Lost Girl (Dívka odjinud) Emily Andras o "La Fae Époque"

Emily Andras o "La Fae Époque"

Emily Andras o "La Fae Époque"

Emily nám práskla, jaké bylo natáčet tento trochu netradiční díl. Jak moc se hercům chtělo do nahých scén a zdali se dočkáme zveřejnění písně, kterou Zoie v díle zpívala..


0 0
29.12.2013

TV Guide Canada: Zaprvé, skvělá epizoda. Možná jedna z mých nejoblíbenějších od premiéry „In Memoriam“! Zajímalo by mě, jak reagovali herci na to, když jste jim představili koncept této epizody, a to že budou hrát netradiční, starodávné podoby svých postav.

EA: Samozřejmě, že mám nepatrnou reputaci takového „trolla“,a herci nejsou imunní vůči „Andrasování“, jak tomu někdy říkám. Takže od druhé série, kdy museli udělat epizodu s výměnou těl, se každý rok snaží scénáristé napsat jednu jedinečnou, bláznivou, velkolepou, vysoce-komediální epizodu. Snaží se nějak posílit, ale stejně jsou šokování, což miluji.


Líbilo se mi říkat“ „OK, Anno, musíš hrát Dysona.“ A poté: „Ksenio, oblečeme tě jako tuto velmi atraktivní francouzskou kurtizánu/bar­manku.“ Na to se Paul Amos ptal: „Co tam máte dále?“ (Přišel s různými akcenty a strašně se mu to líbilo.) A pak na Zoie: „Vše je to na tobě, zlato! Budeš touhle sexy, „Moulin Rouge“ postavou s francouzským akcentem a vším tím. A potřebuji, abys zpívala.“ Měla jsem tu možnost pracovat se Zoie na třech různých seriálech a vlastně jsem s ní pracovala i na Instant Star před několika lety, kde hrála rockeru Patsy Sewer, která byla pojmenována po mé milované tetě, jednom z mých mentorů. Takže jsem věděla, že Zoie zpívat umí, ale bylo to již dlouho a bylo to tak strašně odlišné od Lauren. Ale byla tak strašně ochotná.

Natáčeli jsme její velkou scénu pozdě v noci – končilo se kolem 2 až 3 v noci – takže měla celý den na to, aby se nervovala. Ale je tak profesionální a přihodily se tak malé věci, které byly úžasné. Všichni jsme byli na place, abychom ji podpořili, ale snažili jsme stát stranou. Anna ale udělala tak laskavou věc – ujistila se, aby byla na place po celou dobu, kdy Zoie točila. Někdy, když natáčíte záběry jedné osoby, pošlete toho druhého na upravení make-upu, ale Anna říkala: „Ne, chci být v oční linii Zoie a být tu pro ni!“ To ukázalo, jak se všichni podporují.

Měli jsme režiséra, se kterým jsme spolupracovali již předtím – Steva DiMarca, který taktéž podporoval herce. Ale byla jsem na všechny opravdu pyšná. Myslela jsem si, že i Kris byl skvělý. Například, když musel dělat odrazy v zrcadle. A samozřejmě Rick byl úžasným Trickem. Vlastně tajně trénoval několik měsíců s tyčí s našimi dubléry a ani to nikomu neřekl. Takže náš milý vedoucí dublérů přinesl video trénujícího Ricka, který byl tak neskutečně dobrý. To dodalo Trickovi něco, z čehož jsme byli nadšení. Má zřejmě ve svém rukávu spoustu skrytých dovedností.

TVG: Trochu jste se dotkla věci ohledně Krise, ale on prostě v této epizodě vypadal tak dobře! Ať už měl na sobě bílé pyžamo nebo schovával své nádobíčko za chrličem nebo byl odrazem Bo, prostě válel!

EA: Byl opravdu dobrý! Tak připravený, ale také tak vlídný. Ačkoliv to byl Dysonův příběh, je pravdou, že se tak trochu vzdálil do pozadí. Ale byl zde pro to, aby radil Anně, jak by on co zahrál, stejně jako tu byl pro Kseniu v „Original Skin“. Víte, aby ji pomohl s tělesností, ať už vlka tak i Dysona.

A víte, skrývání svého nádobíčka za chrlič je novou módou. Takže Šťastné Vánoce, fanoušci Dysona! Za jistou cenu Vám mohu poskytnout nepovedené záběry! Možná, že nebylo až tak skryté…[Smích]

TVG: Hádám, že se opět použila ponožka?

EA: Bez komentáře! [Smích] Ale někteří z našich herců jsou stydlivější než jiní. Někteří nemají problém být tak, jak je pan bůh stvořil!

TVG: Uvidíme někdy znovu Kenzi v tom andělském sexy oblečku? Protože jste naznačili, že Dyson dal druhou botu této postavě.

EA: Máme to schované, pokud se někdy touto cestou vydáme. Protože když Bo vstoupila do Dysonovi paměti, viděla anděla jako Kenzi. Přenesla známé do jeho paměti. Ale když potkáme skutečného anděla, nemusí vypadat přesně jako Kenzi. Pokud stále žije.

Abych ale poznamenala, myslíme, že Ksenia vypadala v tomto oblečku opravdu nádherně. A líbil se mi její make-up. Vnímám ji jako chameleona – zkusili jsme již na Kenzi tolik různých převleků, na Ksenii, tento rok a ona je prostě tak úžasná. Mám docela nádhernou fotku, jak leží a baru, kterou jsem ji poslala. Byla ohledně tohoto velmi stydlivá, ale řekla jsem ji: „Tohle je tvá vánoční pohlednice! Použij ji, prosím!“ (smích)

TVG: Zní to jako by každý byl nervózní, když šel do této epizody!

EA: Byli. Ale myslím, že nervozita je dobrá. Myslím, že je dobré mít na mysli ten pocit strachu. Jako scénárista, herec, cokoliv, je dobré se trochu vyzívat než předvádět stále to samé. Hádám, že proto lidé milují práci na tomto seriálu – každý týden je něco jiného, něco nového, něco neočekávatelného.

TVG: Když mluvíme o neočekávaném, dočkali jsme se najednou první sexuální scény mezi Zoie a Krisem a poté i první sexuální scény v téhle série mezi Zoie a Annou! Jaké bylo konceptování této scény? Líbilo se mi, jak se podívala do zrcadla a viděla Dysona!

EA: Byla to opravdová zábava! Chci říct, jsem si jistá, že hodně lidí křičí: „Tohle je poslední sexuální scéna mezi Zoie a Krisem, kterou kdy uvidíme!“ Chápu vás, drahoušci. Chápu vás! Mysleli jsme, že by to byla vtipná narážka na trojúhelník, ale velmi opatrně provedená.Věděli jsme, že to bude chtít opravdu těžkou koordinaci se zrcadlem. Ale úžasnou věcí je, že spolu Kris a Zoie pracovali již na několika projektech a již hráli milence. Vlastně jsou těmi největšími střeštěnci a jsou na sebe zvyklí – stejně jako Anna se Zoie, nebo Anna s Krisem.

Všichni tři se při této koordinaci náramně bavili. Kris pošťuchoval Annu ohledně toho, jak udělat přírazy. (pozn. sexuální pohyby :D) [smích] A poté myslím, že improvizoval s větou: „Takže tohle se děje,“ a poté to udělala Anna, což bylo skvělé. A znovu musím říct, je tu spousta nepovedených záběrů. Je mi líto, že jsme museli zkracovat kvůli času. Je jich pár, kde má Zoie hlavu hodně dole a poté ji vystrkuje pokaždé, když řekne: „Kdo to je?“ To pro mě bylo naprosto legrační!

TVG: K závažnějšímu tématu, v tomto díle bylo spousta čtení mezi řádky ve scénách mezi Bo jako Dysonem a Florou v ohledu na vztah Lauren a Bo. Jak moc bychom měli číst mezi řádky u posledních slov Flory: „Cítím, že tvoje láska teprve přijde“?

EA: No, ona technicky mluvila k Dysonovi jako Flora. A myslím, že víme, že Dyson již prohlásil, že miloval jedině Bo. Myslím, že je tu zřejmě nějaký potenciál, aby se to změnilo, ale myslím, že je to něco co si Dyson vsugeroval jako pro něj nemožné. Učí se ale, jak vzdorovat pravidlům a tomu, jak jsou věci nastoleny, je tu spousta způsobů jak někoho milovat.

Ale mělo to mít podtext pro Bo a Lauren. A jednu z věcí, kterou jsem milovala bylo, když jsme o tom s Michaelem Grossim, scénáristou tohoto dílu, mluvili a řekli: „Bylo by úžasné mít záminku pro bojovou scénu mezi Annou a Zoie.“ Pomysleli jsme si: „To bude stoprocentně promem!“ A Zoie má dobrou kondičku – dělala Nikitu a podobné věci – takže bylo zábavné tohle zvýraznit. Takže hádám, když Flora řekne toto, může to znamenat spoustu věcí. Je zajímavé, že to říká Bo jako Lauren. Musím říct, že to byla záměrná volba. Je tu spousta, spousta různých interpretací tohoto prohlášení.

TVG: Chci si promluvit o těch pekelných botách. Jsou to putovní kalhoty světa Fae? Je tu jedna velikost padnoucí všem?

EA: [směje se] Jsou to putovní kalhoty světa Fae! Jsou jako Popelčin střevíček. Padnou jen Popelce, jen na její nohu. Trochu se zmenší, aby padly, ale jde o to, že pokud nejste osoba, která je určeny k nošení pekelných bot, pokud nejste opravdový hrdina, očividně z vás dostanou tu nejtemnější část sebe sama. Všichni jsme si někdy koupili takovéto boty, abych řekla pravdu. Víte, když vypadají dobře v obchodě, ale jdete v nich na večírek a umíráte a pláčete, ale nemůžete si vzít žabky? Jo, myslím, že jsou to tak trochu putovní kalhoty světa Fae. S více pekelnými tendencemi.

TVG: Dovedu si představit, že je uvidíme více, jak bude sezóna pokračovat? EA:Možná! Máme toho pro Bo hodně a jsou tu některé opravdu zajímavé zvraty…

TVG : A co to Rudé vlákno osudu? Vypadá to, že by to mohl být opravdu šikovný nástroj pro budoucnost.

EA : Mohl by to být opravdu šikovný nástroj! Ale všichni je ze všech stran přetrhali.

Rudé vlákno osudu, nebo Rudé vlákno víry, je v čínské kultuře vlastně velmi běžné. Je tu spousta literatury, ve které se píše o setkání s mladým člověkem, který je předurčen k tomu, aby byl váš partner a kdoví co ještě. Jsou tam o tom opravdu nádherné mytologické příběhy, pokud se budete v průběhu prázdnin nudit a budete si chtít přečíst nějaké dobré věci. [ Smích ]

Ale řekla bych, že ano, je to velmi užitečné . Ale stejně jako všechny věci v Lost Girl , kolikrát přijdeme s prostředkem nebo Fae, který je úžasný – já stále čekám na svého Brownie, aby mi vyčistil mastnotu z mých kamen! – A je tu vždy možnost, přivést tyto věci zpět. Jak již bylo řečeno, myslím, že to bylo naznačeno, že Lauren je dostala z archivu Tmavých fae. Je tam celá místnost Rudých vláken osudu? Vzala teď tři ? Kdo může říct…

TVG: Příští týden uvidíme poslední díl Lost Girl v roce 2013 než bude krátká jedno-týdenní pauza. Která část fanoušků bude nejvíce odměněna?

EA: Uh, VAL-KU-BUS. Fanoušci Tamsin.

Myslím, že je tu trocha šokujících kousků pro každou část Lost Girl fandomu. Myslím, že je tu trocha vtipné Lauren a trocha vtipného Dysona. Znovu se objeví Vex. Kenzi a Hale mají zajímavý děj. Bo je super vtipná. Má super vtipné poslání.

TVG: Máte někdy v plánu udělat více flashbacků s Dysonem a Trickem a jejich rozvojem kolonií?

EA: Ráda bych! Existuje mnoho postav, jejichž flashbacky bych ráda viděla! Jednoho dne jsem měla opravdu vtipný nápad ohledně Morriganové. Myslím, že spousta z těchto postav má zajímavou minulost – dokonce i Lauren, i Kenzi – a je vždy příležitost prozkoumat postavy, které známe a milujeme. Pokud mě Showcase chce poslat do Francie, abychom s flashbacky mohli pokračovat, bylo by to úžasné. Ale vždy to můžeme zrealizovat tady. [Smích]

TVG: Konečně, je tu nějaký způsob, jak by si mohli fanoušci stáhnout píseň,kterou zpívala Lauren?

EA: Věřím, že ji nasadíme na iTunes. Udělám, co budu moci, aby se tak stalo!

Diskuze /3

rikksa

DĚKUJU:)

#2 fandapcd
29.12.2013 | 13:49:19
fandapcd

#1 rikksa: Není zač :)

webmaster
29.12.2013 | 14:29:31
Werma

Super! :) díky za rozhovor.

29.12.2013 | 17:32:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců