Loki
88/100 - 100×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Svět MCU

  • Avengers (2012)

    Loki vrací úder v týmovce Avengers. Tam se totiž na chvíli spojí s mocným Thanosem, pro kterého chce obsadit zemi. S nebezpečnými Chitauri vede útok na New York, nicméně rozpolcený tým Avengers se dá dohromady a útok mimozemšťanů zastaví. Loki konečí jako vězeň v Asgardu.

    9.1.2012 | 23:22tom99
  • Thor (2011)

    První film, ve kterém se Loki představil, byl Thor. Loki zde vystupuje jako Thorův nevlastní bratr, kterému nikdy nechtěl Odin svěřit trůn. A tak Loki rozehraje jednu nemalou lstivou hru. Thor ovšem přemůže všechny Lokiho nástrahy. Ten nicméně se nevzdává a má ve svém hledáčku nový plán.

    9.1.2011 | 23:16tom99

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Druhá řada Lokiho má větší rozpočet než některé jiné MCU filmy

Druhá řada Lokiho má větší rozpočet než některé jiné MCU filmy

Když už někam nacpat peníze, tak proč právě ne sem? Druhá řada Lokiho se může pochlubit filmovým rozpočtem, který je v některých případech vyšší než i u jiných MCU projektů. Zachrání druhá sezóna Lokiho stanici Disney+, která dle oznámení výsledků za třetí kvartál ztratila předplatitele?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kang původně neměl být středobodem MCU v páté a šesté fázi, za vše může výkon Jonathana Majorse

Kang původně neměl být středobodem MCU v páté a šesté fázi, za vše může výkon Jonathana Majorse

Marvel Studios hasí jeden požár za druhým. Ten, který ale už horší nějakou dobu, je kauza kolem Jonathana Majorse. Studio chce okolo tohoto herce a jeho postavy Kanga vystavět celou budoucnost, ale herec jim to moc neulehčuje. O to více bolí, že takový původní plán vůbec nebyl.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama