Loki
88/100 - 100×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Ravonna Renslayer

Ravonna Renslayer

Soudkyně v TVA, která rozhoduje, co se stane s odchylkami, když spáchají čin proti posvátné časové linii.

Sezóny 1
2021 - 2021

Celým jménem Ravonna Lexus Renslayer byla agentkou TVA, která detekovala Sylvii Laufeydottir jako odchylku. Následně ji odvedla do TVA, ale mladá Sylvie jí utekla přímo před nosem. Ravonna i přes tuto obrovskou chybu dokázala v TVA růst, následně se z ní stala uznávaná soudkyně, která přímo naslouchá Strážcům času.

Má velice zvláštní vztah s Mobiusem M. Mobiusem, kde to někdy vypadá, že oba spolu flirtují. Je to právě Ravonna, která odsoudí Lokiho, když spáchá trestní čin proti posvátné časové linie. A je to také Ravonna, která následně Mobiusovi dovolí, aby Loki pomáhal týmu TVA v dopadení další verze Lokiho – tedy Sylvie, která kdysi před lety Ravonně uprchla.

Ravonna má velice silné postavení v TVA a jako jedna z mála ví, odkud přesně pochází ostatní agenti. Ti samozřejmě žijí v domnění, že je vytvořili Strážci času, aby chránili posvátnou časovou linii. Sylvie se pokouší Strážce času zničit, ale zjistí, že za nitky zřejmě tahá samotná Ravonna, která má páky u spoustu jiných věcí, u kterých by to do ní člověk neřekl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Protivná sviňa. Nemal som ju rád.

redaktor
31.8.2021 | 15:06:59
sirjohn

Perfektně zvládnutý herecký výkon, zadaná role je přirozeně cítit především ve vystupování a gestech – 85%. Těším se, jak (jestli) její závěrečnou linku použijou ;)

25.7.2021 | 6:10:30
ori

Hrozne protivná postava.

webmaster
17.7.2021 | 9:11:16
Babylonian

Parádně zahraná postava. Jsem zvědavý, jestli přijde na její románek s Kangem.

7.7.2021 | 16:09:42
Blackhand47XD

Kangova přítulka. :)

webmaster, grafik
4.7.2021 | 18:56:32
tom99

Její síla, popularita a důležitost nabírá na významu každou další epizodu :-)

webmaster, grafik
3.7.2021 | 15:50:15

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Druhá řada Lokiho má větší rozpočet než některé jiné MCU filmy

Druhá řada Lokiho má větší rozpočet než některé jiné MCU filmy

Když už někam nacpat peníze, tak proč právě ne sem? Druhá řada Lokiho se může pochlubit filmovým rozpočtem, který je v některých případech vyšší než i u jiných MCU projektů. Zachrání druhá sezóna Lokiho stanici Disney+, která dle oznámení výsledků za třetí kvartál ztratila předplatitele?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kang původně neměl být středobodem MCU v páté a šesté fázi, za vše může výkon Jonathana Majorse

Kang původně neměl být středobodem MCU v páté a šesté fázi, za vše může výkon Jonathana Majorse

Marvel Studios hasí jeden požár za druhým. Ten, který ale už horší nějakou dobu, je kauza kolem Jonathana Majorse. Studio chce okolo tohoto herce a jeho postavy Kanga vystavět celou budoucnost, ale herec jim to moc neulehčuje. O to více bolí, že takový původní plán vůbec nebyl.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama