Loki
89/100 - 88×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Dokáže Kang být plnohodnotnou hrozbou jako Thanos? Tvůrci na to odpovídají

Dokáže Kang být plnohodnotnou hrozbou jako Thanos? Tvůrci na to odpovídají

Soudit jednu odchylku a jeden herecký výstup neznámého záporáka s dopsud nejslavnějším záporákem MCU je trochu nefér. Přesto se fanoušci do těchto srovnání již pouštějí. Michael Waldron trochu uklidňuje vody a říká narovinu, jak se věci mají. Bude Kang reálnou hrozbou?

22 0
11.8.2021

Tvůrce Michael Waldron má za sebou skvělý rok. Stal se hlavní scenáristou seriálu Loki. Jakmile dopsal scénář k první řadě, Kevin Feige byl tak velice spokojený, že ihned Waldrona přiřadil do týmu k Doctoru Strangeovi, kde Waldron přepisoval scénář. I tam si je Feige jistý Waldronovými schopnostmi, a tak s ním bude pracovat na zatím nepojmenovaném Star Wars projektu.

Waldron v tuto chvíli neprozradil, zda se nějakým způsobem podílí na druhé řadě Lokiho. Režisérka Kate Herron je již definitivně ze hry, o Waldrona by zřejmě Feige zájem měl, ale v tuto chvíli se stává jedním z nejvytíženějších scenáristů Hollywoodu, takže je klidně možné, že se z malého plátna přesune pouze na to velké a plně se bude soustředit na scénáře k blockbusterům.


Waldron ale přiznal, že i na Lokiho pohlížel jako na jeden dlouhý film. Marvelu je neskutečně vděčný, že mu dal příležitost, a svým způsobem mu změnil život. Pakliže ho tedy studio požádá, Waldron nejspíše nabídku neodmítne. Přeci jenom spousta skvělých nápadů z Lokiho šla především z jeho hlavy, Herron představu pouze realizovala.

(Kdo bude lepší. Foto: Disney)

Lokim se nám také vůbec poprvé představil Jonathan Majors, který v MCU ztvární Kanga. Fanoušci se teď potýkají s tím, zda se Majors dokáže vyrovnat Joshu Brolinovi, a zda jeho Kang může být větší hrozbou pro celý tým Avengers než samotný Thanos. Co se týče herců, Waldron nemá pochyby o tom, že Majors svou úlohu nezvládne na výbornou.

Dále ale připomíná, že jsme viděli pouze jednu Kangovu odchylku (Toho, který zbývá), a tak Majorsův herecký projev může být u jiných odchylek zcela jiný. Kang rozhodně má na to, aby byl úctyhodným protivníkem Avengers, ale podle Waldrona není nutné opisovat klasické pravidlo druhých záporáků, že padouch musí být větší, temnější, hrozivější a ničivější.

Musí být zkrátka jiný. Avengers musí pocítit zcela jinou hrozbu a to nejen silově. Waldron fanoušky tedy žádá, ať si počkají na další Kangovy odchylky a až poté soudí. Kang se nám v MCU teprve představí a zdá se, že jeho rozjezdy budou zpočátku stejně opatrné jako v případě Thanose. Srovnávání těchto padouchů se ale bohužel asi nikdy nevyhneme.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

Carlos Matos

„podle Waldrona není nutné opisovat klasické pravidlo druhých záporáků, že padouch musí být větší, temnější, hrozivější a ničivější.“ Souhlasím. Otázka jestli to nejsou klasické kecy… Navíc ona logika/motivace Thanose (MCU) ala motivace průměrně retardovaného američana asi nebude těžká na překonání. Vizuálně/herecky třeba už jo… uvidíme

11.8.2021 | 21:14:59
Pišta Hufnágl

„…Waldron nemá pochyby o tom, že Majors svou úlohu nezvládne na výbornou.“ – Příliš mnoho záporů… :)

12.8.2021 | 16:24:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama