Lost Girl (Dívka odjinud) Anna Silk, Ksenia Solo, Kris Holden-Ried a Zoie Palmer pro StarryMag

Anna Silk, Ksenia Solo, Kris Holden-Ried a Zoie Palmer pro StarryMag

Anna Silk, Ksenia Solo, Kris Holden-Ried a Zoie Palmer pro StarryMag

Včera vyšel rozhovor ve Starry Constellation Magazine s hlavními herci seriálu. Dozvíte se, jaké bylo natáčet La Fae Epoque, co říkali na smrt Halea nebo, jak se cítí ohledně rozdílného vysílání v Kanadě a USA.


1 0
29.3.2014

Q) Ksenio, viděli jsme Vás po větší část seriálu jako komediální postavu, tuhle sérii jste však měla příležitost zahrát si trochu více emocionálních a ubrečených scén. Jak těžké je to pro Vás hrát nebo co preferujete?

Ksenia Solo: Dávám přednost brečení.


Zoie Palmer: Chceš hrát Lauren?

Ksenia Solo: Můžu, prosím? Ta poslední věc, kterou potřebuju, je učení se všech těch vědeckých řečiček. Nemyslím, že bych to dokázala zahrát tak skvěle jako slečna Zoie Palmer. Celý svůj život, než jsem přišla k Lost Girl, jsem dělala drama. Byla to hezká změna, protože jsem předtím nikdy opravdu nedělala komedii, takže jsem si ty předešlé roky užívala a bylo milé jít ve čtvrté sérii trochu hlouběji a prožít tak tuhle bláznivou cestu v hraní Kenzi. Měli jsme pár vážně intenzivních a emocionálních věcí a jsem ráda, že tu byly, protože se mi líbí, když jde seriál trochu do „temna“, takže to byla skvělá výzva a já si ji užila.

Q) Máte tak skvělou fanouškovskou základnu, ať už se jedná o páry nebo celý seriál. Volí v různých anketách, nominují lidi na různé ceny a podobné věci. Já bych ráda zjistila, co to pro Vás všechny jednotlivě znamená? Co pro Vás tenhle druh podpory a zájmu znamená?

Anna Silk: Myslím, že to pro nás znamená v podstatě vše. Chci říct, můžu odpovědět jen za sebe, ale mít takovou podporu fanoušků a fanoušci od samého začátku opravdu podpořili tento seriál a byli velmi vokální ohledně své lásky pro něj a o tom, co si myslí ohledně každého detailu a to pro nás znamená víc než cokoliv a to jsou ti, pro které děláme tento seriál.

Kris Holden-Ried: Jo, v TV častokrát točíme, už jsem to říkal předtím, tenhle seriál točíme v malé tmavé místnosti se světly a s ostatními a není to jako divadlo, kdy máte interakci s diváky a fanoušci jsou naši diváci a když vidíme, že je činíme šťastnými, to je ta největší odměna, kterou bychom mohli mít.

Zoie Palmer: Jo, můžu jen zopakovat tohle vše. Myslím, že se cítím úplně stejně. Jsou ve spoustě způsobů jakýmsi srdcem tohoto seriálu a myslím, že jak šly série, dospěli jsme k pochopení, jak nedílnou součástí jsou. Znamenají pro nás víc a víc.

Ksenia Solo: Jo, a myslím, že my pouze hrajeme naše části a děláme, co děláme, ale jsou to fanoušci, kteří činí seriál úspěšným a je vážně skvělé vědět, že se to líbí lidem po celém světě. Víte, dostáváme fanouškovské dopisy ze zemí hodně, hodně vzdálených a říkáte si: „Ó, můj bože.“ Jsou tu lidé z Austrálie, Koree a z různých dalších zemí, kteří se dívají a líbí se jim to. Myslím, že díky této globální komunitě se dostal seriál tam, kde je. Takže si myslím, že jsem všichni velmi pokorní a extrémně vděční.

Q) Včerejší epizoda byla jasně velmi, velmi smutná. Vím, že já jsem brečela. Můžete nám prozradit, jaké byly Vaše reakce, když jste zjistili to ohledně Halea? A také jaké bylo pro Annu a Kseniu natáčení této scény?

Ksenia Solo: Bylo velmi smutné zjistit, že Hale zemře. Myslím, že to bylo extrémně nečekané a víte, ta postava a osoba K.C. Collinse jsou tak nedílnou součástí rodiny Lost Girl a přirostli jsme během těch pěti let k sobě. Takže to je samozřejmě jako ztráta člena rodiny. Bylo to velmi smutné. Jo, ale myslím, že jsem věděli od začátku série, že se to stane. Myslím, že jsme to věděli. Je to tak, lidi? Nevzpomínám si přesně, kdy jsme to zjistili, ale, víte, museli jsme se s tím všichni smířit, jak série pokračovala, ale bylo opravdu těžké říct sbohem.

Anna Silk: Jo, K. C. toho dodal této postavě hodně a je to tak strašně talentovaný herec a tak skvělá lidská bytost, takže to opravdu bylo jako ztráta člena rodiny. Je tak talentovaný chlapík a pobíhá dokola a dělá všude možně na seriálech.

Ksenia Solo: A je taky super. Ne, že my bychom nebyli super, ale faktor suprovosti se v našem seriálu změnil.

Anna Silk: Už nám nezbyla žádná suprovost.

Kris Holden-Ried: Jo, K.C.. Byli jsme spolu parťáky do nepohody od prvního dne. Pamatuji si na naši úvodní scénu, kde najdeme Anninu první oběť ve výtahu a byla to taková radost s ním pracovat. Nebyl jsem ve scéně, kde umřel, ale rozloučili jsme se spolu, ale ne na dobro, víte. Jak všichni říkají, pracuje a doufejme, že budu v jednom z jeho seriálů po Lost Girl.

Q) Zoie, rozhodně by byla zábava hrát fae, ale myslíte si, tohle platí také pro Kseniu, že by Vaše postava doopravdy chtěla být fae, kdyby na to mělo dojít? Vím, že Kenzi si takovou věc zkusila, ale nebylo to opravdové.

Zoie Palmer: No, vím, že Lauren, mám ohledně ní takový pocit, že je to velmi experimentální osoba, že si nedokáži představit, že ji to v nějakém momentu nenapadlo, protože neustále posunuje v oblasti vědy hranice. Takže si myslím, že by posunula i tuhle. Tak se to asi má. Myslím, že ji to rozhodně napadlo, není to nic, co by ji nikdy nesvitlo v hlavě. Pro potřeby výzkumu. To je ta klíčová věc.

Q) Tahle série má spoustu podstatných dějových zvratů a překvapení zahrnující právě zmíněného Halea. Když jste poprvé měli skript v ruce pro epizodu, shledali jste nějaká překvapení nejvíce překvapujícími?

Ksenia Solo: No, Halea rozhodně. Myslím, že jedna z věcí, kterou naše showrunnerka Emily řekla o téhle sérii, a co bylo podle mě velmi akurátní, je to, že v téhle sérii jsou výšky vysoké a dna hluboká, protože tu bylo několik věci, které se staly a které byly skvělé a věci, které nebyly tak skvělé jako Hale a nevím, myslím, že je vždycky v epizodě nějaké překvapení.

Kris Holden-Ried: Většinou vedeme rozhovory s našimi producenty nebo showrunnerem nebo Jayem Firestonem, takže to není vždy skript, který nás překvapí, protože jsme naštěstí v seriálu, který je tak malý, že můžeme mluvit a spolupracovat se scénáristy a tvůrci. Vždy je lepší vědět dopředu to, co se stane, takže si můžete připravit, co s tím uděláte než pak, když si přejete, abyste zahráli něco jinak, abyste konkrétní věc připravili líp. Takže to naštěstí funguje takhle a neříkají nám to v den natáčení.

Q) Ksenio, v rozhovoru, který jsme s Vámi dělali na začátku série, jste řekla, že tématem téhle série byl návrat domů. Myslím, že jsme důkaz viděli v epizodách, které se zatím vysílaly. Může nám prozradit, jaký to bude mít dopad na finále série?

Ksenia Solo: Ó, dobrý bože! Pokud bych Vám to řekla, musela bych Vás zabít. Bože, je to velmi těžké, aniž bych něco prozradila, ale, bože, myslím…Všechny postavy se prostě snaží najít mír. Snaží se najít jeden druhého a v tom smyslu se snaží najít domov a dát se dohromady a přežít a nevím. Nic, co řeknu, nepřebije finále. Prostě to vzdám než řeknu nějakou blbost.

Anna Silk: Výšky jsou vysoké a dna hluboká.

Q) Četla jsem článek starý několik týdnů o tom, že se produkce připravuje na tohle jaro, už jste začali?

Kris Holden-Ried: Ještě ne.

Ksenia Solo: Ne, až za pár týdnů. Jo, jsme nyní v před-produkci. Herci tam ještě nejsou, ale už se něco děje.

Q) Máte nějaké těžkosti, když seriál nejprve běží v Kanadě a poté v USA? Je udržování spoilerů díky tomu obtížnější?

Kris Holden-Ried: Absolutně.

Anna Silk: Je to nemožné. Není to těžké, je to nemožné.

Kris Holden-Ried: Všichni si ze spousty důvodů přejeme, aby vysílali najednou. Také prostě proto, že tu jsou problémy s pirátstvím. Protože lidé ze Států, kteří chtějí seriál opravdu sledovat, si najdou způsoby, jak sledovat privátně, předtím než se vysílá ve Státech. Lidé ze stanice se dívají na čísla a protože jsou naši fanoušci tak internetově důvtipní, že sledují na internetu, tato čísla se správně nezobrazují.

Ksenia Solo: Vlastně jsem byla včera večer na Twitteru překvapená, když jsem viděla tolik lidí, kteří tento díl viděli poprvé. Přeji si, aby se všichni mohli dívat stejně, ale byla jsem překvapená, když jsem viděla, jak lidi reagují: „Ó, můj bože, Hale.“ Lidé to prožívali poprvé, takže někteří čekají na zdejší vysílání, což je dobré.

Kris Holden-Ried: Jo, myslím, že máš pravdu, myslím, že je to většina.

Anna Silk: Ale je to tak otřesné, když máme třeba velký zvrat v ději a velké překvapení a půl světa o nich ví a druhá půlka ne a všichni o tom mluví na Twitteru a lidi nemůžou na Twitter jít, protože nechtějí číst žádné spoilery, ale potom stejně jdou a uvidí je a jsou pak naštvaní, protože je celá série zničená, protože zjistili, jak to skončí. Myslím, že to není vůči fanouškům fér.

Kris Holden-Reid: Takže pojďme všichni vyjádřit stanicím svůj názor. Vysílejte stejně, prosím. Možná poslechnou.

Q) Samozřejmě, že jsou teď věci ohledně vztahů opravdu jiné, protože tu je Rainer a Bo jde úplně jiným směrem. Můžeme předpokládat, že se budeme v příští sérii věnovat více trojúhelníku, na který jsme zvyklí? Vím, že tohle je to, co je na tomhle seriálu populární.

Kris Holden-Ried: Nic nepředpokládejte.

Zoie Palmer: Nemám ponětí.

Anna Silk: Já mám jen malé. Nevím to jistě. Neříkají nám spoustu věcí samozřejmě, ale, víte, vím to, že trojúhelník nikam neodejde. Nemyslím si, že se to někdy stane. Takže nevím, co se s ním stane v páté sérii, ale možná…nevím.

Q) Zoie, mohla byste nám říct něco o Vašich scénách s Evony, protože ty byly opravdu skvělé?

Zoie Palmer: Jo, víte, bylo to velké, jaké je to slovo, požehnání s Emmanuelle pracovat. Je to tak talentovaná a zajímavá herečka a trvalo nám dlouho než jsme se dostaly do společné scény, takže jsme nevěděly, jak to půjde a jak to pak bude vypadat. Víte, někdy něco na place opravdu funguje, ale pak to vidíte a říkáte si, že to nefunguje. Ale tohle vyšlo opravdu hezky, takže to byla radost, jak hrát, tak i poté vidět. Je fantastická a tak milá herečka a vážně se nám to líbilo.

Q) Tohle je otázka pro všechny. Měli jste některé opravdu super hostující herce a když přijdou, vždy přinesou do seriálu své vlastní kouzlo, zvláště do jejich epizod. Je tu někdo, koho byste opravdu rádi měli v další sérii?

Kris Holden-Ried: Ó, bože, je tu tolik brilantních herců, se kterými bychom všichni rádi pracovali.

Zoie Palmer: Přesně, napadá mě jich milión.

Anna Silk: Jo, naši hostující herci toho vždycky přinesou tolik a mají vždy vážně skvělé role, protože mají společné to, že jsou tak různorodí a nevím.

Zoie Palmer: Jen jsem myslela, že seriál byl opravdu chytrý ohledně hostujících hvězd. Měli jsme spoustu lidí ze sci-fi žánru a myslím, že je zábavné, když se držíme tohohle světa. Třeba lidé z Battlestar Galactica nebo Torchwood by byli zajímavý nebo nevím, někdy je zábava mít lidi z podobných seriálů.

Kris Holden-Ried: Jo, to je pravda. Jo, někdo vlastně poznamenal, že by bylo opravdu zajímavé, kdybych propojili různé světy, jako třeba s True Blood nebo upíry. Víte, začátek slučování těchto světu, ale podobně jako se sjednotil Marvel víte, tyto různé franšízy s Avangers. Myslím, že to by byla zábava.

Zoie Palmer: To by byla. Sci-fi Avengers. To se mi líbí.

Kris Holden-Ried: Jsem pro.

Zoie Palmer: Já taky, už vím, jaký bych měla outfit, to by bylo super.

Q) Zoie a Ksenio, vraťme se zpět o pár epizod, věřím, že to byla La Fae Epoque, kde jste byly v Dysonově hlavě. Vy dvě jste měly opravdu distinktivní kostýmy a zajímalo mě, jaké to bylo, když jste je viděli a jaké v nich bylo hrát? 

Zoie Palmer: No, co se týče mě, snažila jsem se dostat přes to, že musím zpívat, prát se a mít sex s Dysonem, takže to, co jsem měla na sobě, byla ta poslední věc v mé mysli, ale když jsme přišli na zkoušku kostýmů, samozřejmě, byl to korzet a ty já příležitostně nosila během mých divadelních začátků a pamatovala jsem si, že byly trochu nepříjemné, takže ta scéna se zpěvem byla trochu obtížnější, protože ačkoliv ji děláte z playbacku, stejně musíte vypadat jako, když zpíváte a to byl trochu problém v něčem, v čem je obtížné dýchat. Musím ale říct, že udělali ohledně kostýmu neskutečnou práci. Myslím, že Maurine udělala brilantní práci a celý tým také. Ksenio, nevím, jestli chceš něco dodat?

Ksenia Solo: Jo, určitě to bylo zajímavé, jak řekla Zoie. Jste mírně přidušení a to jsem ani nemusela zpívat, takže všechna poklona k Zoie. Byl to velmi zajímavý kostým. Pro mě bylo největší výzvou to, abych lidem s mými křídly nevypíchla oči, protože byla tak veliká a já na to samozřejmě nebyla zvyklá. Takže půlka našich herců v pozadí, kteří tuhle scénu přivedli k životu byla zraněná při filmování, protože pokaždé, když jsem se otočila, někoho jsem píchla. Takže mi tohle bylo opravdu líto a byla mi trochu zima, protože jsem nebyla tak zakrytá, takže se to neobešlo bez malých výzev, ale myslím, že to bylo pro mě a Zoie super. To, že jsme mohly dělat něco úplně odlišného a vypadat tak, jak naše postavy předním nikdy nevypadaly a ani nikdy nebudou.

Zoie Palmer: Zkuste nosit pánské kalhoty, to je vše, co řeknu.

Ksenia Solo: Poslouchej, na nikom nevypadají líp než na tobě…

Kris Holden-Ried: Ó, bože. Ty kalhoty.

Ksenia Solo: Už nám chybí jen Kris v korzetu.

Kris Holden-Ried: Jo, přesně.

Zoie Palmer: V příští sérii.

Kris Holden-Ried: Bylo by to na mě tak zeštíhlující. Už se nemůžu dočkat, možná z toho udělám kostýmovou nezbytnost v páté sérii.

Q) Vážně se mi líbil Kyle Schmid a z promo materiálů to vypadalo, že už byl naplánován, že si zahraje tuto roli v minulé sérii. Tak mě zajímalo, jestli to tak bylo?

Kris Holden-Ried: Ne, tak to nebylo.

Ksenia Solo: Ne, ne, zajímalo by mě, jak jste na to přišla.

Kris Holden-Ried: Vím, že jsme hledali herce.

Ksenia Solo: Ale jo, koukali po něm už chvíli.

Kris Holden-Ried: Ale Kyle se na tu roli prostě hodil.

Ksenia Solo: Je skvělý. Kyle je prostě úžasný. Byla s ním zábava pracovat, byl opravdu skvělý. Měl spoustu super energie a je ve svém hraní vážně intenzivní, takže byl pro náš seriál dokonalý. Vlastně jsem s Kylem pracovala, když mi bylo deset a pamatuji si, že jsem myslela, že je opravdu talentovaný klučina a teď o tolik let později dozrál do extrémně talentovaného herce a já s ním sice neměla žádné scény, ale jen z toho, co jsem viděla. Víte, ta přitažlivost s Annou ve všech těch scénách, vážně jsem si užila následné sledování. Ale myslím, že jsme všichni byli vážně šťastní, když k nám přišel.

Q) Další věc, které si všímám, je to, že je skvělé vidět, jak se změnila v téhle sérii dynamika trojúhelníku. Dříve byli proti sobě, ale teď to vypadá, že se baví a akceptují se. Zajímá mě, co si o tomhle myslíte?

Zoie Palmer: Mně se to osobně líbí.

Kris Holden-Ried: Jo, myslím, Zoie, byla to polovina druhé série nebo třetí, kdy jsme si oba řekli, že už toho bylo dost? Už nás to otravovalo. Nechtěli jsme hrát stereotypické protivníky. Nechtěli jsme hrát žádné adolescentní a urážlivé chování vůči druhému. Chtěli jsme je ukázat jako vyspělé a dospělé charaktery, jenž oba milují stejnou ženu a kteří dospěli k vzájemnému respektu a scénáristé a všichni naštěstí souhlasili. A byli jsme schopni jít opačnou cestou než tou, která by nebyla tak zajímavá.

Zoie Palmer: Je to komplikované, není to černé ani bílé. Myslím, že původně, když se Lauren s Dysonem neznali tak dobře, byla tam počáteční nenávist, jaká by tam byla, když byste soupeřili o cokoliv stejného. Byla tam počáteční nedůvěra ze spousty důvodů a potom, jak to série objasnily, myslím, že si dokázali ve spoustě způsobů, že by oba byli schopni obětovat cokoliv pro Bo a myslím, že to si zasloužilo respekt. Ale myslím, že tu bude, myslím v budoucnosti, pár nesmyslných reakcí, protože jsou pořád lidské bytosti, které milují stejnou osobu. Takže si myslím, že je tam nyní spousta vrstev a vyvinulo se to tak hezky, myslím.

Anna Silk: Jo, a vidět Dysona a Lauren. Vidíme mezi nimi rivalitu, ale také v tom vidí trochu humoru, což je opravdu skvělé, vidět vás, jak to hrajete.

Q) Tohle se rozhodně ukázalo tuhle sérii. Takže to bylo z Vašeho podnětu nebo producentů?

Zoie Palmer: Ne, myslím, že tohle bylo velmi vzájemné.

Kris Holden-Ried: Ano, to bylo. Tohle jsem přesně myslel, že je na Lost Girl hezké. Dveře producentů jsou otevřené a můžeme s nimi mluvit o věcech a jak bychom rádi viděli vývoj našich postav a všichni společně pracujeme a bereme v potaz nápady ostatních.

Q) Jaká je ta nejvtipnější věc, která se Vám stala během natáčení sexuální scény?

Ksenia Solo: Občas…

Kris Holden-Ried: Ó, můj bože.

Anna Silk: No, jen jsem myslela na naši milostnou scénu v La Fae Epoque, protože jsem se milovala s postavou Zoie Florou, ale jako Dyson. Myslím, že jsme to natočili a když řekli střih, pamatuji si, že jsem padla a říkala si: „Bože, to je ale těžká práce.“ Bylo to mnohem těžší, než jsem si myslela, že to je. Jakože obdiv všem chlápkům. Tomuhle se smál celý štáb.

Zoie Palmer: Dyson vešel, pak vešla Bo, pak se zase vrátil Dyson a pak zase Bo a já na to: „Kdyby mě někdo potřeboval, budu tady.“

Anna Silk: A bylo to trochu divné, protože jsem musela sledovat, jak se hýbe Kris. Bylo to divné, ale protože se všichni známe tak dobře, tak to nebylo. Bylo to docela příjemný.

Kris Holden-Ried: Jo. Ó, můj bože. Pamatuju si na jeden záběr Zoieina obličeje a pamatuji si, jak jsem sledoval monitor a říkal si: „No tak, přece jsem lepší než tohle.“

Zoie Palmer: Určitě to bylo tak pět minut do oběda a já si říkala: „Umírám hlady.“

Q) Když se poohlédnete zpátky na tuhle sérii, jaká byla Vaše absolutně nejoblíbenější scé­na?

Kris Holden-Ried: Scéna, která bude na konci, ve finále. Musíte si dva týdny počkat. To byla má nejoblíbenější scé­na.

Anna Silk: Nevím. Opravdu nevím, která je má. Byla jich spousta opravdu těžkých a náročných a vím, že ta, o které mluví Kris, byla rozhodně náročná, ale nevím. Nemůžu říct, že to byla má oblíbená, protože byla opravdu těžká, ale nevím. Nevím, zažili jsme spoustu zábavy. Vlastně jsem se víc bavila v jemnějších epizodách, jako například díl s Krampusem. Byla sranda pozorovat Zoie a Vexe v jejich opilé scéně v posteli. To bylo vážně úžasný. A já, myslím, řekla v tomhle díle asi pět miliónů vět, protože jsem vlastně nepřestala mluvit a to bylo trochu….byla tam v té epizodě spousta energie a nevím, u téhle epizody jsem se bavila a měla jsem možnost docela dost pracovat s Rachel, což byla sranda a bylo to k popukání, ale líbilo se mi to. Byla to hezká světlejší přestávka. 

Kris Holden-Ried: Myslím, že to bylo jedna z fanouškovsky nejoblíbenějších v téhle sérii.

Anna Silk: Jo, myslím, že je docela populární. Ta, ve které se vracíme do minulosti, byla také vážně těžká, víte. Hrát Dysona bylo pro mě těžké, protože jsem se nemohla spolehnout na žádný z mých Boismů nebo Annismů, protože to by ukázalo, že už nejsem Dyson. Takže to pro mě bylo rozhodně těžké, že jsem díky tomu měla spoustu zábavy a uvědomila jsem si, jak je Dyson stoický. Jak je dobrý pozorovatel. Takže to byla opravdu dobrá lekce, protože jsem byla tak trochu stoický pozorovatel příběhu. Měla jsem možnost vidět okolo mě spolu herce hrát role jinak než normálně. Vidět to, jak jsou všichni talentovaní a Zoie byla má hlavní ženská postava a Ksenia a všichni udělali v téhle epizodě něco opravdu úžasného.

Ksenia Solo: Myslím, že má byla scéna s tangem, protože bylo opravdu super vidět Dysona a Hale, Krise a K.C., tancovat jako o život.

Kris Holden-Ried: Jo, to byl super čas.

Q) Chtěla bych navázat na to, co řekl před chvíli Kris. Zmínil jste, že když děláte práci, kterou dělat a jste v momentě, nejste si vědomi fanouškovské reakce, dokud se to nedostane ven a teď se sociálními médii se Vám toho trochu dostane. Ale zajímá mě teď, když se seriál rozjel po celém světe, většina z Vás měla šanci být na fanouškovských konvencích. Já měla možnost vidět Vás, Krisi, Paula a K.C. vloni na Dragonconu. Těším se letos na Vás a Zoie. Ale chtěla bych slyšet od Vás, jaký byl Váš první zážitek na takové konvenci, kdy jste si uvědomili, jak moc populární se Lost Girl stalo?

Kris Holden-Ried: Myslím, že máme s Annou zajímavou podobnou, když jsme spolu byli na první konvenci.

Anna Silk: Předtím než se vysílalo.

Kris Holden-Ried: Předtím než se vysílalo a bylo tam okolo stolu tak 12 lidí, kteří se ptali, co je Lost Girl?

Anna Silk: Jo, Krisi. Byli jsme jako prodejní stánek a rozdávali brožury a oni se nás ptali: „Co to je za seriál?“ A my na to: „No, víte, právě se chystáme vysílat.“ Spíš to vypadalo jako Lost Girl stánek z limonádou. A další sezónu to bylo, víte, přišli jsme tam a uslyšeli řev a najednou jsme se cítili jako Fae Beatles. Bylo opravdu super vidět tuhle ohromující reakci z jednoho roku na druhý a tak to dál pokračuje.

Kris Holden-Ried: Jo, to byl opravdu skvělý zážitek. Byl jsem na spoustě konvencí a musím uznat, že ta energie, kterou získáte od lidí, které tam potkáte a kteří byli ovlivněni seriálem, je tak…je to tak extrémně pokorné a milé. Díky Všem za sledování, za to, že se Vám seriál líbí a za to, že nám to vracíte. Vážně nás to tak nějak naplňuje a vím, že mě to pohání do dalšího hraní.

Diskuze /6

Laonale

Uf, bylo náročné to přečíst, ale opět skvělý rozhovor. Děkuji za něj, musel Vám dát spoustu práce a vynaloženého času. Děkuji. :)

#2 Vercidlo
31.3.2014 | 23:32:37
Vercidlo

#1 Laonale: Není zač…v tuhle chvíli asi udělám cokoliv v rámci prokrastinace psaní bakalářky :D

#3 Laonale
webmaster
1.4.2014 | 11:26:35
Laonale

#2 Vercidlo: Já už ji mám napsanou. Nyní prokrastinuji před učením na státnice. :D

#4 Vercidlo
1.4.2014 | 12:10:20
Vercidlo

#3 Laonale: Jedny mě taky za měsíc a půl čekají :D Aspoň, že jsou z angličtiny. :D Pak si v září odbudu druhý z humanitek :D Ale ať žije prokrastinace :D

#5 Laonale
webmaster
1.4.2014 | 13:11:26
Laonale

#4 Vercidlo: To já mám jednu praktickou v květnu a pak teoretickou a další praktickou na začátku června. Možnost v září závidím :D Když nedám jednu věc, tak ji dělám až za rok.

#6 Vercidlo
1.4.2014 | 13:46:31
Vercidlo

#5 Laonale: No ona to není až tak možnost…ale dělat dvoje státnice najednou (+ obhajoba bakalářky a do toho ještě přijímačky) je celkem zabijácký, takže jsem byla jedny nucena přesunout. :D

webmaster
1.4.2014 | 15:34:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců