Loki
89/100 - 95×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

S01E03: Lamentis

S01E03: Lamentis

Loki pronásleduje Sylvii Laufeydottir zpět do TVA, která se pokouší dostat ke Strážcům času. To se jí ovšem nepodaří a společně s Lokim uvíznou na planetě Lamentis, kterou brzy čeká srážka s měsícem. Oba začnou spolupracovat a pokusí se planetu opustit. V mezičase se poznávají.

23.6.2021
41 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Loki překazil Sylvii plany a pak spolu skončili na planetě kde hrozi apokalypsa a nemělo chybu jak museli spolupracovat a jak to byl Loki kdo chtěl pusobit klidně a Sylvie to chtěla vyřešit bojem ale musim řict že nemělo chybu jak si pak Loki ve vlaku užival když si měl davat pozor ale nečekal jsem že je vykopnou z vlaku ale čekal jsem že to pak na tu archu stihnou a jsem zvědav jak si ted poradi a nečekal jsem že v TVA jsou všichni Odchylky.

15.3.2022 | 16:28:13
choudys

Jiné, vtipné.
Je super jak naráží na nesrovnalosti v TVA. Strážci nejsou stvořeni, ale uneseni a jsou odchylkami.

27.1.2022 | 21:23:12
SUFORAYSIS

Byli tady zajímavé BITKY…PERFEKTNÍ VIZUÁL a měli jsme tu dokonce aj ZPÍVAJÍCÍHO LOKIHO. Co víc si přát.........­.............­.............­.....:-)

31.7.2021 | 11:02:17
tynka.jouklova

Po vizuální stránce naprosto perfektní. Vůbec mi nevadilo, že to bylo jen o Lokim a Sylvii.

redaktor
21.7.2021 | 15:06:14
akashko12

Síce to bola epizoda čisto na to aby sa Loki a Sylvia spoznali, ale tak či tak ma to bavilo.

redaktor
2.7.2021 | 19:32:44
RagnarokCzD

Ruku na srdce … bylo to divný. :-/

Loki se nechová jako Loki, veškerá jeho interakce s ženským protějškem byla na sílu a přinejmenším prkenná, prakticky jsme se nikam nepohli. :-/

Jako vizuál byl senzační, takže jednu promr…hanou (samozřejmě) epizodu jim jsem ochotnej odpustit … ale jesli se to začne motat v kruzích, jako Falcon & Winter Soldier, tak budu fakt nasr…štvanej.

1.7.2021 | 19:57:46
Tomasn2003

Není to špatný, ale mě se osobně tenhle Loki nelíbí (přijde mi zvláštní, že se chová jakoby prošel svým redemption archem i když je v podstatě po útoku na New York). Seriál mě zatím ničím nezaujal.

29.6.2021 | 20:57:37
Plantážník69

Skvělý most mezi prvním, druhým a čtvrtým, pátým dílu

26.6.2021 | 22:29:52
Blackhand47XD

Epizoda začala nikde, skončila nikde. Kulisy a efekty jako z posledních sérií Agentů S.H.I.E.L.D.u (jako planeta Kitson). Rozpočet na tomhle díle fakt vidět nešel…

webmaster, grafik
26.6.2021 | 14:19:44
Posspi

Tahle epizoda mě bavila ze všech nejvíc, snad jako jediného. Žádná omáčka s TVA, agenti a zmatený chod času, který pořád nechápu. Co znamená ta sacred timeline, proč se tenkrát vydali do Itálie a jaký byl vlastně ten Lokiho plán.. no hrůza.

V tomto díle jsme však dostali možnost seznámit se se Sylvií, která je sice takový studený čumák, ale ve finále mě její charakter baví. Loki se choval tak, jak jsem očekával od pilotního dílu a kromě hlášek solil i vydařené bojové chvaty. Snad se tohle tempo udrží až do konce celé série.

26.6.2021 | 13:18:19

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama