Lost Girl (Dívka odjinud) Emily Andras o "Waves"

Emily Andras o "Waves"

Emily Andras o "Waves"

Další z pořadí rozhovorů je tady. Dozvíte se v něm, jaké bylo spolupracovat s Directorem X, proč byly mořské panny zobrazeny jako „bláznivé mrchy“ a co můžeme čekat v příští epizodě.


0 0
22.1.2014

TV Guide Kanada: Až na ten konec byla tato epizoda poměrně odlehčenější než těch posledních pár. Jedná se o klid před bouří? Dostane se nám nějakých dalších případů v dalších epizodách před finále?

Emily Andras: Nechci říct, že je to poslední případ (před finále), ale je to určitě klid před bouří. Spoustou bouří.


TVG: Jak moc nadšení jste byli z toho, že konečně můžete udělat příběh mořské panny? Minule jste prozradila, že se jednalo o něco, na co jste dlouho čekali.

EA: Byla jsem strašně nadšená, že jsem ani nemohla spát. Byla jsem nervózní. Byla jsem potěšena, že jsem znova začala věřit na zázraky. (smích)

Opravdu jsem ale byla nadšená. Věc se má tak, že vždy chceme udělat nějakou mytologickou postavu způsobem, který není obvyklý. Takže jsme si pomysleli: „Nebylo by vtipné, kdyby mořské panny byly tyhle mořské bláznivé mrchy?“ A celá epizoda se pak dala dohromady a byla zábavná, hlavně Dysonům výraz: „Ze všech postav z království Fae tohle je ta, se kterou nechceš mít co dočinění.“ Díky tomu to pro mě dospělo další úrovně. Nebylo tu nic z podmořského pohledu, tak jako to znáte od Jamese Camerona. Ale co třeba příští rok?

TVG: Vzali jste si při vytváření Vaší mořské panny nějakou inspiraci z těch, co již byly vytvořeny? Protože Kate Todd vypadala přesně jako Daryl Hannah ve Splash.

EA: To vypadala! A přesně tak vypadala i Karen Cliche, která ztvárnila její sestru. Nechtěli jsme udělat stereotyp s blonďatou mořskou pannou – obecně si vybíráme ty nejlepší herečky – ale věděli jsme, že potřebujeme sourozence a chtěli jsme, aby se sobě podobali. A myslím, že jsme hezky pozdravili Splash tím, že Kate Todd měla tradiční blonďaté vlasy. Trošku mě mrzelo, že jsme ji je nemohli navlnit stejně jako Daryl Hannah, ale vlny a bazén zřejmě nejdou k sobě.

TVG: Nyní, když jste konečně udělali mořské panny, jsou otevřené dveře pro další mytologické tvory, které jste chtěli vytvořit, řekněme třeba jednorožce?

EA: Jednorožci by museli být velmi, velmi zvláštní epizodou v hlavní roli s Ryanem Goslingem jako nejkrásnějším jednorožcem. A Rachel McAdams! Ach můj bože, můžeme najmout Ryana Goslinga a Rachel McAdams jako poslední dva jednorožce? Myslím, že jednorožci by možná mohli být ve filmu? Jsem dost majetnická, co se týče jednorožců a mám pocit, že možná jednorožci jsou naším Moby Dickem. Pak bychom věděli, že jsme udělali naši práci a je konec.

TVG: Za touto episodou stál Director X. Jaká byla spolupráce s ním, když vezmeme v potaz, že zatím dělal jen hudební videoklipy?

EA: Byl úžasný. Je neskutečně vážený režisér v oblasti klipů a zná všechny v branži, díky čemuž bylo natáčení velmi zábavné, protože jsme si vyslechli všechny jeho historky. Vyprávěl třeba: „Byl jsem jednou na BET Awards a pak šel na tuhle šílenou párty k Snop Doggovi!“ A já jsem ho opravila a řekla: „Myslím, že jsi chtěl říct Snoop Lion,“ díky čemuž jsem si nevysloužila vůbec žádný respekt. (smích)

Ale byl velmi ochotný se učit a věděli jsme, že má skvělý oko a výborný vizuální vkus. Není v žádném ohledu obyčejný – je ze světa, ve kterém interpretujete něco tak důležitého jako muziku skrz vizualizaci. Takže přinesl něco nového. A bylo to skvěle načasované, mít někoho s novým pohledem a novým okem jako má on okolo desáté epizody. Herci byli opravdu nadšení ze setkání s ním, protože, no, zná každého. A je kanadským chlapcem. Zná Drakea a Justina Biebera, ale myslím, že vyrostl v Bramptonu. Takže je srdcem místním chlapcem.

TVG: Čas na technickou otázku! Pokud byl Reiner ve vlaku po tak dlouhou dobu, jak mohl znát moderní píseň jako je “The Final Countdown”?

EA: No, jsem trochu rozhořčená, protože (následující) scéna byla vystřižena. Měl tak trochu zatrpklou reakci: „Mé vrány mi nosily ubohé ženy a občas nějaké LP,“ což jsem myslela, že bylo vtipné. Mám pocit, že to po konečném editu nedávalo až takový smysl.

TVG: Myslím, že „The Final Countdown“ proplouvá hladce prostřednictvím různých světů a dimenzí.

EA: Tato píseň překračuje všechny roviny! Kdybychom měli poslat jednu písničku do vesmíru, která by mimozemšťanům vzkázala, že tu je inteligentní život, tak by to byla „The Final Countdown“. Nebo Spice Girls.

TVG: Přesuňme se k Bo. Neukázali jste nám fyzickou reakci ostatních potom, co Bo a Rainer v minulém díle přišli spolu. Bylo to něco, co jste natočili, ale bylo to vystřiženo nebo jste vždy chtěli, aby se takový moment stal v Boině hlavě?

EA: Myslím, že jsme to chtěli vždy v Boině hlavě, protože jsme chtěli nesprávně naznačit to, jak vidíte zakrvácenou Bo a poté slyšíte reakce od jejich přátel a rodiny a na moment si chceme pomyslet, „Ó můj ,bože, je pod vlivem tohoto chlápka? Udělali něco příšerného někomu, koho známe a milujeme?“ Když skončíte s koncem jako byl v 4×09 a ona se ukáže s tímhle svalnatým chlápkem a řekne: „Je mým osudem,“ myslím, že všichni čekali nějakou reakci po minulé epizodě. Vím, že to fanoušky přivádí k šílenství, ale miluji napěchovaní těchto očekávání. Určitě chcete vidět, co se tu stane dál.

TVG: Ruka, kterou jsme viděli se sápat po originálním semeni vypadala zřízeně. Řekla byste, že tato ruka byla v poslední době v bitvě?

EA: V bitvě…nebo možná připravovala omeletu. Nic o ruce vám neřeknu. Ale ať patří tato ruka komukoliv, nevěští nic dobrého.

TVG: Můžete potvrdit nebo vyvrátit, zda byl v poslední scéně Rainer doma s Bo?

EA: Nemohu to ani potvrdit ani vyvrátit!

TVG: Měli bychom se obávat toho, že Tamsin po jejím posledním objevení v „Destiny’s Child“ nebyla v této epizodě?

EA: Ne, neměli bychom se strachovat. Ale měli bychom se připravit na Tamsinpaloozu v posledních třech dílech. Nabírá síly na super úžasnosti.

TVG: Protože se v příští epizodě vrátí Linda Hamilton?

EA: Ano, vrátí se! Linda je zpátky! Zbožňuji ji. Měla by být na obrazovce 24/7 ve všem, co dělám a budu dělat. Ano, Acacia je zpátky. Když mluvíme o rukou…

TVG: Název příštího dílu je „End of the Line“. Naznačuje to možný konec, co se týče Boina pochopení Rainera, vlaku nebo zapletení Tricka v tom všem?

EA: Řekla bych, že nějaké věci a někteří lidé definitivně udělají za něčím tečku… Vrátíme se trochu zpět v příběhu. Dozvíme se velmi obohacujícím způsobem více o naší milované postavě Kenzi. A pokud si myslíte, že konec aktuálního dílu byl šílený, určitě si chcete počkat na konec následující epizody.

TVG: Než půjdete můžeme dostat něco nového o Haleovi?

EA: Rozhodně příští týden uvidíme více Halea, protože je to epizoda silně zaměřená na Kenzi. Návrat zamilovaných hrdliček, jak pokračuje jejich vztah – to se rozhodně dozvíme příští týden.

TVG: Musím říct, že jsem opravdu chtěla vidět jeho reakci na Kenziin pracovní ohoz.

EA: Ano, ten rudý kostýmek! Jsem si jistá, že mu ho v soukromí předvedla. (smích)

Diskuze /2

rikksa

Díky za překlad:)

#2 fandapcd
22.1.2014 | 22:38:40
fandapcd

#1 rikksa: Opravdu není zač :)

webmaster
22.1.2014 | 22:45:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců