Lost Girl (Dívka odjinud) Emily Andras o "Groundhog Fae"

Emily Andras o "Groundhog Fae"

Emily Andras o "Groundhog Fae"

Máme tu další díl. A i k němu vám přinášíme další z řady rozhovorů. Pokud jste ještě tento díl neviděli, počkejte si s přečtením po titulcích. Obsahuje „spoileroidní“ fotky :)


1 0
30.12.2013

TVGuide.ca: Jakou zábavnou epizodu jste spolu-napsala! Můžete potvrdit, že je Krampus letošním slavnostním mytologickým hitem? Objevil se také ve sváteční epizodě Grimm a American Dad.

Emily Andras: V roce 2014 bude všude určitě Krampus, zlato! Je to příští Jennifer Lawrence.


TVG: Ne opravdu, v jaké mytologii jste Krampuse našli?

EA: Už dlouho jsme chtěli napsat vánoční epizodu Lost Girl (nespočetné díky Showtime, že nás nechali!) a Krampus byl vždy na našem listů mytologických postav, které jsme v seriálu chtěli. Představa démonického opaku Santa Clause, který unese zlobivé děti v provazech a řetězech, nacpe je na dno svého pytle v zoufalé potřebě přeměny chování nebo obyčejného plácnutí na zadek. Je to komediálním zlatem a stále vrcholem vánočních oslav v Rakousku a Německu. (Hoďte si to do Googlu. Ty fotky jsou úžasné.)

Když jsme se rozhodli že za a) z toho učiníme nejúžasnější den v roce a za b) že budou Fae rozhořčeně trvat na tom, že se jedná o Yule a ne Vánoce, navzdory všem podobnostem a za c) jsme se vybídli k tomu, že se inspirujeme Goundhog Day (a že to byla velká výzva!). Poté do sebe vše tak nějak zapadlo. Možná.

TVG: Jak bylo slíbeno viděli jsme Valkubus akci potvrzující, že Tamsin pociťuje šimrání v rozkroku vůči Bo-Bo. Je tohle vrchol Valkubusu v téhle sérii nebo je možné, že uvidíme něco víc?

EA: Vždy je tu šance pro něco více – nebo míň. Něco nebo nic. Kdo je teď tím nepříjemným vánočním šprýmařem? (Nápověda: To já.)

TVG: Jak stará je v tomto stádiu Tamsin? Zdála se být najednou tak dospělá. (No…před tím momentem s „Bude ze mě lízátko!“)

EA: No, celé to s „Bude ze mě lízátko!“ bylo následkem síly dílny nad její lítostí. Stejně jsme viděli Bruce, který se choval jako dítě a byl nešťastný z toho, že rozbil přístroj a musel tedy čekat než se z něho stane sladkost (když už se jeho poslední zážitek jako jídlo, jako Brushi, ukázal být úspěšným). Myslím, že se Tamsin vrátila ze své „Jíst, meditovat, valkýra“ cesty víceméně dospělá – jako ta, která byla pro jednou vychována milující rodinou.

TVG: Byla tato věc s Tamsin/Poutníkem tou velkou hroznou věcí, kterou jste již naznačovala? Nebo je tu něco jiného v těchto poslední dílech?

EA: Ještě přijde spousta překvapení. Blízcí i vzdálení nepřátelé jsou dávno připravení odhalit své velkolepé špatné já.

TVG: Jaké to bylo na place, když Anna točila úvodní scénu s mytím? Stáli tam všichni stejně jako Lauren a Dyson se svou rychle tající zmrzlinou?

EA: Opravdu nám to připadalo jako ten nejteplejší den v roce! Režisér (Ron Murphy) řekl Anně Silk, aka nejmilejšímu člověku na zemi, že chceme zopakovat scénu Cameron Diaz z Bad Teacher a samozřejmě klasickou mycí scénu z Cool Hand Luke (okamžitě si to stáhněte, děcka). Anna – znovu mluvíme o ZATRACENÉ ANNĚ SILK – ze začátku trochu váhala. Bála se, že to nezvládne. Střih na: Anna na kapotě celá od pěny se stále rostoucím zástupem pickupů na odpočívadle benzínky, celý tým ji povzbuzoval. Byl to velmi zábavný den, ale musíme uctít památku všech těch zmrzlin, které se vzdaly svého života pro návrat erotiky. (Pozn. některé zdroje uvádí až 13 zmrzlinových o­bětí)

TVG: „Temné říhnutí“ je zpátky! Jak široká je jeho distribuce? A stačí Trickovi pouze pár plechovek „Temného říhnutí“, aby Bo řekl vše o její minulosti?

EA: Oh, musíte mít známosti, abyste se k němu dostali. Místní obchody s lihovinami ho nemají. Ale i Morriganová může být na Yulu ochotná. Když už mluvíme o ochotě, proč si myslíte, že byl Trick k Bo ohledně její minulosti upřímný? Tento chlápek je jako ta nejsilnější cibule, zabalená do burrita, oblečena v hrozném vánočním svetru. Za vrstvami dědečkovské lásky skrývá frustrující tajemství a když je opilý trochu flirtuje s vaši krásnou, dlouho ztracenou kamarádkou Valkýrou. (trapas)

TVG: Hale řekl, že mají na rozvoj svého fyzického vztahu s Kenzi čas. Ale doopravdy, za jak dlouho dostaneme pravou Kenzi na Haleovi (nebo opačně) scénu?

EA: Až to přijde, tak to přijde, fanoušci Kale. Až to přijde, tak to přijde.

TVG: „Ta věc by udělala cokoliv, aby si osvojila svou spřízněnou duši, i kdyby to znamenalo, že ji vytvoří sám.“ Jaktože Bo více nereagovala na toto prohlášení ukazující na incest? Chci říct, přinese to novou vrstvu děsivosti na tuto už tak děsivou Poutníkovsko-otcovskou fasádu?

EA: Rozhodně! Předpokládám, že Bo-bo úplně ještě nestrávila celistvost příběhu Tamsin.

TVG: Konečně, co nám můžete prozradit o černém kouři, který se ukrýval v krabici?

EA: Byla to sklenice černého kouře. Stejného jako unesl Bo na konci třetí série! Proč by si ho Bo nechávala poslat sama sobě, majetku temných archívů? Žádné souzení. Noční online nakupování je zatraceně návykové.

TVG: Před dalším dílem nás čeká pauza. Jak začne nový rok 2014 Lost Girl?

EA: S odpověďmi. Připravte se poznat Poutníka, Faenoušci. A poté se připravte na ztrátu paměti. Šťastný nový rok, Yulový blázni!

Do diskuze nám prosím dejte vědět, zda se vám tyto rozbory epizod líbí a jeslti máme pokračovat s jejich překlady. :)

A i za nás přejeme hodně štěstí do nového roku 2014. :)

Diskuze /5

rikksa

Pokud jde o mě, tak určitě pokračujte:) A taky přeju vše NEJ do nového roku!

30.12.2013 | 22:47:52
Luxik

Urcite pokracujte ,jste skvelý ze se vubec namáhát to pro nás překládat… Díky moc:) a taky vše nej do nového roku..:)

30.12.2013 | 23:12:36
fandapcd

Ono se hezky překládá, když je zpětná vazba za což děkujeme :)

webmaster
31.12.2013 | 0:57:42
xClairex

Chci se zeptat, kde bych se mohla na novy dil podivat, nikde to neni :(

#5 fandapcd
31.12.2013 | 14:28:52
fandapcd

#4 xClairex: Mrkni třeba na torrenty určitě někde bude ;)

webmaster
31.12.2013 | 14:43:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců