Looking for Alaska (Hledání Aljašky)
91/100 - 34×

Looking for Alaska(Hledání Aljašky)

Seriál je založen na románu od Johna Greena Hledání Aljašky. Miles Halter, jehož zálibou je hledání posledních slov významných osobností, přichází na internátní školu v Alabamě a jeho touhou je najít „velké Možná“. Zakouká se do nepředvídatelné Aljašky Youngové, která vtáhne Milese do svého světa, zahájí u něj ono „velké Možná“ a ukradne mu jeho srdce. A pak… Poté už není nic jako dřív.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Kristine Froseth (Alaska Young), Charlie Plummer (Miles Halter), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Landry Bender (Sara Bankhead Harbert), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde)


S01E01: Famous Last Words

S01E01: Famous Last Words

Miles Halter odjíždí na internátní školu Culver Creek. Zde navazuje přátelství se svým spolubydlícím Chipem, zvaným Plukovník, a spolužákem Takumim, kteří mu ukážou, jak to tady chodí a před čím si dávat pozor. Když Miles pozná Aljašku Youngovou, uchvátí ho její divoká povaha. Milesovi začíná dobrodružství, po kterém tak toužil, a to na místě, kam konečně cítí, že patří.

cz sk
18.10.2019
54 minut

Základní info:

Režie: Sarah Adina Smith
Scénář: Josh Schwartz

Hrají: Charlie Plummer (Miles Halter), Kristine Froseth (Alaska Young), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Landry Bender (Sara Bankhead Harbert), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde), Joe Chrest (Walter Halter), Joy Jacobson (Judy Halter), Meg Wright (Marya), Brandon Stanley (Paul), Abbie Gayle (Holly Moser), CG Lewis (Hank Walsten), Jared Bankens (Gus),…

Foto: Hulu

Hudba:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubaskou

No uvidíme. Pilot tak 70%

6.11.2019 | 19:35:18
captain

Telenovela pro puboše s mírným zajímavě filosoficky tajemným podtextem. Toš uvidíme, co z toho bude. Zatím dobrý. Ale že by to byla až taková sláva, upřímně, toš to zas nee… Co rozhodně kvituji je, že celá série vyšla najednou i s titulema!

19.10.2019 | 23:18:50
Morengies

perfect

18.10.2019 | 22:12:12

Stav titulků

Epizoda S01E08: It's Very Beautiful Over There

cz100%
DOKONČENO

Informace o titulcích: Titulky pocházejí z dílny HBO.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama