Lost Girl (Dívka odjinud) Emily Andras o "Sleeping Beauty School"

Emily Andras o "Sleeping Beauty School"

Emily Andras o "Sleeping Beauty School"

Rozhovor tentokrát k druhému dílu. :)


0 0
14.1.2014

TVGuide.ca: Zaprvé, skvělý úvod se zápletkou s Tamsin! Jaké to bylo obsazovat mladší verzi Rachel?

Emily Andras: Těžké! Avšak zábavné!


Rachel má specifický typ energie – jeden by řekl, že je nenahraditelná. Takže jsme potřebovali najít dítě se stejnou povahou a sebejistotou, ale také zranitelností. Myslím, že ta dívka odvedla skvělou práci!

TVG: Nechali jste Rachel zasáhnout do obsazení?

EA: Až tak ne. Věděla, že se znovu narodí, ale nenechali jsme na ni rozhodnutí v obsazení.

TVG: Všimla jsem si v závěrečných titulcích, že žena, která vedla salón měla stejné příjmení jako malá Tamsin. Že by příbuzenský vztah?

EA: Vlastně ne! Je to jen tajuplná náhoda! Obsazujeme pouze rodiny. Přesně jako Barrymorovi. (smích)

TVG: Jak dlouho si musíme počkat než uvidíme Rachel a naši plně dospělou Valkýru? Protože jsme ji již v této epizodě viděli zestárnout.

EA: Nemusíme čekat tak dlouho. Ale návrat Rachel bude opravdu nečekaný, z čehož jsme nadšení.

TVG: Dalším skvělým přírůstkem je vlak. Můžete nám něco prozradit o natáčení těchto scén?

EA: Bylo to úžasné. Výtvarné oddělení je tak neuvěřitelné a jednalo se o jednu z nejlepších kulis, kterou kdy vytvořili. A samozřejmě uvidíme více z vlaku. Ale je vtipné, že vidíte jak se vlak pohybuje, zatímco to jsme vlastně my všichni a třeseme s kulisami. Takže vlastně nic vysoce technického. (smích) Milujeme vlak. Myslíme, že je opravdu záhadný a má úžasný nádech Fae expressu. A hádám, že si myslíte, že to je poslední místo, kde Bo bude a poslední místo, které si Bo myslí, že navštíví. Takže bude zábava vidět, co vše se stane…

TVG: Takže můžete potvrdit, že uvidíme více z těchto kulis? Protože jsme na konci epizody viděli, jak se z vlaku snaží uniknout.

EA: Ve stejném okamžiku, kdy se snaží skočit, se Dyson a Clio snaží do vlaku vniknout, aby ji našli. Je to jedno z těch setkání, kdy se minete, což je smutné. Ale ano, vlaku uvidíme víc. Musíme zjistit, co se tam s Bo stalo.

TVG: V této epizodě bylo opravdu hodně akce. Aspoň ve smyslu, že všichni šli po Haleovi!

EA: (smích) Já vím! Nebylo to roztomilé?

TVG: Ale není to vše, co uvidíme z Kenzi a Halea, že?

EA: Ne! Rozhodně ne! Jsem si jistá, že lidé budou mít vlastní teorie kolik až Kenziného afektu způsobil Haleův parfém a jak moc snížil její ostych k vyjádření jejích citů, které pro něho vždy měla.

Má to být dvojznačné, ale je jisté, že ty dva mají mezi sebou věci, které si potřebují ujasnit. A je hezké vidět pro jednou Halea v roli žádaného! Myslím, že je skvělý chlapík a fanouškovsky oblíbený a zaslouží si nějakou akci, tak či tak.

TVG: Zdá se, že se v „Sleeping Beauty School“ objevila spousta romantických spojení. Samozřejmě Dyson mluvil o tom, jak moc miluje Bo, což bylo roztomilé. Ale také vidím nějaké potenciální přátelství mezi Lauren a Crystal, když je Bo nepřítomna.

EA: Rozhodně! Myslím, že je Ali Liebert úžasná. Přináší tolik vřelosti a je prostě roztomilá. A je to vůči Lauren tak milé. Zažila toho hodně a myslím, že je hezké vidět ji potkat někoho, kdo je milý, chápající a vidí v ní věci, za které není zvyklá být vážená – vtipnost, roztomilost a půvabnost.

Myslím, že to můžete vidět v objetí, které je v poslední scéně mezi Lauren a Crystal. Crystal souhlasí, že vymaže své video a Lauren ji jen tak popadne a obejme. Myslím, že takováhle maličká lidská laskavost je něco, co v životě Lauren chybělo po dlouho dobu a co si neuvědomovala, že zoufale chtěla.

TVG: Když už jsme u Lauren, předpokládám, že má Zoie paruku, ale je to paruka také pro Lauren? Nebo se můžeme pro tuto chvíli rozloučit s jejími blond vlasy?

EA: No, když řeknu, že pro teď je blond barva pryč, hodí mi na dům bombu. (smích) Takže bych to neřekla. Ale podotknu, že Lauren je mistrem maskování. A doufejme – když se budeme jen modlit a budeme doufat – časem dostaneme zpátky blond Lauren.

TVG: Jak moc bychom se měli o Lauren bát? Protože je jasně jednou z masek Unamens spolu s Bo a Kenzi.

EA: Viděli jsme masky Lauren, Kenzi, Bo a dalších pár lidí. Myslím, že Unamens mají své cíle – lidi, kteří možná vnáší zmatek do jejich kolonie – takže si myslím, že bychom se měli bát o všechny naše holky. Hodně, hodně bát. Kdokoli kdo si dokáže takhle podmanit Vexe je někdo, z koho bychom měli mít strach. A zřetelně udělali něco Vexovi a musíme si počkat co to bude. Ale jo, nikdy není dobré, když je Vaše tvář jednou ze smrtelných masek. (smích)

TVG: Jak moc jste museli Paula přemlouvat, aby si oblékl tak strašně, ale tak strašně málo v mučící scéně?

EA: Jeho nemusíte skoro vůbec přemlouvat! Spíš je to naopak“ „Hele, Paule. Nevadilo by ti, kdyby sis vzal kalhoty?“ (smích) Je pro vše. Amos udělá prostě vše. Vůbec se v tomhle ohledu nestydí. A je také teatrálním hercem, takže do všeho dává vše. A ačkoliv se jednalo o směšný kostým, mohli jste cítit jeho bolest a strach. A to je prostě pro herce pocta.

TVG: Vraťme se na chvíli k Bo. Víme, že si až tak nepamatuje na své okamžiky ve vlaku. Bude získání těchto vzpomínek procesem trvajícím celou sérii nebo se nám odpovědí dostane dřív?

EA: Zřetelně jsme mohli spatřit, že když se Bo probudila, nevěděla co se to s ní sakra děje. Nevzbudila se a neřekla: „Oh, stále jsem ve vlaku.“ Ale místo toho to bylo něco jako: „Kde to jsem? Co se to děje? Jen vím, že se musím vrátit k lidem!“ Její paměť se zdá být rozmazaná. Aniž bych toho prozradila moc, Bo je bojovník – udělá, co je třeba. A myslím, že pomalé skládání dílků její paměti bude tématem pro celou sérii. Horší než zapomnění jsou vzpomínky a to si myslím bude hrát velkou roli v této sezóně.

TVG: Co nám můžete prozradit o dalším díle „Lovers. Apart.“?

EA: Je to o tom, jak se Bo snaží dostat domů. A Dyson s Clio, která se nezdá být až tak důvěryhodná, se snaží zachránit Bo v oblasti, která je neuvěřitelně nebezpečná. Bude se jednat o znovu shledání Bo s lidmi, které miluje, ale pod určitou cenou. Zvýrazní to osobu, kterou Bo je, ať už je v jakýkoliv problémech, neustále má stejné instinkty a to pomáhat druhým. Také uvidíme více z cesty Lauren. Lauren musí přijít na to, jak se dostat domů. Má spoustu problémů a hodně lidí po ní pátrá. To bude velkou zápletkou v dalším díle.

TVG: Konečně jaký je Váš oblíbený moment z „Sleeping Beauty School“?

EA: Bože, je jich tolik. (smích) Scénu, kterou prostě nemůžu vidět, je ta, kde Lauren otevře chlápkovi krk. Je to tak nechutné! Což je ale pro Jaye Firestona vtipné a směje se u toho jak banshee, ale já se na to prostě nemůžu podívat.

Líbil se mi moment, kdy mluví Dyson o svých citech k Bo a také ten, kde Lauren obejme Crystal. Myslím, že se jednalo o milý, lidský moment. A také se mi celkově líbí hlídací/mateřský vztah, který se tvoří mezi Kenzi a Tamsin. Když třeba udělala Kenzi představení pro Tamsin se svými blýskavými schopnostmi. Bylo zde hodně malých citových momentů než velkých scén. Ačkoli se směji pokaždé, když vidím, jak Eddieho smete vlak. (smích)

Diskuze /4

Atenecka

Děkuji za překlad

14.1.2014 | 19:47:51
Vercidlo

Není za co :) Je radost překládat, když vidíte, že to lidi ocení. :)

webmaster
14.1.2014 | 19:52:38
Adulina

Taky děkuju, sama by jsem si to nikdy ani nenašla, natož přeložila.. :D :)

#4 fandapcd
15.1.2014 | 17:37:03
fandapcd

#3 Adulina: Není zač. Jsme rádi, že to lidi baví číst :)

webmaster
15.1.2014 | 17:52:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců