Loki Svět MCU

Svět MCU

  • Avengers (2012)

    Loki vrací úder v týmovce Avengers. Tam se totiž na chvíli spojí s mocným Thanosem, pro kterého chce obsadit zemi. S nebezpečnými Chitauri vede útok na New York, nicméně rozpolcený tým Avengers se dá dohromady a útok mimozemšťanů zastaví. Loki konečí jako vězeň v Asgardu.

    9.1.2012 | 23:22tom99
  • Thor (2011)

    První film, ve kterém se Loki představil, byl Thor. Loki zde vystupuje jako Thorův nevlastní bratr, kterému nikdy nechtěl Odin svěřit trůn. A tak Loki rozehraje jednu nemalou lstivou hru. Thor ovšem přemůže všechny Lokiho nástrahy. Ten nicméně se nevzdává a má ve svém hledáčku nový plán.

    9.1.2011 | 23:16tom99

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců