Looking for Alaska (Hledání Aljašky)
91/100 - 34×

Looking for Alaska(Hledání Aljašky)

Seriál je založen na románu od Johna Greena Hledání Aljašky. Miles Halter, jehož zálibou je hledání posledních slov významných osobností, přichází na internátní školu v Alabamě a jeho touhou je najít „velké Možná“. Zakouká se do nepředvídatelné Aljašky Youngové, která vtáhne Milese do svého světa, zahájí u něj ono „velké Možná“ a ukradne mu jeho srdce. A pak… Poté už není nic jako dřív.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Kristine Froseth (Alaska Young), Charlie Plummer (Miles Halter), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Landry Bender (Sara Bankhead Harbert), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde)


S01E08: It's Very Beautiful Over There

S01E08: It's Very Beautiful Over There

Hledání odpovědí partu rozdělí, dokud je jeden závěrečný žertík nedá opět dohromady.

cz sk
18.10.2019
53 minut

Základní info:

Režie: Josh Schwartz
Scénář: Josh Schwartz

Hrají: Hrají: Charlie Plummer (Miles Halter), Kristine Froseth (Alaska Young), Denny Love (Chip Martin), Jay Lee (Takumi Hikohito), Sofia Vassilieva (Lara Buterskaya), Uriah Shelton (Longwell Chase), Jordan Connor (Kevin), Landry Bender (Sara), Timothy Simons (Lee Starnes), Ron Cephas Jones (doktor Hyde), Deneen Tyler (Dolores Martin), Henry Zaga (Jake), Abbie Gayle (Holly Moser), CG Lewis (Hank Walsten), Lucy Faust (slečna O'Malleyová), Joe Chrest (Walter Halter), Joy Jacobson (Judy Halter), Jared Bankens (Gus),…

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Úžasný seriál. Každá epizoda u mě byla na 100%.

webmaster
26.10.2019 | 19:58:19
captain

A je tu závěr. Nakonec to bylo o hodně vážnější. Jako v životě, žertíky skončí a zaskočí nás krutá realita… Díkůvzdání, Dušičky, Advent, Vánoce a je tu Nový rok, uteče to jako voda a přijde Jaro! Velké „možná“ to je oč tu běží… čas začít něco nového.

22.10.2019 | 21:27:28

Stav titulků

Epizoda S01E08: It's Very Beautiful Over There

cz100%
DOKONČENO

Informace o titulcích: Titulky pocházejí z dílny HBO.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama