Looking for Alaska (Hledání Aljašky)
96/100 - 24×

Looking for Alaska(Hledání Aljašky)

Seriál je založen na románu od Johna Greena Hledání Aljašky. Miles Halter, jehož zálibou je hledání posledních slov významných osobností, přichází na internátní školu v Alabamě a jeho touhou je najít „velké Možná“. Zakouká se do nepředvídatelné Aljašky Youngové, která vtáhne Milese do svého světa, zahájí u něj ono „velké Možná“ a ukradne mu jeho srdce. A pak… Poté už není nic jako dřív.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický


Na které herce se můžeme těšit v novince Looking for Alaska?

Na které herce se můžeme těšit v novince Looking for Alaska?

V předešlém článku jsme vám už prozradili, kdo se ujme dvou ústředních rolí seriálu. V první upoutávce jste mohli zahlédnout další dvě postavy, ale kromě nich se objeví i spoustu dalších. Nahlédněte proto do článku, abyste zjistili kdo.

3 0
17.8.2019

Hned v našem úvodním článku jsme vám poskytli informace, že hlavní dvojici si zahrají Charlie Plummer (Miles) a Kristine Froseth (Alaska). Tuto dvojici doplní v dalších přednějších rolích herci Denny Love a Jay Lee, které jste mohli vidět už v první upoutávce. Denny Love si zahraje postavu jménem Chip Martin, kterému ale všichni říkají „Plukovník“. Je to svalnatý a velmi chytrý mládenec menšího vzrůstu. Je stipendijním studentem a jeho matka po něm vyžaduje dobré vzdělání. Je nepřítelem lakrosových hráčů (kteří se nazývají Bojovníci všedního dne) a jeho přáteli jsou Alaska, Miles a Takumi, ke kterým je naprosto loajální.

Když už je řeč o Takumim, toho právě ztvární již zmíněný Jay Lee. Ten je členem Plukovníkovy party vyvrhelů a zná všechny drby. Taky se stýká i s jinou partou přátel, ale Plukovníkovi a Alasce zůstává věrný.


A kdo další se objeví v hlavních rolích? Herečka Landry Bender se představí jako Plukovníkova přítelkyně Sara. I ona je menší a často bývá rozzlobená. Svůj hněv ale směřuje pouze na Plukovníka, který totiž pokaždé, když spolu o něčem mluví, udělá něco, co ji vytočí. Jsou jedním z těch hašteřících se párů, které po sobě neustále křičí. Sofia Vassilieva si zahraje Laru, roztomilou a stydlivou dívku z Rumunska, která se zakouká do Milese. Uriah Shelton ztvární pohledného a bohatého člena lakrosového týmu Longwella. Ten opovrhuje Plukovníkem a jeho přáteli a ztěžuje jim jejich život. Jordan Connor (Riverdale) bude hrát Longwellova ne moc bystrého přisluhovače Kevina. Ten také hraje lakros a je Longwellovi neustále v patách a když je jeden člen jejich party ze školy vyhozen, viní z toho Plukovníka.

(V jedné z rolí se objeví Kulihrach z Riverdale. Foto: The CW)

Toto mladší osazenstvo doplní v hlavních rolích ještě zkušenější herci Timothy Simons (Veep) a Ron Cephas Jones (This Is Us). Simons si zahraje postavu, kterému studenti říkají „Orel“. Ten přísně řídí školu Culver Creek, užívá si své zdejší moci a všechno bedlivě pozoruje. Jones si zahraje doktora Hydea, který vyučuje na škole historii náboženství. Ačkoliv je už starý a má pouze jednu plíci, tak dokáže svou přítomností okouzlit všechny okolo a také vykládá zábavné vtipy.

(Rona Cephase Jonese jste mohli vidět v seriálu Luke Cage. Foto: Netflix)

Posledními dvěma známými posilami jsou Rachel Matthews a Henry Zaga, kteří se objeví ve vedlejších rolích. Rachel se představí jako Fiona, sofistikovaná studentka s dobrým vzděláním z pevné rodiny. Alaska je k ní zprvu nedůvěřivá kvůli jejímu přátelství s Alaščiným přítelem Jakem, ale brzy si uvědomí, že je skutečně dobrým člověkem a začne ji respektovat. Henry Zaga si zahraje onoho Jakea. Ten je popisován jako velmi pohledný, zábavný a rozkošný student.

(Henry Zaga si letos zahrál v seriálu Trinkets. Foto: Netflix)

Zaujalo vás toto obsazení? Na koho se těšíte nejvíc?

Zdroje: Deadline, Deadline, Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E08: It's Very Beautiful Over There

cz100%
DOKONČENO

Informace o titulcích: Titulky pocházejí z dílny HBO.

Reklama

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama