Lost Girl (Dívka odjinud) Anna Silk o čtvrté sérii

Anna Silk o čtvrté sérii

Anna Silk o čtvrté sérii

Po americké premiéře na stanici SyFy se s rozhovory roztrhl pytel. My jsme sice již ve 3/4 série, ale názor hlavní postavy přeci nemůže uškodit. :)


0 0
15.1.2014

Co nám můžete prozradit o čtvrté sérii?

Moc ne! Je to velmi střežená série. Velmi těžce se o tom mluví. Bylo velmi zábavné ji natáčet. Na konci třetí série se cesty nás všech rozdělily a se skokem do čtvrté série uvidíme následky a to, jak se nakonec všichni vrátí zpět k sobě. Tak trochu. Už to ale nemusí být to samé, na co jsou lidé zvyklí. Naši scénáristé a producenti přichází vždy s něčím zábavným, zajímavým a jiným. Mám pocit, že vždy s postavami a jejich vztahy zvedneme laťku.


Jak moc dopředu znáte skripty?

Až tak moc ne. Točíme epizodu a uprostřed natáčení dorazí další scénář nebo možná někdy v první čtvrtině natáčení. Pracuji tím stylem, že si jej pročítám vždy o víkendu. Když se do něho začtu během týdne, tak mě to akorát zmate. Snažím se zůstat přítomna v právě natáčené epizodě a to, co přijde poté, si nechávám stranou na později.

Je těžké se nepodívat, co se dál pro Bo chystá?

Ano! Když mi na stole přistálo finále, chtěla jsem rovnou přeskočit na poslední stránku, ale neudělala jsem to. Počkala jsem až do soboty a poté si přečetla skript od začátku do konce a přišla na Boin osud právě tak.

Myslíte, že by to bylo těžší pro růst vaší postavy, kdybyste si toho přičetla víc?

Jistě tu jsou věci, které potřebujete dopředu znát; musíte vědět, kam vaše postava v dané sérii směřuje. Ráda vím nějaké věci, ale rozhodně ne každý detail. Ráda je objevuji během natáčení.

Těšíte se na to, že uvidíte vývoj Bo a jeho následky a to, jak se bude dále vyvíjet?

Bo je postavou, která měla na vývoj prostor. Viděli jsme její usazování ve světě Fae, protože v něm byla nováčkem a vše se od té doby posunulo dopředu. Ona se vyvinula a změnila a začíná si uvědomovat, že je klíčovým hráčem v tomto světě a jsem zvědavá na to, jak to půjde. Mám ráda přirovnání ke stromu, protože je tak silný a přesto zranitelný.

Je něco konkrétního, co chcete vidět od Bo?

Ráda bych viděla to, jak si plně uvědomí svůj potenciál ve světě Fae a to, jak se s tím vypořádá a co to pro ni bude znamenat a jak to ovlivní její vztahy.

Co vás přitáhlo k roli Bo?

Původní koncept Bo byl hodně odlišný než ten, pro který se na konec rozhodli. Na konkurz jsem se dostala až velmi pozdě v procesu. Můj pohled na Bo, když jsem dostala scénář, byl – když máte konkurz, dostanete skrip a popis postavy. Tady byl popis ten, že je silná a tvrdá a to a to. Ale když jsem si přečetla scénář, nic jsem z toho neviděla. To na mě zapůsobilo a přitáhlo mě to k ní. Pokud je někdo jen silný a tvrdý, musí to mít někde kořeny. Ta Boina byla založena na spoustě záhad.

Jak zvládáte balancování mezi natáčením a vaším osobním životem?

Byla to trochu bláznivá série. Vlastně to vše vyšlo mnohem lépe než jsem očekávala. Zaprvé mám úžasného, měkkoučkého chlapečka Sama a manžela, který mě opravdu podporuje. Také jsem tu měla na chvíli matku. Můj muž mi tu stále pomáhá a balancování obojího bylo zajímavé. Šlo to mnohem lépe než jsem čekala. Potřebuji šlofíka, ale to je tak vše!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců