Loki
89/100 - 94×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Co všechno doposud víme o druhé řadě Lokiho?

Co všechno doposud víme o druhé řadě Lokiho?

V létě 2021 skončila první řada seriálu Loki. A zcela nový tvůrčí tým se pomalu připravuje na natáčení druhé řady, která snad u diváků stejně zapůsobí jako ta první. Ostatně právě první řada je vůbec jedním z nejsledovanějších seriálů na celém Disney+, což rozhodně není náhoda.

23 1
22.2.2022

Podle posledních informací by druhá řada měla mít šest epizod, což je stejný počet jako v případě řady první. Bohužel se na režisérskou židli nevrací talentovaná režisérka Kate Herron, která má plný diář. To se ovšem vědělo již od začátku a Herron měla vždy spolupracovat pouze na jedné řadě. Tentokrát dostaneme režiséry rovnou dva. O náš seriál se postará duo z Moon Knighta.

Justin Benson a Aaron Moorhead režisérsky zastřeší druhou řadu, hlavním scenáristou bude Eric Martin. Ten by měl napsat scénář pro všech šest epizod. Skvělý Michael Waldron, který připravil svěží příběh první řady, u seriálu nadále zůstává. Tentokrát ale bude zastávat funkci výkonného producenta. Po první řadě a u scénáře druhého Doctora Strange si udělal u Marvelu jméno a povýšil.

(Těšíte se na druhou řadu? Foto: Disney+)

Vrátit se má pochopitelně Tom Hiddleston v roli Lokiho Laufeysona a svůj návrat potvrdil i Owen Wilson (Mobius M. Mobius) a Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer). Nepřímo se ovšem počítá i s Sophií Di Martino (Sylvie Laufeydottir) a Wunmi Mosaku (Hunter B-15). O nových postavách toho v tuto chvíli nic nevíme.

Natáčení začne ještě tento rok. Owen Wilson v nedávném rozhovoru prozradil, že to bude údajně brzy. Podle posledních zvěstí by měl seriál navazovat a v hojném odkazovat právě na film Doctor Strange in the Multiverse of Madness a dokonce i animovaný seriál What If…?. V tuto chvíli se jedná o jediný MCU seriál, který získal druhou řadu.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Zdroj anotačního obrázku: Disney+

Diskuze /5

PecaCZE

Prosinec 2019 Feige potvrdil druhou řadu What If… ?

#3 Xavik
22.2.2022 | 18:32:13
PecaCZE

… všechno je MCU i What If… ?

22.2.2022 | 18:33:50
Xavik

#1 PecaCZE: Pochopitelně myslel „jediný hraný MCU seriál“.

admin
22.2.2022 | 18:53:31
Basim

Bude to zase o lovení jeho verzí a nebo už o ničem jiném? A jak má být ten Kang kterého jsme viděli záporákem Antmana 3 celé to nechápu! Vysvětlíte někdo?

22.2.2022 | 21:36:40
jaroslav.bach

Ta poslední věta je trochu nešťastně napsaná. Hned napoprvé jsem jí pochopil tak, že žádný jiný MCU seriál do této chvíle nedostal druhou řadu. Okamžitě se mi vybavili Agents of S.H.I.E.L.D. a Agent Carter. Navíc, „v tuto chvíli“ bude mít za rok jinou hodnotu… Už nejspíš chápu, že autor chtěl informaci s druhou řadou vyzdvihnout v souvislosti s MCU seriály vysílanými v současné době, ale kdyby tam ta věta nebyla, nic by se nestalo.

27.2.2022 | 11:34:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama