Lost Girl (Dívka odjinud) Emily Andras o "Lovers. Apart"

Emily Andras o "Lovers. Apart"

Emily Andras o "Lovers. Apart"

Rozhovor tentokrát o třetí epizodě.


0 0
2.2.2014

TVGuide.ca: Zaprvé musím říct, jak úžasné bylo vidět Bo znovu v plné akci!

Emily Andras: Vím! Opravdu si uvědomíte, jak moc Vám chybí. Chyběla mi. A její fenomenální kondice. (smích) Jo, je úžasná, miluji ji a jsem ráda, že je zpátky a nakopává zadky.


TVG: Předtím než se posuneme dál, musíme se vrátit k momentu, kdy si Bo a Dyson vyměnili sliby a ona pak na to: „To jsme?“…

EA: Zajímá mě, jestli se mi za tohle dostane nenávisti! Pravděpodobně…(smích) Ale bylo to docela zajímavé. Opravdu myslím, že to udělali z dobroty, ale určitě není tajemstvím, že Dyson Bo strašně moc miluje. Ale je si také vědom, že mu zrovna její náklonnost nepatří. Je to rozhodně komplikované!

TVG: Ale tyhle sliby je určitě nějakým překrouceným způsobem nespojily, že ne?

EA: Že by pak u rozvodového soudu? (smích) „Kdo dostane Kenzi? Kdo dostane brownies? Kdo kolekci negližé?“ Ale, Bože, doufám že ne. Protože to by mohlo vše opravdu zkomplikovat. Opravdu, myslím, že to byl krásný pozdrav pro DyBo fanoušky. Je tu možnost, že skončí spolu, ale jak víte, je to komplikované. Takže bude je to k sobě nějak vázat? Nevím. Ok, vím. Ale prostě Vám to neřeknu. (smích) Jsem v Sears* velmi zaneprázdněná!

TVG: Jedna z otázek, kterou jsem měla na konci epizody. Proč jste nenechali Morrigan pásku přes oko? Protože to bylo opravdu drsňácké.

EA: No, abych byla upřímná, nejsem expert na módu, ale spolu s ostatními scénáristy jsme měly sérii nápadů na super fenomenální pásky. Jen reklamní předměty by byly neuvěřitelné – leopardí páska, páska od kyseliny, páska s bílým peřím! Trochu mě mrzí, že jsme nezůstali u roku 2014 ve stylu pásek na oko. Ale, víte, když máte tvář jako Emmanuelle Vaugier, je nejlepší nechat ji tak, jak je. A upřímně to, co se ji stalo – že ji to spravili – bylo důležitější pro její příběh. Ale kdybych měla mít pásku, určitě bych nosila přemíru pásek vystylizovaných s mým oblečením. Běžte do Forever 21. Tam to je samá páska!

TVG: Ale také rozzuříte Doccubus fanoušky se sex scénou mezi Lauren a Crystal, která byla mimochodem hodně sexy. Jak moc můžeme očekávat z jejich vztahu v budoucnosti, když uvážíme, že ji Crystal pravděpodobně udala na konci této epizody Una Mens?

EA: Samozřejmě, že tohle předpokládáte! Vy, hlupáčku! (smích) Jen žertuji. Nebyla to jen super sexy sex scéna, ale také se to doslova natáčelo v ten nejteplejší den v roce. Myslím, že se to natáčelo v Mercury. Bylo tak strašné teplo a nebyla tam klimatizace. Můžu tedy smeknout před Zoie Palmer a Ali Liebert za to, že byly těmi nejprofesionál­nějšími herečkami na celém světě? Vím, že tímhle si to také zavařím, ale doufám, že lidé pochopí to, jak moc osamoceně, zoufale a izolovaně se Lauren cítí. Myslím, že se cítí provinile, ačkoli loni všechny zachránila. Je tu tolik důvodů, proč se nemůže vrátit domů a chybí ji lidský dotek a lidské emoce, víte? Takže mám opravdu pocit, že tento moment byl zasloužený.

A co se týče budoucnosti? Ano, řekla bych, že je to celkem komplikované. Myslím, že je to celkem podlé, že je Lauren neustále někým zrazována. Když se někomu snaží důvěřovat, vždy se spálí. Ale myslím, že tohle bude mít vliv na její příběh během této série a na to, jak se bude snažit vzít život do svých rukou. Předpokládajíce, že ji nesežere v dalším díle drak Una Mens. (smích) Očekávám na Twitteru velmi konkrétní komentáře. Jsem připravena. Také proto jsem v Sears a kupuji si brnění!

TVG: Když mluvíme o zradách, je tohle opravdu konec Cleo? Předpokládáme, že je mrtvá po Boině „útoku“.

EA: No, zaprvé, se mi líbí moment, kdy ji Dyson vyhrožuje a ona na to: „Copak mi asi uděláš, vlku?“ A Dyson na to odpoví: „Nejsem ten, koho by ses měla bát. To z nezařazené sukuby bys měla mít strach.“ Myslím, že to ukazuje vývoj povahy Dysona a toho, jak vnímá Bo. Snaží se bojovat po jejím boku a ne za ni. Není to jednoznačné. Bo vysála chi z Cleo a nechala ji na okraji cesty v její báječné bílé blůzce. To byl jednoznačně ten největší zločin. Ale, víte, lidé se mohou vždycky vrátit. Opravdu se mi líbí Miina postava. Její výstřednost, vyhrožování a nepředvídatelná povaha. Líbí se nám. Ale nemyslím, že je v dobré formě. Když se Vám dostane pocty od Bo, na chvíli Vás to srazí.

TVG: Kde jste natáčeli scény s chatou? Protože ty byly naprosto úžasné.

EA: Natáčelo se na jihu Toronta u zoo. Tento pozemek patří jedné rodině. Ale je to prakticky vedle zoologické zahrady. Je to úžasně zachovalá chata, kterou můžete navštívit.

TVG: Již jste mluvila o negližé Bo. Uvidíme ji v příštím díle zpátky v kůži?

EA: Ó, můj Bože. Vypadala skvostně. Příští epizoda je jednou z mých nejoblíbenějších letos. Bo je na cestě domů ke Kenzi, aby se sebrala. A ano, uvidíme trochu ze skvostné kůže. Od hlavy k patě. Ale musím vzdát hold Noreen Landry, která je naší kostymérkou, protože letos udělala s Bo neuvěřitelnou práci. Opravdu zvýraznila její plusy, když dovolíte.

TVG: Předpokládám, že uvidíme i více Kenzi. Opravdu mi tenhle týden chyběla, zvláště když k ní Bo přirovnala dceru Julii.

EA: Jo! Mimochodem jméno této herečky je Chloe Rose. Odvedla v Degrassi spoustu práce. Ale bylo hezké potkat někoho, kdo měl podobné vlastnosti jako Kenzi. Ale jasně, že nemůžeme Kenzi nahradit. Takže příští epizoda je hodně o přátelství mezi Bo a Kenzi. Myslím, že je jednou z nejlepších, které jsme doposud udělali!

TVG: Jaký byl Váš oblíbený moment při natáčení „Lovers. Apart“?

EA: Je to nudné, ale z natáčecí perspektivy se mi opravdu líbil pohádkovský obraz scény, kde běží skrz les nádherná žena v nádherných šatech. Ale bylo to také zábavné. Nechat se inspirovat Cabin in the Woods a Haunted House. Ale také se mi líbily scény mezi Lauren a Crystal. Myslela jsem, že je to vtipné. Líbí se mi různé stránky, které Zoie přináší do Lauren. Bylo vtipné ji vidět pít a prožívat takové emoce.

TVG: Něco, co byste ráda prozradila o další epizodě?

EA: Je o Bo a jejím získávání kontroly nad tím, co se stalo doma a obnovy žen vracejících se do starých kolejí a možná boji s patriarchátem a mužským násilím, které se odehrávalo během její nepřítomnosti. Je to návrat naší Bo, ale s opravdu šokujícím koncem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců