Loki
89/100 - 83×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Ravonna Renslayer

Ravonna Renslayer

Soudkyně v TVA, která rozhoduje, co se stane s odchylkami, když spáchají čin proti posvátné časové linii.

Sezóny 1
2021 - 2021

Celým jménem Ravonna Lexus Renslayer byla agentkou TVA, která detekovala Sylvii Laufeydottir jako odchylku. Následně ji odvedla do TVA, ale mladá Sylvie jí utekla přímo před nosem. Ravonna i přes tuto obrovskou chybu dokázala v TVA růst, následně se z ní stala uznávaná soudkyně, která přímo naslouchá Strážcům času.

Má velice zvláštní vztah s Mobiusem M. Mobiusem, kde to někdy vypadá, že oba spolu flirtují. Je to právě Ravonna, která odsoudí Lokiho, když spáchá trestní čin proti posvátné časové linie. A je to také Ravonna, která následně Mobiusovi dovolí, aby Loki pomáhal týmu TVA v dopadení další verze Lokiho – tedy Sylvie, která kdysi před lety Ravonně uprchla.


Ravonna má velice silné postavení v TVA a jako jedna z mála ví, odkud přesně pochází ostatní agenti. Ti samozřejmě žijí v domnění, že je vytvořili Strážci času, aby chránili posvátnou časovou linii. Sylvie se pokouší Strážce času zničit, ale zjistí, že za nitky zřejmě tahá samotná Ravonna, která má páky u spoustu jiných věcí, u kterých by to do ní člověk neřekl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Protivná sviňa. Nemal som ju rád.

redaktor
31.8.2021 | 15:06:59
sirjohn

Perfektně zvládnutý herecký výkon, zadaná role je přirozeně cítit především ve vystupování a gestech – 85%. Těším se, jak (jestli) její závěrečnou linku použijou ;)

25.7.2021 | 6:10:30
ori

Hrozne protivná postava.

webmaster
17.7.2021 | 9:11:16
Babylonian

Parádně zahraná postava. Jsem zvědavý, jestli přijde na její románek s Kangem.

7.7.2021 | 16:09:42
Blackhand47XD

Kangova přítulka. :)

webmaster, grafik
4.7.2021 | 18:56:32
tom99

Její síla, popularita a důležitost nabírá na významu každou další epizodu :-)

webmaster, grafik
3.7.2021 | 15:50:15

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama