Looking for Alaska (Hledání Aljašky)
91/100 - 34×

Looking for Alaska(Hledání Aljašky)

Seriál je založen na románu od Johna Greena Hledání Aljašky. Miles Halter, jehož zálibou je hledání posledních slov významných osobností, přichází na internátní školu v Alabamě a jeho touhou je najít „velké Možná“. Zakouká se do nepředvídatelné Aljašky Youngové, která vtáhne Milese do svého světa, zahájí u něj ono „velké Možná“ a ukradne mu jeho srdce. A pak… Poté už není nic jako dřív.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Kristine Froseth (Alaska Young), Charlie Plummer (Miles Halter), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Landry Bender (Sara Bankhead Harbert), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde)


S01E02: Tell Them I Said Something...

S01E02: Tell Them I Said Something...

Když byli dva studenti přistiženi při porušování pravidel, jejich vyloučení zažehne stupňující se válku žertíků mezi Plukovníkovou partou a Bojovníky všedního dne, během čehož se všichni snaží přijít na to, kdo je oním práskačem na škole. Nakonec je Milesova budoucnost na Culver Creek ohrožena a jeho věrnost k přátelům testována.

cz sk
18.10.2019
48 minut

Základní info:

Režie: Rachel Lee Goldenberg
Scénář: Josh Schwartz & Warren Hsu Leonard

Hrají: Charlie Plummer (Miles Halter), Kristine Froseth (Alaska Young), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Landry Bender (Sara), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde), Abbie Gayle (Holly Moser), CG Lewis (Hank Walsten), Jared Bankens (Gus), Stan Houston (otec Sary),…

Foto: Hulu

Hudba:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Sice trvám na tom, že je tohle primárně pro mládež, ALE, válka v kanadských žertících?! Mazec. Pobavilo. Mimo to, pěkné citáty a pokec s přáteli, profesorem religionistiky… hezké vzpomínky na mládí. Každopádně, něco se rýsuje, to je jasné, a jen žertíky to nebudou…

20.10.2019 | 13:51:29

Stav titulků

Epizoda S01E08: It's Very Beautiful Over There

cz100%
DOKONČENO

Informace o titulcích: Titulky pocházejí z dílny HBO.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama