Looking for Alaska (Hledání Aljašky)
91/100 - 34×

Looking for Alaska(Hledání Aljašky)

Seriál je založen na románu od Johna Greena Hledání Aljašky. Miles Halter, jehož zálibou je hledání posledních slov významných osobností, přichází na internátní školu v Alabamě a jeho touhou je najít „velké Možná“. Zakouká se do nepředvídatelné Aljašky Youngové, která vtáhne Milese do svého světa, zahájí u něj ono „velké Možná“ a ukradne mu jeho srdce. A pak… Poté už není nic jako dřív.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Kristine Froseth (Alaska Young), Charlie Plummer (Miles Halter), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Landry Bender (Sara Bankhead Harbert), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde)


S01E05: I'll Show You That It Won't Shoot

S01E05: I'll Show You That It Won't Shoot

Když Bojovníci všedního dne zajdou příliš daleko, Miles, Takumi, Plukovník a Aljaška se rozhodnou spojit své síly kvůli pomstě. Na škole vzkvétají nové romance a když dojde na hru Nejlepší a nejhorší den, jsou odhalena nová tajemství.

cz sk
18.10.2019
51 minut

Základní info:

Režie: Clea DuVall
Scénář: Leila Gerstein & Kendall Rogers

Hrají: Charlie Plummer (Miles Halter), Kristine Froseth (Alaska Young), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Landry Bender (Sara Bankhead Harbert), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde), Deneen Tyler (Dolores Martin), Abbie Gayle (Holly Moser), CG Lewis (Hank Walsten), Lucy Faust (Brigit O'Malleyová), Jared Bankens (Gus),…

Foto: Hulu

Hudba:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Studentský ples atd. Nářez! A už se nám to páruje… Co takhle „makarena“ plus další kanadské žertíky?! A na Maca zaútočí stará známá, labuť z jezera… Ps. Pozor na „hru“ Nejlepší a Nejhorší den v životě, může to dopadnout všelijak.

21.10.2019 | 14:05:44

Stav titulků

Epizoda S01E08: It's Very Beautiful Over There

cz100%
DOKONČENO

Informace o titulcích: Titulky pocházejí z dílny HBO.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama