Lost Girl (Dívka odjinud) Emily Andras o "Destiny's Child"

Emily Andras o "Destiny's Child"

Emily Andras o "Destiny's Child"

Po týdenní pauze tu máme opět další díl a i k němu vám přinášíme rozhovor s tvůrkyní Emily Andras. Obsahuje spoilery. :)


0 0
13.1.2014

TV Guide Canada: Konečně jsme potkali Rainera! Proč jste si vybrali právě Kyla Schmida (Copper, Blood Ties) pro tuto nesmírně očekávanou roli?

Emily Andras: Říkali jsme si: „Ze všeho nejdřív chceme někoho opravdu ošklivého.“ A tak jsme se shodli na Kyleovi. Ne, opravdu jsme chtěli někoho charismatického. Chtěli jsme někoho neočekávaného. Chtěli jsme být s Bo. Sundá si svou svářecí masku a ukáže se, že vypadá jako model. Je mladý a tak nemůže být jejím otcem. Je tak trochu nádherný a Bo má ráda atraktivní lidi…


Znali jsme Kylea z jeho rolí v Cooper a Blood Ties a byli jsme docela nadšení, když jsme se dozvěděli, že by mohl být dostupný. A měl úžasný konkurs. A nemusím říkat, že přinese do obsazení novou zajímavou dynamiku. Mohlo by to být zajímavé mít dalšího silného muže…pokud přežije natolik dlouho, aby se dostal přes Dysona, Lauren a Tricka. (smích)

TVG: Jak jste uvedli Kylea do rodiny? Máte nějaký rituál? Dali jste si s ním drink v Dalu?

EA: Slyšela jsem, že je tu pár rituálů, ale ty jsou tajemstvím. Jsem si jistá, že zahrnují Yetiho nebo něco takového. Pravdou je, že už byl součástí skupiny. Naše obsazení je notoricky rodině založené – jsou to všichni strašně milí lidé. A díky tomu, že jsme v Kanadě, nepochybuji o tom, že Kyle už měl se všemi z nich něco v předchozích projektech. (smích) Je to opravdu veselý chlapík, takže zapadl velmi dobře. S Annou si padli do oka, protože museli – trochu jsme předběhli čas, abychom se ujistili, že mají mezi sebou chemii. Myslím, že spolu natáčeli nějaký film na Maltě. Myslím, že se tam objevil Kyle, Emmanuelle a Kris?

TVG: Takže jste potvrdila, že Rainer není rozhodně otcem Bo? Nebo to je něco, co je pořád pod otazníkem?

EA: No, Bo se zdá být nepochybně přesvědčena, že není jejím otcem. Nepochybně ví, co se děje nebo se zdá, že ví co se děje. Takže si myslím, že můžeme očekávat nějaké odpovědí z perspektivy Bo. Zdá se, že má více informací než jsme měli možnost ukázat a myslím, že lidé budou docela horlivý, aby se je dozvěděli.

TVG: Také jste zmínila další stránku Rainera – svářeče. Vede to snad k další velké taneční scéně třeba s kbelíkem vody a světlometem?

EA: Oo, to se mi líbí! Myslíte něco ve stylu Footloose? Když se Kevin Bacon učí tancovat ve skladišti? Ptáte se, jestli je v další epizodě pořádná tancovačka? Ale s tím svářením se to má tak, že se snaží udržet vlak pohromadě, protože je zřetelné, že se rozpadá. Sváření je navíc sexy! Snažili jsme se Kylea přemluvit, aby si vzal triko odhalující ramena, ale odpověděl: „Ne, tohle teda neudělám.“ Určitě by to ale zvládl!

TVG: Pokud se dožije páté série, musíte do toho jít. EA: Uvidíme! Jsem pro vše a jsem otevřená všem nápadům.

TVG: Opustili jsme díl tak, že se Rainer zdá být jako dobrý chlap a Trick, chybí mi lepší slovo, nevypočitatelný (tricky). Můžeme si být něčím opravdu jistý v tuto chvíli?

EA: Rachel je přírodní blondýna. To víme jistě!

Ne, myslím, že je všechno ve vzduchu z pohledu perspektivy. To je tak trochu trik ohledně historie – padouši v historii si nemyslí, že jimi jsou a historii píšou vítězové. Rebel pro jednoho člověka je pro dalšího teroristou, nemám pravdu? Trick byl tímhle mocným králem, ale byl také diktátorem? Ano. A myslím, že to bude ještě zajímavé vidět tyto role převrácené. O tomhle je pro mě Lost Girl. Mám ráda tu různorodou škálu – světlé a tmavé, dobré a špatné – a co tyto věci znamenají pro lidi a pro náš gang. Takže to, čím si můžeme být jistí je to, že Dyson si vezme další vestu. Někdy. Možná.

TVG: Dokázala jste udržet identitu Rainera tak dlouho v tajnosti. Máte strach, že se toto tajemství dostane ven, když vezmeme v potaz, že epizoda běží tady a v USA teprve začíná série?

EA: Tohle je v době internetu vždy problémem. A pravdou je, že spoilery se to jen hemží. Ale myslím, že jsme udělali to nejlepší tento rok a dařilo se nám utajit některé velké převraty pod pokličkou. Jedním z nich byl samozřejmě Kyle jako Rainer. Ale nesmíte to přehánět. Mám pocit, že praví fanoušci, kteří si přečtou spoilery, jsou stejně jedni z našich největších podporovatelů. Myslím, že se budou dívat i tak. Přála bych si perfektní svět, kde by se všude vysílalo najednou. Ale doufám, že američtí fanoušci jsou natěšeni a snaží se vyhnout co nejlépe jakýmkoliv spoilerům. A přijde ještě více překvapení!

TVG: Také bych chtěla vědět, kde jste se inspirovala pro vytvoření Leviathan, nebo jak ji Bo říká Levi. Protože byla taková drzá, počínaje jejím oblečením až k její záhadné povaze.

EA: Někdy je dobré připomenout divákům to, jak je Bo chytrá. Proto se mi prostě líbilo, že se jedná o padoucha, kterému není Bo schopná čelit fyzicky. Takže jsem si myslela, že to byla pro Bo dobrá meta, že vyhrála tuto hru tím, že odkázala na možné problémy s rozhodováním. Nepochybně jsme se inspirovali známou hádankovou hrou mezi postavami Gollum a Bilbo v The Lord of the Rings. Zdálo se nám, že by to mohlo být vtipné, kdybychom toto vytvořili v ženském podání. A Leviathan je známým typem postavy. Ale tak jako se vším v Lost Girl snažíme se o poselství, že se nejedná o strašidelného netvora, ale o tuto nádhernou antickou ženu. Chtěli jsme mytologickou postavu, která by byla spojená s podsvětím nebo podzemím. Leviathan je tradičně spojována s vodou, takže se mi líbilo, že jsme ji umístili do takové skoro pouště. Možná, že věci vyschly? A co to má ve skutečnosti znamenat? A co to, když prohlásila, že někdo umře? To je celkem děsivé. Snad.

TVG: Byl ta pekelná skřínka, se kterou si hrála Kenzi s Tamsin, z japonské legendy?

EA: Ano, byla. Když se na to podíváte blíže, je opravdu zajímavé, že takové věci opravdu existovaly. Byly naplněny jedy a podobnými věcmi. Měli jsme toho víc ohledně této skřínky, co se nedostalo do tohoto dílu. Třeba to, když Kenzi otevřela jednu část, tak se změnila ve starou ženu. Tamsin na ni zírala a Kenzi řekla: „Cooo? To mám snad něco na tváři?“ a Tamsin na ni: „Jsi v pohodě, jsi v pohodě!“

TVG: Poslední otázka: Co nám můžete prozradit o další epizodě?

EA: Další díl je opravdu vtipný! Případ je zábavný a je to něco, na co jsem čekala hodně dlouho a co fanoušci rozluští. Ale také musíme zjistit, co se dělo s Bo a Poutníkem. Uvidíme pár flashbacků odehrávajících se ve vlaků a možná také dostaneme vysvětlení jejich vztahu a co se skutečně s nimi stalo. Ale je snad Bo mezitím pod nějakou kletbou? A co budeme dělat s tím, že víme, že se jedná o nepřítele Tricka?

Diskuze /4

rikksa

Opět jste skvělí, že se vám do toho článku chtělo. Díky moc!:) Úplně vidím tu scénu mezi Kenzi a Tamsin:D, škoda, že se nevešla…

#2 fandapcd
13.1.2014 | 21:19:18
fandapcd

#1 rikksa: Děkujeme :) Souhlasím je škoda, že jí tam nedali mohla bejt dost vtipná :D Jinak plánujeme dopřeložit i minulé rozhovory k předchozím dílům 4 série. :)

webmaster
13.1.2014 | 21:24:31
Haniska

Chci se zeptat kdy budou titulky prosím?

#4 fandapcd
14.1.2014 | 21:27:41
fandapcd

#3 Haniska: Jelikož to nepřekládáme pouze odkazujeme tak to nezáleží na nás, ale vypadá to na čtvrtek/pátek :)

webmaster
14.1.2014 | 21:46:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců