Looking for Alaska (Hledání Aljašky)
91/100 - 34×

Looking for Alaska(Hledání Aljašky)

Seriál je založen na románu od Johna Greena Hledání Aljašky. Miles Halter, jehož zálibou je hledání posledních slov významných osobností, přichází na internátní školu v Alabamě a jeho touhou je najít „velké Možná“. Zakouká se do nepředvídatelné Aljašky Youngové, která vtáhne Milese do svého světa, zahájí u něj ono „velké Možná“ a ukradne mu jeho srdce. A pak… Poté už není nic jako dřív.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Kristine Froseth (Alaska Young), Charlie Plummer (Miles Halter), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Landry Bender (Sara Bankhead Harbert), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde)


S01E04: The Nourishment Is Palatable

S01E04: The Nourishment Is Palatable

Miles tráví Den díkuvzdání v Culver Creeku s Aljaškou. Když jsou ale pozváni do Plukovníkova domova za účelem napravení vztahů, skupina se nakonec od sebe ještě více vzdálí.

cz sk
18.10.2019
57 minut

Základní info:

Režie: Ami Canaan Mann
Scénář: Josh Schwartz & Kirk A. Moore

Hrají: Charlie Plummer (Miles Halter), Kristine Froseth (Alaska Young), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Ron Cephas Jones (doktor Hyde), Henry Zaga (Jake), Deneen Tyler (Dolores Martin), Joe Chrest (Walter Halter), Joy Jacobson (Judy Halter),…

Foto: Hulu

Hudba:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Slušný teda, to bylo ale „Díkůvzdání.“ Takové podivně šibnuté, přitom hluboce smutné… myslím, že to „něco“ už nevisí ve vzduchu, ale už se to sneslo přímo k zemi… Ps. Dodržování klasické tradice, to hodnotím!

20.10.2019 | 17:25:01

Stav titulků

Epizoda S01E08: It's Very Beautiful Over There

cz100%
DOKONČENO

Informace o titulcích: Titulky pocházejí z dílny HBO.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama