a to jak potom utekl tak nemělo chybu jak tam vyhrožoval že zu něj uděla rybu tak to bylo vtipny a jsem zvědav jestli se rozhodne TVA pomoct když honi verzi sebe sama.

15.3.2022 | 14:39:36
tynka.jouklova

Rozjezd naprosto topovej.

redaktor
21.7.2021 | 13:00:54
AvenjQ

Tento seriál si zaslúži záporné hodnotenie, pretože nielen sám o sebe stojí za nič ale naviac zruinoval všetok MCU obsah ktorý vyšiel pred ním, tým že zbavil všetky postavy slobodnej vôle a tak znehodnotil všetky ich rozhodnutia… pretože ak by sa ktokoľvek v MCU rozhodol konať inak tak by bol vymazaný spolu z celou ich realitou. To že si toto ľudia neuvedomujú je naozaj smutné a znamená to že nič lepšie už od MCU asi v dohľadnej dobe nebude, keďže ľudom stačí tento odpad. Samotný Loki bol absolútne zbavený svojej dôstojnosti, samostatnosti a 90% sily. Väčšinu času trávy nasledovaním ostatných. Treba si pozrieť Lokiho v Avengers 1 a potom tento odpad… ak sa niekomu zdá že to je tá istá postava…tak tá osoba by mala pozerať von oknom a byť spokojná… ale ja chcem viac od mojej zábavy.

17.7.2021 | 10:04:08
akashko12

Bolo to dobré, aj som sa pobavil ale niečo tomu chýbalo. No ako začiatok seriálu to bolo fajn.

redaktor
2.7.2021 | 15:40:07
RagnarokCzD

Rozhodně sem se bavil, ale je to takový divný … něco tomu chybí, jen nějak nedokážu přesně říct co to je. :D O_o

20.6.2021 | 8:59:46
Blackwolf

super zacatek

19.6.2021 | 10:48:27
Smrtihlav

Volovina nastavovaná nudou. Asi 6× jsem u toho usnul a tak jsem si to musel pustit znovu a zase jsem usnul. Tady vidím velký špatný.

16.6.2021 | 0:06:22
wicko

Hodně povedený film, Tom supr herecký výkon. Mám pocit, že tento seriál bude první načnutí ohledně dění s multiversem.

15.6.2021 | 13:24:07
Remi91

Krásný vizuál, přesvědčivý Tom, kterému zdatně sekunduje Owen Wilson, ale s příběhem mám problém. Představuje se další možnost cestování časem a manipulace realit. S rozšiřujícím MCU je jasné, že přibudou alternativy a varianty již viděného, ale tím se míchá s dosavadním průběhem a vznikají tak plotholes, které už nezalepíte ani tunou Herkula. Navíc oba dosavadní seriály měly komplikace se zakončením první sezóny a Loki má náběh na opakující se mantru. Neočekávám náhlou změnu zaběhlého konceptu.

15.6.2021 | 13:05:53

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama