Loki
89/100 - 88×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Loki je na Disney+ extrémně úspěšný, finále si vedlo o kus lépe než zbylé MCU seriály

Loki je na Disney+ extrémně úspěšný, finále si vedlo o kus lépe než zbylé MCU seriály

Seriál Loki je velkým hitem a nyní to v podstatě potvrzují i daná čísla. Jen samotné finále si pustilo nejvíce lidí, The Falcon and The Winter Soldier je v závěsu a třeba naopak povedená WandaVision zaostává již o dost. Co dalšího můžeme z daných čísel vyčíst?

28 0
22.7.2021

Tvůrci moc dobře vědí, čemu dát druhou řadu. Seriál Loki se stal populárním, o tom není pochyb. Když níže jednotlivá čísla porovnáme se zatím vysílanými MCU seriály jako jsou WandaVision a The Falcon and The Winter Soldier, tak Loki si vedl zdaleka nejlépe. Čísla zveřejnil server TV Samba, který je na tyto statistiky poměrně spolehlivý, i když si dokážeme představit, že by statistiky mohly být ještě o detailnější.

Finále s názvem For All Time. Always. si údajně pustilo mezi 14. a 18. červencem 1,9 milionů diváků. WandaVision přilákala pouze 1,4 milionů diváků za obdobnou dobu a The Falcon and The Winter Soldier zase 1,7 milionů diváků. Těžko říci, jak daná čísla reflektují kvalitu jednotlivých show, ale dá se zřejmě úplně s klidným svědomím říci, že Loki byl právě jeden z nejočekávanějších seriálů z této trojice.


(Tvůrci musí být z Lokiho čísel šťastní. Foto: Disney+)

Co dalšího nám čísla mohou prozradit? Je tak klidně možné, že nárůst diváků je také způsoben získáním nových předplatitelů, expanzí na nové trhy či stále větší popularitou MCU světa. Právě tyto tři aspekty jsou pro čísla klíčová, ale hledat v nich vzorce bez nějakých detailnějších podkladů je pro nás trochu obtížné.

Můžeme ovšem porovnávat alespoň u nás na Edně. Tam si ovšem vedou všechny seriály vesměs obdobně. Hodnocení epizod se pohybuje ve škále od 170–220 hodnotitelů, počet stažení titulků většinou kolem 5 tisíc. Uvidíme, zda se v budoucnu ukáže nějaký seriál, který bude buď výrazně zaostávat, nebo naopak předčí tyto stanovené úrovně. Zvlášť zajímavé to bude sledovat u animovaného seriálu What If…?.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /16

eRealtek

Finále seriálu… slabé.

#3 MártyKurosaki
22.7.2021 | 19:22:47
choudys

Žádný zázrak se nekonal.
Jak jsem psal v hodnocení Falcon and the Winter Soldier, i Wandavision, samo mí oblíbení Agents of SHIELD, se mi líbily více.
Loki už byl na lepší/jiné úrovni, ale jak píši v první větě. Líbilo, ale proč Marvel pod „nadvládou“ Disneyho má tak chabé seriály, PROČ?
Místy i Cloak and Dagger byli milejší, sorry.
Není to nic epického, jak se vyjadřovali. S01 Lokiho je fajnová věc, ale mám k ní výhrady.

#4 MártyKurosaki #11 AMELIANVS
22.7.2021 | 20:03:22
MártyKurosaki

#1 eRealtek: Prej slabé :D :D :D Bylo to finále tak epický, že i endgame může trošku žárlit…

#5 Argenium
22.7.2021 | 20:59:45
MártyKurosaki

#2 choudys: Když jsi hloupej, tak nepiš na internet prosím, díky…

#9 choudys
22.7.2021 | 21:00:08
Argenium

#3 MártyKurosaki: Tak zase bych to nepřeháněl :) Finále Lokiho bylo okay, ale nic extra to zrovna nebylo. Spíš než dobré finále to bylo důležité finále vzhledem k tomu, že se nám tím odstartovala zápletka minimálně 3 filmů.

22.7.2021 | 21:12:06
SelWraith

Slabý to rozhodně nebylo.. Mě ten seriál připomíná tak trochu Moffatova DW.. akorát tu se víc hraje na epické prostředí a cgi .. což nebudu lhát je na seriál orgasmus :D a to nemluvím o Soundtracku :) Snad bude 2. série více rozsáhlejší a ubere na trapném humoru, který je v Marvelu snad nucená klasika nebo nevim..

22.7.2021 | 21:12:52
Carlos Matos

Rozdíl bych čekal větší (z hlediska kvality)

22.7.2021 | 22:06:46
Carlos Matos

Mimochodem chválím @tom99 za dobrej výběr fotky, takovej rape face :D

22.7.2021 | 23:38:05
choudys

#4 MártyKurosaki: Za svým názorem si stojím, ty tupá hlavo.
Jsi ochoten mi odpovědět na mou otázku v příspěvku? Ne, tak mě netituluj.

#10 LAZARUS111
23.7.2021 | 7:48:30
LAZARUS111

#9 choudys: Ser na to. S týmto tu už tu bol problém.

#13 choudys
23.7.2021 | 13:28:54
AMELIANVS

#2 choudys: Proč píšeš pod „nasvládou Disney“?Téměř cela zlatá Éra MCU včetně většiny nejpovedenějších filmů byla vyrobena už pod nadvládou Disney.Taky to zní jakoby snad Marvel dělal seriály už před Disneyem což právěže nedělal-ne takové které by byli přímo jeho dílem ne ostatních společností s více či méně volnou vazbou na MARVEL a které by byli opravdu považovány za součást MCU.

#12 choudys
23.7.2021 | 16:57:40
choudys

#11 AMELIANVS: Uděláme v tom trochu pořádek, spolu:
Je Marvel postav spousta. Teď to trochu roztřídím: Marvel Production with:
ABC seriály – Cloak and Dagger, Agents of SHIELDS, Runaways atd…
Hulu seriály – třeba Helstrom …

Marvel Studios filmy – Iron Man, Captain America …
A teď tlustá čára:
Marvel Studios seriály už pod nadvládou Disney (ty co teď „dělají díru do světa“) – Falcon.a.t.W.S. , Wandavision, Loki …

Mimo jiné: Sony – práva na postavy a filmy : Spiderman, Venom …
ATD…
Marvel svět je velkej. MCU jako hlavní linka je pro všechny teď „ta jediná“. Nevyjadřoval jsem se asi jasně, že na to takhle reagují ostatní (včetně tebe). Je to jeden Marvel, že hromada dějů a příběhů momentálně nezapadá do děje a představ diváků, neznamená, použití postav v " éře budoucích seriálů/ filmů pod nadvládou Disneyho", že se nestanou součástí MCU. Nikdo neví, jak to bude.
A snad se ozvou ti … , co mají větší páru o tom, jak to bude po Lokim, co chce Feige poslat dál…

23.7.2021 | 21:33:32
choudys

#10 LAZARUS111: Reaguji na něj jen z jedinýho důvodu: ať napíše co nejvíce vět a „rozčilujících názorů“, po tom si o něm mohu konečně udělat lepší obrázek. Po tom všem co, nejen tady, ze sebe vyplodil, už o něm mám. Že tituluje všechny IQ škálou, o které nejspíš nemá ani páru, mě velice baví :).
Ještě jedna věc: psát komentáře a opravdu se vyjadřovat z očí do očí je jiná věc, opravdu bych si ho přál potkat, myslím si že bych se po tom co otevře hubu, velmi bavil:).

#14 LAZARUS111
23.7.2021 | 22:10:05
LAZARUS111

#13 choudys: To je fakt. Ale len pre zaujímavosť tu je jeho tolerancia :D https://www.edna.cz/…eneho-v-mcu/

#15 choudys #16 Argenium
24.7.2021 | 14:21:54
choudys

#14 LAZARUS111: O tom vím, proto se k němu nechovám jako prase k druhému u koryta pomejí, to dokáže jedině on.

24.7.2021 | 19:43:01
Argenium

#14 LAZARUS111: Já jsem si říkal, že mi to jméno je povědomý :D Troll nebo dement no, co na to říct.

24.7.2021 | 19:51:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama