Loki
89/100 - 94×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

S01E05: Journey Into Mystery

S01E05: Journey Into Mystery

Loki se snaží dostat z Prázdnoty se svými druhy, ale není to tak úplně lehké. Sem se dostane i Sylvie, která tu narazí na Mobiuse. Ta má poměrně jasný plán, jak se z podivné planety dostat. V TVA se mezitím Ravonna přijít na to, co se skutečně v TVA děje a kdo společnost založil.

7.7.2021
49 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Poolverine

Niečo tomu chýbalo. Prvú polovicu tam iba pobehovali a druhá polovica epizódy bola zaujímavejšia a viac sa tam toho dialo. Ale čakal som od tejto epizódy viac.

redaktor
7.7.2021 | 21:18:51
Milano33

Neskutočne precítená epizóda, ktorá skutočne krásne hrala na city. Postavy ako Loki, Sylvie, Mobius sú tak precízne vykreslené, že sú tým vôbec najsilnejším článkom seriálu. Majú potrebnú emocionálnu hĺbku, čím dodávajú aj samotnému zážitku určité emocionálne zafarbenie. S týmito skvostnými postavami jednoducho súcitite, sympatizujete a dokonca sa do nich vžijete, takže spolu s nimi prežívate každý jeden emocionálny okamžik, či už ten veselý alebo smutný. Objatie na rozlúčku medzi Lokim a Mobiusom ma dojímalo. Pri romanticky ladenom rozhovore s Lokim a Sylvie som sa vážne červenal. Tá scéna mala veľmi príjemný vibe, síce trošku vychytralým spôsobom klišeovitá, ale vo výsledku naprosto prekrásna. A keď sa Loki a Sylvie konečne chytili za ruky, bol to nesmierne hrejivý a uspokojujúci pocit.

7.7.2021 | 20:55:22
DarkSasha

Jeden loki spřádá lsti a falše na druhého ,celé TVA je lest a falše a tolik verzí lokiho že podle mě TVA stvořil sám loki aby to např..redukoval a byl tak nejlepší loki

7.7.2021 | 20:10:34
Rodney1122

Pořád mi na tomhle serialu něco vadí.. a to je samotný Loki.. Ten z útoku na new york, v serialu je ale úplně jiný loki, že by události které viděl (ragnarok,jeho smrt, smrt otce) tak moc změnily? to si moc nemyslím, jinak díl celkem dobrý, hlavně ten konec

7.7.2021 | 19:20:15
Kothy

Dost huste,

7.7.2021 | 19:02:46
OriginalHunter

V pohode časť, ale ono to je hrozne rýchle a ten príbeh prvoplánový. Máme pred sebou finále rok nebude nič a neviem proste…Mali tomu dať aspoň 10 častí.

7.7.2021 | 18:59:08
Kratos91

Já bych nebyl překvapen, kdyby TVA bylo fake jen na oko s tím, že kdysi opravdu byli Strážci času se správným záměrem TVA a že tím “za oponou” bude jen další odchylka Lokiho, který už TVA dávno kompromitoval, Strážců se zbavil, začal nabírat lidi s upravenou pamětí a teď je sám někde ukrytý, protože už nechtěl zasahovat.

překladatel
7.7.2021 | 18:46:38
Zin-Azshari

Šlo to, ale v podstatě se nevysvětlilo víc než co už všichni věděli i z traileru.

7.7.2021 | 18:27:38
FraGyver

Tady nemám co vytknout, bavilo od začátku až do konce.

7.7.2021 | 18:12:41
D0M1N1C

za me super epizoda !!

7.7.2021 | 17:22:09

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama